Vene pedaal autod.
#41

[Pilt: moskvich.jpg]
Vasta
#42

TO:Hõljuk

See on küll ilus pilt!!Smile
See masin paistab sihuke 90nendate oma olema?!
See laps on küll õnneseen!!!

Just a man!
Vasta
#43

Maal naabril vedeleb, metsas onni juures sellise kere, vähemalt oli suvel.
Vasta
#44

Kadari õngitses ühest vanarauahunnikust sellise pedaali

Volga jälgi ajades tuli välja üks foto(minu mälust konkreetne aparaat puudus) kus väike Kadari juhib väikest Muraveid. Nii et skännerimehed Tallinnas andke endast märku.
Vasta
#45

Smile

Sellist ma polegi veel näinud. Sünge aparaat.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#46

täpselt selline oligi mu vennal kunagi Smile

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#47

Vene ajal olla olemas olnud ka aku pealt liikuvad autod lastele. Kas keegi teab neidt midagi, omab pilte vms.? Ise tean sellisest ainult ex-naise mälestuste põhjal, et nende peres oli olnud mingisugune selline asi ja et kindlsti polnud see ise ehitatud.
Vasta
#48

Rolleri pilt minu eelmise postituse lingil
Leidsin veel ühe pildi. Ilmselt on isetehtud auto kui lähemalt pilti uurida. Esiots kahtlaselt sarnaane Pobeda`ga.

Piltide kvaliteet oleks skanneerimisel muidugi oluliselt parem
Vasta
#49

CCCPi Studebaker Champion oli ka minul olemas, pagasi luuk käis lahti ja esituled isegi sai patareide pealt põlema panna. Vahva asi aga kahjuks pole mul ühtegi pilti sellest elukastSad. Kellelegi anti see asi edasi, nii-et isegi hilisem ajalugu on teadmata.
Vasta
#50

Kadari Kirjutas:Nii et skännerimehed Tallinnas andke endast märku.

Abi vajadused ja võimalused pange siia kirja:
Abi piltide foorumisse või netti panekul!

Seda Pobeda sarnast tahaks küll uudistada! See roller on küll lahe, mingisugust rollerit/tsiklit mäletan ka kuid minu arust oli see teistsugune.

Just a man!
Vasta
#51

Mul on kuskil diafotod Tschaikast, mis mul u 79 aasta paiku oli. Sain selle tuttavatelt, arvan,et oli 60nendate algusest. Esi-ja tagaluuk käisid lahti ja mootori imitatsioon oli ka sees.
Vasta
#52

Sattus selline pilt ette:
http://photofile.ru/default/do.php?id=2125854#sm

[Pilt: 2125854XNY.jpg]
Vasta
#53

Järva-Jaani vanaaautode varjupaigas on ka väike AZLK, täpselt samasugune, nagu kasutaja \"unicman\"-il.
Vasta
#54

Potsataja103 ole palun armulisem ja hoiata ette kui selliseid südamerabandusi korraldad!! Super-Duper fantastiline leid!!!
Olen CCCP aegseid pedaal autode pilte otsinud netis juba mitu aastat ja see on parim mis sa leidsid!

Just a man!
Vasta
#55

sai siin paar vrakki juurde toodud: http://www.pilt.ee/view/157878/4/

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#56

Kunagi vaatasin märgade silmadega neid 28-rublaseid mossesid ja zigulle, aga emme-issi ei ostnud mulle kunagi sellist. Ehkki jube huvitav olnuks nendega manööverdada ja tagurdada. Pidin leppima raudkonstruktorist kokku kruvitud autokestega, millel olid rool ja pööravad rattad.
Vasta
#57

unicman kas sa ka viitsid neid taastama hakata (vähemalt kuni krundini)
oleks ikka jube lahe kraam küll! Kust sa küll leiad neid?Smile
Igastahes müts maha!

Just a man!
Vasta
#58

taastamise kohta ei oska hetkel küll miskit öelda, kui kunagi niipalju raha üle jääb, siis ehk midagi ka teen, praegu esiplaanil ET-600 taastamine...

leidmisega selline lugu, et ega ma neid ei otsigi eriti, inimesed lihtsalt pakuvad vahel... need viimased näiteks andis kodanik jeraz meie foorumist! Tänud!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#59

Kui kellelgi taastatud või originaal korras (vidinad olemas/küljes) Studebaker Champion vene pedaal (see torpeedo nina) auto olemas, oleks ma huvitatud selle ostmisest (ma ei hakka narrima,maksan mis asi väärt)! Jätan selle posti üles kuni mõni müüb mulle selle. Asi selles et mul naine viljastatud ja kuna poisslaps, tahaks temas juba titest peale unicumi vaimu kasvatada! Smile

Just a man!
Vasta
#60

Põhimõtteliselt minu HEBA e. neeva saadaval, kui kellelgi huvi. Vastu sooviks saada nt. 4 uut originaalrehvi oma 968-le.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne