Mosse 408 Turist
#1

Vasta
#2

Mis oleks, kui teeks Mosse 408-st midagi sellist?

Pildil peaks olema tehaseversioon, mida paar tükki prooviks vorbiti, aga minuteada mitte rohkem.:smug
Vasta
#3

Ma ise olen mõelnud, et M408-st võiks 2-ukselise hardtopi teha. Jääks kah päris edevCool
Vasta
#4

Päris normaalne, huvitav miks selliseid siis kohe hulgi tegema ei hakatud? Kere on küll ülikõva!!!!!!!:o:o:o
Vasta
#5

Vale riik, vale aeg, that\'s why...
Vasta
#6

Täitsa normaalne tükk. Mingi norm mootor alla ja linnapeale:bounce Oh kuidas sellega saaks tipsisid:rull
Vasta
#7

Huvitav, kas tõesti on auto ainus mõte linnas kruisimine ja tibide niitmine? Meenutab kangesti üht moodsat telesarja Kanal 2-s ;-) Ma arvan, et tibid naeravad Su mosse välja, alla lääpas ratastega BMW või roostes CRX-i ei mängi välja..

Aspelund

Tsitaat:Originally posted by Taits
Täitsa normaalne tükk. Mingi norm mootor alla ja linnapeale:bounce Oh kuidas sellega saaks tipsisid:rull
Vasta
#8

ega neile tibidele ei pea ütlema et see on mosu
aga tegelt on väga heas korras ja puhas mosse juba niigi linnas peapööraja Cool:o
[Pilt: 408tur.jpg]

:wow:wow:wow:wow:wow:wowpildi järgi ütleks, et 2+2 istet -
mitte, et põlveruumi poleks, vaid peale nagu ei jätku.
mina sain aru et eemaldatava kõva katusega
ja kas on veel peale selle pildi muid pilte?
Ootan igasugust infot selle imelise masina kohta


Vasta
#9

Tallinnas Linnu teel üks vanem mehaanikuhärra 80ndate alguses ehitas 408 kaheukseliseks, halli värvi ja sõitev isend. Osa küljeklaase oli ainult pleksist ja teljevahe lühem. Kahjuks peale peremehe surma jäi risuks jalgu ja viidi veskisse.
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Kadari
Tallinnas Linnu teel üks vanem mehaanikuhärra 80ndate alguses ehitas 408 kaheukseliseks, halli värvi ja sõitev isend.

Mul nagu kuskil mälusopis \"kirjas\", et too masin roheline oli... Ja pidasin seda mingiks nn meremeheautoks, millele kõvasti mosse juppe külge kruvitud.
Vasta
#11

minu mälus siiski hallina kuigi ise ka 100% tõele ei pretendeeri., välja nägi nagu Trabandi suurem vend.
Vasta
#12

seda halli olen isegi 90ndate lõpus männikul sõitmas näind
arvasin et siis mingi mosse sarnane peletis
aga rohkem huvitab siiski Turist ja selle kohane info
Vasta
#13

nu ma arvan et kui kellelgi eestis oleks selline masin ja ta selle hot urodiks ümber ehitaks siis tuleks ta küll vangi panna (a-la kultuuriväärtuste tahtlik rikkumine näiteks ):o
Vasta
#14

Ma arvan, et kuna neid aastal 1964 vaid 2tk ehitatigi, siis tõenäosus, et eestist 408 Turisti leiad, on NULL Smile



Samamoodi on lugu 404-ga, mida tehti 1962 vaid 2tk.
[Pilt: 62m407kupe.jpg]

ning prototüübid (mida nad ju tegelikult on) vaevalt et rahva kätte läksid Smile
Vasta
#15

Mul oli lapsena selle 404-ja pilt kodus aastaid seinal (koos umbes paarikümmne teise vene masina prototüübiga, mis Za Ruljomi taga kaantelt võetud) Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne