murutrimmer
#1
Question 

küssa siis selline,kuda vahetatakse trimmeril jõhvi-tegin nii nagu peaks olema aga jõhv välja ei jookse!
kas kuskil mingit kasutusjuhendit jne ei leiduSad

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#2

isa pani kunagi selle tagurpidi, siis ei tulnud. ei tohi olla puntras. peab olema hoolikalt pandud. ei tohi ka liiga kõvasti kinni panna.
Vasta
#3

Kui see on selline odavamat sorti plastmassist trimmer, siis minuteada neil ei peagi jõhv automaatselt välja jooksma. Endal on üks selline kodus ja sellel tuleb küll käsitsi seda järgi anda. Koduaias saab ilusti ka nii tehtud. Aga eks neid võib muidugi erinevaid olla...
Kallimate masinatega (need bens. mootoriga jms.) kogemused puuduvad...
Vasta
#4

odavamat sorti ta nüüd küll ei ole,eelmine aasta lasin uue jõhvi peale panna-töömehed ise irvitasid ja kasseerisid 25eeku veel aga kuradid mulle ei öelnud,milles point!arvan,et asi lihtne aga lihtsalt ei jõua kuuidagi kohale

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#5

Osadel trimmeritel on selline süsteem, et jõhv jookseb nupuvajutuse peale välja (enda trimmeril on vähemalt nii)...nupp ise asub lõikepea all e. siis jõhvi rulli all, maapinna vastas...ja nuppu vajutatakse töö ajal - vajutad või lööd trimmeri otsa vastu maad korra...seepeale jookseb tänu sõber tsentrifugaaljõule tamiili vajalikus pikkuses välja ja üleliigne lõigatakse automaatselt ära(lõikamiseks on sektori ühes nurgas väike terav äär, mis ta sealt ära naksab)...
Ja jõhvi pealekerimine peab jah olema täpselt ja korralikult tehtud...kuskilt ei tohi kinni tõmbama hakata jne...kui ise esimest korda vahetasin, siis kerisin vähe valesti peale...selleks, et tamiili kätte saada kulus jubedalt aega - tulemuseks oli see, et maja seinaäärte niitmiseks kulus ca. 4 tundi Big Grin Big Grin Big Grin
Vasta
#6

jah...minu trimmeril ka nii et lööd otsa vastu maad, kui tahad, et jõhvi juurde tuleks. Vahepeal aga juhtub et jõhv kiilub sees kinni...st et siis peab lahti võtma ja ta sealt vahelt lahti kiskuma.

Cool
Vasta
#7

minu omal on nii,et koksan töö käigus vastu maad ja jõhv tuleb peale aga praega olen teda kerinud nii või naa pidi aga mingit tolku pole,sellest ka see teema

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#8

poolile tuleb tamiil kerida mööda spiraali korralikult. Tamiil ei tohi poolile lõdvaks jääda, sellisel juhul tsentrifugaaljõuga veab selle sõlme ning siis tuleb pea jälle lahti võtta.
Muidugi trimmeri pea kokkupanemisel tuleb jälgida et kõik vidinad oma koha leiaksid ning et need ka terved oleksid.
Kui soovid konsultatsiooni, anna teada. Hea nõuga aitan meelsasti. Asun Tallinnas.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#9

leek Kirjutas:minu omal on nii,et koksan töö käigus vastu maad ja jõhv tuleb peale aga praega olen teda kerinud nii või naa pidi aga mingit tolku pole,sellest ka see teema

Ei tea küll mis ehitusega sinu trimmeri pea on, aga minu omal tuleb kerimise lõpul jõhv sälku vajutada. Muidu läheb kokkupanekul lõdvaks. Peale kokkupanekut peab jõhvi sälgust välja tõmbama, muidu ei jookse peale. Ja muidugi koksamise ajal peavad pöörded suured olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne