mis seadmega tegemist
#1

Küljel pirkal kirillitsas kip-1
Kogu tegevus käib esipaneelil, taga ega külgedel miskeid ühendusi ei täheldanud. All sahtlid varuosadega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Pilt (pildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#2

Raadiolampide ja transistoride mõõtmiseks tehtud, ilmselt laboriseade. Näha on pesad erinevate objektide jaoks, üsna kindlalt saab erinevaid parameetreid mõõta ja võrrelda. Kõiki lühendeid ja terveid sõnu vene keeles enam ei mäleta, kõiki ei pruukinud teadagi. 
Ostsillograafi ekraan paistab ka, saab moonutust ekraanil vaadata.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Konkreetse seadme kohta ei oska öelda, aga ... Äärmisel juhul võib see isegi Eestis tehtud olla. KIP tähendab lühendi контрольно-измерительный прибор'st (kontroll-mõõteseade) ja kilulinnas oli omal ajal alates 50-ndatest lausa 2 (3) sellealast tehast - Таллиннский опытный завод контрольно-измерительных приборов ja Таллиннский завод измерительных приборов, millest tehti kokku Производственное объединение «Промприбор», omakordav mille õigusjärglane on Aswega AS.
Vasta
#4

Tähistuse KIP dešifreering on kindlasti õige.
Ta oleks justkui mingi raadiovabriku -- RET-i? -- jaoks tehtud. Sest kontrollitavate lampide valik on üsna väike, aga 6N2P ja 6P14P on esindatud. Raadiote madalsagedusvõimendites 60. aastatel teisi lampe peaaegu ei kasutatud.
Ostsist paremal on generaator, ma arvan, et helisagedusgeneraator.
Ning nende all võiks (mõõdukalt fantaasiat rakendades) vasakul olla mittelineaarmoonutuse mõõtja ja paremal võimenduse mõõtja (kiri "NP" mõõteriista skaalal võiks tähendada neeperit).
Jupikasti kohale tahaksin panna toiteploki.
Kokkuvõttes -- sihukese aparaadiga oleks raadioid päris mugav kontrollida-häälestada.

Tegel't oleks päris huvitav näha sihukese lahutusega pilte, kus kõik kirjad loetavad oleksid.
Vasta
#5

Igatahes ühe kasti sees olid jupid ja toitesisendit ei paistnud. Heade piltidega on nii, et siis tuleb teha 10 eri pilti, kuna foorum mahult väga suuri vastu ei võta. Vaatame, ehk kunagi õnnestub teha ka.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

(05-08-2023, 15:03 PM)isandpauk Kirjutas:  Igatahes ühe kasti sees olid jupid ja toitesisendit ei paistnud. Heade piltidega on nii, et siis tuleb teha 10 eri pilti, kuna foorum mahult väga suuri vastu ei võta. Vaatame, ehk kunagi õnnestub teha ka.
Suured pildid võib näiteks mulle saata (minu kasutajanimi ätt gmail punkt com), saan soovi korral nad ka võrku riputada.
Aga hirmsasti pole vaja vaeva näha. Ma küsin elfafoorumist kah, ehk keegi on sihukese masinaga lausa töötanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne