Soome Kääbusautode Klubi
#1

[Pilt: kauto1.jpg]

[Pilt: kauto2.jpg]

[Pilt: kauto3.jpg]
Vasta
#2

Sattusin mina eile sõitma RoccalMare kandis ja nägin eriliselt imelikke sõiduvahendeid liikumas ja parkimas kaubanduskeskuse parklas. Kohapeal selgus, et tegemist on Soome Kääbusautode Klubi väljasõiduga Hiiumaale, kus sõidetakse võidu ja tehakse Jaanituld. Igatahes päris naljakad sõiduvahendid! Ja mulle meenusid millegipärast mr. Beani filmid........

Lugupidamisega

Sm. Tasku

Gaz- 3102, Gaz- 21, Gaz- 51
Vasta
#3

Klubi kodulehekülg on http://www.kaapioautoyhdistys.fi/
Vasta
#4

Kas keegi teab mis selle kollase kolmerattalise transpordi vahendi Mark ja Mudel?
Sommidel paistab midagi sassis, SZD on \"made in Estonia\" pantud.

Just a man!
Vasta
#5

Sm. Tasku Kirjutas:Sattusin mina eile sõitma RoccalMare kandis ja nägin eriliselt imelikke sõiduvahendeid liikumas ja parkimas kaubanduskeskuse parklas. Kohapeal selgus, et tegemist on Soome Kääbusautode Klubi väljasõiduga Hiiumaale, kus sõidetakse võidu ja tehakse Jaanituld. Igatahes päris naljakad sõiduvahendid! Ja mulle meenusid millegipärast mr. Beani filmid........

Lugupidamisega

Sm. Tasku

Gaz- 3102, Gaz- 21, Gaz- 51
Ma nägin eelmine pühapäev neid Balti jaama eest läbi sõitmas. Igavene suur karavan oli.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#6

huvitav, kui palju on sellised masinad igasuguste tehniliste normidega kooskõlas? Või ei tehta enne \'94 aastat väljalastutega probleemi? Paistavad küll väga \"kunstniku vabakäelooming\"...
\"Hõljuki\" pandud link on ülihuvitav uurimis-lugemisvara!

pakutav lisavarustus: \"tahavaatepeegel\", esistange, tuhatoosSmile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Sellest vanast Velorexist on isegi mudelauto olemas.Tehtud Artapo poolt skaalas 1/43
lisan pildi ka. Pildil olev mudel on Velorexi uuem variant.

Just a man!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne