Tundmatud mootorrattaveljed
#1

Tuvastamist ootavad mõned mootorrattaveljed.

Patsient 1. Plekist piduritrummliga. 40 kodarat, läbimõõt 19 tolli, laius tõenäoliselt 4. Spidomeetri tross kinnitub esipiduri külge. Veljel endal on kodarate vahel sisse pressitud tugevdused.

Patsient 2. Omanäolise rummuga (korvi ratas?). 48 kodarat, läbimõõt 19 tolli, laius tõenäoliselt 4. Väga peened kodarad. Veljel jälle pressitud tugevdused.

Patsient 3. IZ-?

Kõik veljed saadaval.

A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Patsient 2.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Patsient 3.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Tere!
3. on kindlasti IŽ, teisi ei tea. Aga nr. 2 tahaksin endale, sest olen juba vana mees ja tahaks on esimesele tsiklile juba küljekorvi külge panna, kuna tasakaal on kehva, eriti Konsumist tagasiteel olles... See 48 kodarat sobiks NSU TS teemaga,  kus ta täpselt käinud on, ma ei tea.
Need "tugevndused" on tehtud selleks, et kui lohv tühjaks peaks minema 60-se laulu pealt, siis rehvil on raskem veljelt jeehat tõmmata. Kultuurrahvad nimetavad seda Sicherung felge või kuidagi muudmoodi.
Jah, see on NSU T ja TS 501/601 külgkorvi ratas. 1930-nda aasta osadekataloogis on ka sees
Teil nr 53103a Laufradmit vollständiger Nabe, SS-Felge 3x19", Speichen, jedoch ohne Bereifung (kõik täpselt nagu fotol)
Siin pildil NSU 501T korviga, 48 kodarat

   
Vasta
#5

Esimene võiks minu arvates olla AJS.

Kurtna Mootorrattamuuseum; külalistemaja,saun www.teearu.ee
Mootorite plokikaante remont; alumiiniumi keevitus, töötlemine. tel.5087150, Urmas Teearu.
Vasta
#6

IZ'i velg pakuks mulle huvi.
Mis hind ja kas Cargoga saadad?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne