minsk/krossiminsk
#1


[Pilt: burnout_1.jpg]

Ja siin teine pilt (lähemalt)
Vasta
#2

aga palju tahad sa niisama müües seda krossikat? võib ka ilma mootorita, sest kodus seisab mul 2 forsitud mootorit.
Vasta
#3

tähendab, ma müüksin seda 2300.- aga otsin sellele hetkel tänavasõidu silindrit, ehk sul on mõni, mitte forseeritud pütt.

Enam ei myy ToungueP st et SOLD

Vasta
#4

eks ma vaatan garaazialla.
Vasta
#5

Kas sellel on ees cz hark ning mille paak ja valjed tal on? Tagumik on ise kergitatud?
Vasta
#6

Mitmesed veljed need üldse on ja kust sellise sumpa saand, mul endal ka minsk, mõelnd et hakkan ka teda vähekese putitama, mul see sportmootor.:???
Vasta
#7

Kuidas eristada krossi mootorit maantamootorist Minskil. Kas keegi siin m6nda krossimootorit myya ei taha v2?
Vasta
#8

see on originaal krossiminsk, ees 21 taga 18 velg, sumpa on orginaal, esiots on ka originaal sellist ma pole yhegi teise tsikli kyljes näind, cz-il on jämedamad amorditorud, paak on ka krossiminski oma , aga see oli mul ise ratsitud jõnksuga, peal oli tänava mootor enamus ajast, krossi mootor niiplaju kui ma ta tööle sain läsk edasi nii mis kole..:mad:
...Ja sportmootoril on karteriosa väiksem, st karteri seinad on umbes 2 cm, ja väntvõll selle võrra väiksem, vätvõll siis on tõesti pisike võrreldes tänava omaga, siis keps on lyhem, kolvikäik lyhem, see annab siis äkilisuse, silinder on nii väiselt kui sisemuselt oopis teine, meenutab ktmi silkut nats, palju ankaid ja kolmas ylevoolukanal, ja kolvil on tagapool auk, umb niisuur et väike sõrmeots peaks sisse mahtuma, käigukast on hea sel asjal, mul töötas kast sellel ilusti ei jumpsind, vahed olid lyhikesed ja yhtlased, ytleme siis et juppe on vähe saada sellele mootorile aga kui proovida vahelduseks tänava mootorile krossi oma on tunda kohe suurt vahet.. PS mul sisab garaazinurgas sportmootor Smile
Vasta
#9

jah, myysin kogu kupatuse siis enne talve maha 2000-ga :/ jubedalt puudust tunnen, läbivus oli meeletu, läks läb i soo nii et mootorit oli raske sopa alt näha Toungue aga läks, olid ise niimärg ja sopane kui vähegi olla sai aga seeeest elamused sellega on unustamatud Smile vägakift asi oli, ega keegi ei myy krossika raami komplektis? et oleks vaja nagu, taahn veel yhe sellise ehitada
Vasta
#10

nats pilte veel siis
http://www.zone.ee/pictures_28/seisan.jpg

http://www.zone.ee/pictures_28/action.jpg

see siis tänava minsk,..eelmise aasta lõpus ossin

http://www.zone.ee/pictures_28/minsk_eest.jpg

Vasta
#11

Kõigile huvilistele: Otsin komplektset Minski sportmootorit, ka remontivajavaid võib pakkuda. Palun helistage
055-613961
Aare.
Vasta
#12

sooviksin endale ka krossi minskit soetada kas või juppi kaupa kokku lappides Cool
Vasta
#13

kas kellegil oleks pakkuda kui tervet komplekti ple võib ka mootori ja raami värki eraldi pakkuda
Vasta
#14

kas selle tänava minski pildil pole mitte virtual tuningu nippe kasutatud-eest gondel oleks nagu naca kahtlane,aga kui on selline,siis on küll ju väga hästi tehtud!!:o
Vasta
#15

Tundub, et krossi-minski raame on väga vähe ja seda hankida on üsna raske.
Aga üks võimalus on see äkki ise ehitada. Kas kellegi on selle-minski raami jooniseid/mõõte, või ka mõne muu sobiva raami kohta? Vahest on võimalik ise torudest, plekist ja vanast kõverast tava-raamist krossika raam koostada ja kuskil kokku keevitada lasta.
Vasta
#16

hmm mul seisab praegu yx ringraaja minski raam koos gondlitega... krt saax sellele rattad ja mootori saax ka sutsu vinge retro ratta..... aga jahh forss mootori ja tänavamootori vahe on jube... yxki tykk vist ei klapi...aga forssimisel niipalju et kui kellegil huvi katsetada( hotrod sul vast ikka) siis pakun välja yhe alumiiniumist randi paigaldamise karterisse kahe vända põse vahele... võtab karterimahtu väiksemax ja seega läbipuhet suuremax... ringrajapeal sai katsetatud-sutsu aandis juurde kyllBig Grin

raami keevitamisel niipalju et kui vanale tavaraamile keevitada ette topelt torud ja sutsu tagaosa aaidata siis põhimõtteliselt peax hakkam olem ajuba.. esi ja tagaamordi vahetus ka muidugi. ma ise lööx ka kaasa sellises asjas...(mitte omale vaid et aidata lihtsalt)

Ostan Mini juppe!
Vasta
#17

palun kas kellelgi on minski silindrit?
lasin enda oma puruks, nyd läheks täiega yhte tarvis..
Vasta
#18

Kust saaks osta krossiminskit või sellist minskit mis on sellel leheküljel:
http://www.zone.ee/pictures_28/seisan.jpg
Vasta
#19

Jajah!
Mul oli ka mõned aastad tagasi krossiminsk. Kawasaki rohelised porikad olid ja kaugelt oli nagu mõni \"lääne pill\". Üldiselt kui ma ta ostsin, siis esimene vändalöök oli kohe saatuslik. Üks stopper oli sellest kolvist välja tulnud ja jäi sinna kuidagi kinni. Silinder pees ja seda oli ikka vääga raske leida. Rõngaid polnud üldse, nii et lasin treida, aga ei sobinud. Lõpuks panin tavalise ühe rõngaga kolvi sisse ja sõitsin. Paras jamamine oli, aga hing ihaldas. Lõpuks müüsin mingi 3000.- maha. hea oli et lahti sain. See kellele müüsin on sellega juba nii palju vaeva näinud, et kohe jube. :lol
Vasta
#20

väike video sellelt aadressilt, minu minskist

http://www.zone.ee/affair/HR_vs_M.WMV
:lol
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne