Uunikute XXI Talveralli 2024. LÕPPTULEMUSED

Ja saabki tänavusele ekstreemrallile joone alla tõmmata.

Tulemustes oli mõndagi harjumuspärast, aga leidus ka üllatusi.

Näiteks Lisakatsete tulemustega mängides saab huvitavat statistikat. Nagu öeldud, kaheveoliste sõidukate hulgas oli Tarmo Vill kiireim ja seetõttu oli tema summaarne karistuspunktide summa lisakatsetelt väikseim. Kuna aga mootorratastel ma tagurpidikatset ei arvestanud (kuigi pooled selle lükates läbisid), oli Martin Kruusi tulemus parem, täpselt null karistuspunkti.
Jäärajal loputas kõiki ja päris pikalt tegelikult Taavi Tann punase Toyota Terceliga, aga tema LK-2 aega mul mingil põhjusel pole. Erlend Subarul kaotas "kalendriga" ehk 9,2sek.
Vigursõidus oli kiireim Martin Kruus Uraliga, temale järgnes Marten Suur Audi Quattrol. Kiireim kaheveoline oli Mayc Rondik valge Golfiga, mis on nii kiire, et isegi mina olen sellega kunagi ühel kiiruskatsel II koha saanud Big Grin
Tagurpidisõidus riisusid koore Audid, kogu esikolmik kuulus neile. Kiireimaks Tarmo (perekonnanime pole reglementi üles antud) valge V8, teisel kohal möödunudkordne võitja ja tänavune üldvõitja Karl Penu Audi 80-l ning kolmas jällegi Marten Suur sigar-Quattrol.

Üldtulemustest saab välja tuua taaskord Martin Saani ja Ando Haldna suurepärase koostöö, regulaarsussõidus koguti kokku 3 karistuspunkti, lisaks ka puhas leht kiirustrahvide osas. Sander Tomingas 10 ajakaristuspunktiga ei jäänud palju maha, kuid kiiruseületamist kogunes väga palju.

Kõige tähtsamas - ristsõnas olid asjad kohe selged, meieni jõudis 3 ühe veaga ristsõna. Järekontrolli käigus suuri muutusi ei toimunud, küll aga torkas väga teravalt silma Henri Tamme ja Stern Ilvese ristsõnades täpselt identsed hooletusvead - küsitud oli, KEDA meenutab, kuid vastuses "TULNUKAT" asemel "TULNUKAS", samuti oli küsitud MILLE eest sanktsioneeritakse 500-kroonise trahviga, vastused mõlemal aga "SUITSETAMINE". Ilma nende näpuvigadeta hõivanuks Henri üldarvestuse II koha ja Stern 4. või 5. Mõlemad vead olid muidugi laialt levinud, aga korraga esinemist rohkem ei täheldanud.

Lõpptulemused on leitavad avapostitusest.
Vasta

Ma pean tunnistama, et ma ei saa sellest punktitabelist muhvigi aru. Kunagi oli vist selline formaat, et ideaalaeg seejasee ja siis kui jõudsid varem, said haleda litaka ja kui hiljem, siis natuke hellema laksu. Muidu ei haliseks, aga järgmine kord tahaks ju ideaalajaga esimesena lõpetada, paraku on andmeid natuke kasinalt (nuh, et mis oli näiteks AEG13), et oskaks analüüsida ja eneseparanduse okkalisele teele asuda Wink

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Veits arusaamatu on jah see LK tabel.
Misasi on tühi lahter AEG13 ja karistus17 100? Ekipaaž 30.
Vasta

(22-02-2024, 19:00 PM)wax Kirjutas:  Veits arusaamatu on jah see LK tabel.
Misasi on tühi lahter AEG13 ja karistus17 100? Ekipaaž 30.

Aeg13 on LK-3. Teie aega seal millegipärast kirjas pole. Läbisite?
Vasta

Lisan ka detailsemad tulemused, kus karistuspunktid on välja toodud punktide kaupa.
OAKP on siis Sergei, FKP on kiirusemõõtmine, SEK on stardieelne karistus jõuvankri vanuse põhjal.

Lisaks hüpoteetiline tabel, millised oleks tulemused kui ristsõnapreemia ja kõik karistused omavahel summeerida. Positiivne on see, et esikoht poleks sellest muutunud.
Vasta

Loomulikult läbisime kõik 3 katset. See oli tagurdamine, eks? Mul on isegi fototõestus Big Grin Jõudsime sinna Devili Swifti sabas, kui lahkusime, saabus heleroheline Saab.
Ju liikus Volga kiiremini kui kohtuniku stopperinäpp  Sad
Vasta

Mis see LK3 oli? Tagurpidisõit? Kui jah, siis läbisime - meie esimesena ja Wax teisena. Kohale jõudsime nii, et kui oleks startinud hommikul esimesena, siis saanuks 43 minutit oodata kohtunike saabumist Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(22-02-2024, 19:26 PM)wax Kirjutas:  Loomulikult läbisime kõik 3 katset. See oli tagurdamine, eks? Mul on isegi fototõestus Big Grin Jõudsime sinna Devili Swifti sabas, kui lahkusime, saabus heleroheline Saab.
Ju liikus Volga kiiremini kui kohtuniku stopperinäpp  Sad

Kiire kõne kohtunikele selgitas olukorda. Teie koos punase välguga olite nii kiired, et jõudsite enne kohtunikke Big Grin teie ajad kenasti kirjas, aga teise kandja peal. Kohe lisan tabelisse ja värskendan.
Vasta

Mõlemas postituses tabelid uuendatud. Õnneks erilisi muudatusi paremusjärjestuses see kaasa ei toonud.
Vasta

Ekipaaž 159 tänab korraldajaid väga hea Talveralli eest. Legend klappis kenasti, ristsõna pigem raske ning täpsust vajav. Ilm tegi asja ainult põnevamaks.
Eelmisel aastal sõitsime Sport-klassi ning meelest oli läinud Turistidele mõeldud käänetega nipitamine. Arenguruumi jagub.
 
Aga hea näha, et arvutused pidasid ja AKP-d ei karistanud ülemäära, eks juht suutis sõita vajadusel aeglaselt ja siis jälle kiiresti Wink .

Meie ja ekipaaž 106 sõitsime päeva esimeses pooles oma ajas üpris stardirivi alguses ning jäime autosid söönud basseinist ilma õnneks (või kahjuks...).
Vasta

Detailsete tulemuste ja hüpoteetiliste tabeli sees olid väiksed vigurid. Kogemata arvutasin pardanumbrid ka karistuspunktide hulka. Lisaks olid OAKP karistused nihkesse läinud.
Tegin korda ja uuendatud tabelid lisatud avapostitusse.
Vasta

Kas preemia on ristsõna tulemused x10?
Vasta

(22-02-2024, 23:04 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Kas preemia on ristsõna tulemused x10?

Iga õige vastus 10p, põhiküsimuse õige vastus 70p
Vasta

Videomeenutus kõige aeglasemalt ekipaazilt

https://www.youtube.com/watch?v=hA2Az7V7r08

Täname korraldajaid. Oli täitsa lõbus, 15 tunniga 600 km
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne