jawa 638 aku
#1

keegi kindlasti teab milline aku on jawa 638-l!
Ehk ütleb mullgi. Oleks osta vaja!
Vasta
#2

Väike, 12 volti... mis veel?:duh
Vasta
#3

Kuskil on specsid kirjas, muidu peamine, et ära mahub oma kohale.

Vasta
#4

Võin oma jaffkini pealt vaatama minna............
nii,aku on 12V ja 9Ah
Vasta
#5

Aga tegelikult oli vaja hoopis 12V ja 5Ah Toungue
Vasta
#6

oot, oot mis mõttes oli vaja :o:o, kui vahele mahub siis 9ah on ju tunduvamalt parem kui 5ah. Ma omalajal sõitsin jawaga vabsee 12ah.
Vasta
#7

Noo 9ah igati kasulikum,kuna nagunii peavad päeval tuled põlema ja sa võid 5ah lihtsalt mingil hetkel hätta jääda.Alati võib natuke suurema aku panna,kui tehas seda ette näeb,kuid mitte mingil juhul pisemat.:bounce
Vasta
#8

Minu vanal Jawal on 6ah ja kärab küll...
Vasta
#9

Mul Jawa 250 on 6v ja 4ah, kuigi peaks olema vist 14ah, aga ma olen sellega viis aastat sõitnud.
Vasta
#10

Ma mõõtsin638 aku ruumi ära: laius-13,2cm paksus-8cm ja kõrgus ~15cm. Kusjuures sellel on aku ruumi suurendatud, nii et lõigati neid vaheseinu ära. Kui praegu aku suurusi vaadata, siis pole sellest midagi kasu - sisse läheb ikka umbes 5Ah aku. Saab muidugi panna ka suurema, aga igasuguste erinevate teeolude puhul võib aku vastu ruumi seinu või sadulapõhja ennast vigastada.
Vaatasin, ja saada on 5Ah aku mis peaks mahtuma jawale ilma et oleks vaja lõhkuda akuruumi seinu - 12N5-3B, mõõdetega 121 * 61 * 131 (laius/paksus/kõrgus), hind 220-265eek. Sellise akuga peaks ka vist laadia kaasa ostma, et seda pidevalt turgutada, aga ma ise lähen vist selle peale välja, kui ma ei leia head vastuväidet.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne