Otsin uuemat tüüpi RAF bussi (RAF-2203)
#1

Niisiis tekkis selline mõte et ehitada suvelõpuks üks 8+1 kohaline liiklusvahend väikese eelarega ja kärmelt, valik langes tehnika lihtsuse ja lollikindluse tõttu vene tehnikale ja mõte on ehitada sellest nn uuemat tüüpi rafist. Kuna ühtegi toorikut õuepeal ei vedele ja pole ka teada ühtegi mis läheduses (või natuke kaugemal) vedeleks siis pole veel hilja ümber mõelda, nii et laske käia rääkige mulle ilusti ära mis mõttepuhul valesti on ja mida ma pean arvestama (pole peaagu mingeid kogemusi selliste asjadega), et mul kindlasti esimese hooga p***e läheb. Pikemas perspektiivis on plaanis bussile peale aretada ka mingit sorti diisel mootor, kuid see on pragu alles tuleviku muusika, sest disla ja bena kubatuuri ja kaalu suhe on liiga erinevad, et seda ARK lubaks volga mootori asemele kruvida. Ja viimaseks kuid kindlasti väga oluliseks küsimuseks: Ega keegi teist ei ole näinud kusagil (mida lähemal tartule seda parem) vedelemas esmapilgule enamvähem pea aegu kõlbliku keretoorikut.. tore oleks kui klaasid jms terved?


Kui juhtud teadma vastust viimasele küsimusele siis minu nr on 56666550 mail aadress jaanus.paaver@mail.ee ja aegajalt ma astun siit foorumist ka läbi nii et igasugused nõuanded toetus avaldused ja vihane kriitika on oodatud.

PS: vabandan juba ette vigase kirjapildi pärast...
Vasta
#2

Aga palun: http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/index.mec?pob_action=show_post&pob_pid=2243231&pob_link_type=search
Vasta
#3

Õismäel üks seisab.Too on juba uuem tüüp(suurem stange,armatuuri kohta ei oska hetkel öelda).Väljast vaadates tundub suht kobe.Üks 2203 on veel Tihnikus aga too on juba vanem väljalase.
Vasta
#4

PETSS Kirjutas:Õismäel üks seisab.

Kas see kollane seal [deleted] tee ristmikul ?
Ühte sinist uuemat tean ka Keilas.

Vasta
#5

Käisin toda just vaatamas.Tol on veel 24 armatuur(mitte2410 oma).Olemas ainult juhiiste ja üks iste salongis,ülejäänud puuduvad(juhi kõrvaliste kaasaarvatud).Tagatulesid on ainult 3 tükki reas ,uuematel oli minu meelest 4.Samas onta pruun jakülgmised salongiaknad tumedad.
Vasta
#6

Tean üht kollast kiirabivarianti(kõik värk muidugi maha võetud).Seisis reedest pühapäevani minu auto kõrval.Omanik peaks teada olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne