Automoto suvepäevad: 6-8 august, Jäneda
#21

korgits Kirjutas:Ega ei peagi suurt massi kokku saama ju =)

suurt massi küll, aga kui tegemist on automoto suvepäevadega ja vaadates siin foorumis aktiivsete kasutajate hulka, võiks ikka natuke rohkem inimesi kokku tulla... muidu nagu polegi automoto päevad vaid mingi niisama huviliste kokkutulek... aga kohal ise igaljuhul Smile

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#22

Loodan et te mind mättasse ei löö kui ma niisama rahvast kaasa võtan, kes polegi tegelikult huviline. Saate isegi aru - suvi ja päike ja mööda eestit ringsõidud... Cool
Vasta
#23

Kui asi 6. algab siis saan võibolla samal õhtul ka korraks läbi astuda. Mis kell algus ka on? Ööseks ei ole aega jääda kuid näeks vähemalt näod ära kellega pidevalt juttu saab aetud.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#24

olen nüüd kiivalt \"infot varjanud\", poolteist nädalat tagasi sai Jänedal käidud:

Linnusemäe vahetusse lähedusse jääb Maire Taska hobusepidamine ja saun. Kui huvilisi on, võib ju laupäeva õhtul seljad puhtaks nühkida. Leiliruumi pidi mahtuma 6inimest, eesruum oli harju keskmiselt pirakas (oma 40m2 ikka). Üüri küsitasse esimese tunni eest 350raha, järgnevad 150ühikut. Sellega peaks aga igaks-juhuks kiirustama, niiet huvilised andke märku (mõistlik võtta alates 3h, 10inimest miinimum: sellisel juhul 65eek/nägu).

leivakoti päritolu olgu siis vabatahtlik, ma hangin vaid tahedamat kraami (vorst-salat-leib) ning natuke väikese gaasiga vett. Kellele see sobib, siis 100eek a/a-le:
1105844775
Teet Pungas
selgituseks foorumi kasutajanimi.

ka soovitused \"menüü\" osas on teretulnud.

täpne telgi püstilöömiskoht oleneb ilmast - tugevama tuule korral mäe jalamil (sääskede toitmine), vaikse ilma korral päris üleval. Liikurid saab jätta poolde mäkke, sääl on just pinda silutud. Alla 10 cm kliirensiga masinatega võib muidugi kohalesaamine tüütu olla, aga meil ehk taolisi pole.

reedene algus oleks paras sättida 18:00-19:00 kanti, niiet tööinimestel oleks paras tulla ning ei jääks kole pimeda peale. Ise olen kindlasti juba tunni-paari võrra varem kohal. Siis on mu kontaktiks 51 996 592.

ainuke lahtine ots on veel ilmaga seonduv, tänaöine Tallinn oli küll selline, et hää peremees lükkaks oma ooplidki varju alla... Aga jah, ega loodusjõudude vastu saa.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#25

Nagu varem mainitud õnnestub vast reedel tulla.
Ja siit ka küsimus: kas kellegil telgis mõni vaba koht ka on või pean sõitma Võsule ja oma telgi tooma?
Kas on Tallinnast ka ühine minek?

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#26

Jääb siiski tulemata, reedel kaksatakse mandlid välla.
Lootsin siiamaani tegelt, et äkki \"näitleja haigestumise tõttu...\" vms Smile
Ilus koht on see muidu küll, nädal-paar tagasi just väisasin.
Vasta
#27

Loen ja loen seda teemat, aga ikka saan vaid niipalju kokku, et ainult max 10 inimest siit foorumist tulebki kohale?

Sel juhul paistab et minagi olen vaid reede öö ja laupäeva päeva Jänedal ning siis kütame edasi Nysaga ida-eestit vallutama.
Vasta
#28

North Kirjutas:Nagu varem mainitud õnnestub vast reedel tulla.
Ja siit ka küsimus: kas kellegil telgis mõni vaba koht ka on või pean sõitma Võsule ja oma telgi tooma?
Kas on Tallinnast ka ühine minek?
Kuna varsti aeg kukub küsin: kas on midagi selgunud? Aitähh.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#29

Olen ka vast tulija, peab ainult naisega asjad klaariks saama, kuna nii kui ma räägin vanatehnikast nii on asjad halvad (konkurent temale)). Luba saadud , nii et kambas!
Vasta
#30

North Kirjutas:Ja siit ka küsimus: kas kellegil telgis mõni vaba koht ka on või pean sõitma Võsule ja oma telgi tooma?
Kas on Tallinnast ka ühine minek?

Telgis vaba kohta pole.
Ühisminek - arvan et inimeste tööpäev lõpeb reedel erinevatel kellaaegadel ja midagi kokku leppida läheb raskeks. Igatahes - kui ongi ühisminek, siis vaevalt ma teil 70-80-ga sabas jõuan püsida Big Grin
Vasta
#31

Jõudsin just kodumaile tagasi ja seega olen kindel käsi tulema. Liigun reede õhtul marsuudil Vändra-S-Jaani- Põltsamaa-Paide-Jäneda ja kui keegi soovib kaardilugejaks tulla, siis andku teada kas privasse või 55 6000 89.
Kui keegi soovib Pärnust tulla aga omal transat pole, siis on ju võimalus bussiga tund aega Vändrasse sõita ja siit juba minuga edasi. Huvilised andku märku.

Niiet Teedu arvele siis 100 eesti eurot, oma väike söögikraam ja joogid kaasa ja tuld!

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#32

aktiivsemat juttu siin teemas - \"nägude kontroll\" ju juba hommeSmile

saunast huvitunuid seni niivõrd vähe, et see toimub vaid kohapealsel kokkuleppel. Mind moonakoti eest vastutama pole kah keegi pannudSmile

\"murumänge\" mõelge välja! Ise ühe päris loomingulist lähenemist nõudva juba \"konstrueerisin\". Huvitavaid-õpetlikke asju võtke kaasa\", jututuju kah otseloomulikult!

ok, homme seletame veel, täna keel pehmeRolleyes

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#33

Varuosalaada kah korraldame? Big GrinBig GrinBig Grin Mul hunnik RS valukaid ja weberi karpasid näiteks jalus vedelemas Toungue

OK, homme siis kohtume mingi mäe jalamil või poolel mäel Rolleyes Kuidas sele Linnusemäe seal üldse üles leiab?
Vasta
#34

Üritan ka osa võtta, kuid hetkel saabumise aeg lahtine.
Loodan reedel jõuda

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#35

13piisab Kirjutas:Mind moonakoti eest vastutama pole kah keegi pannudSmile

kas siis ikkagi kujuneb välja nii, et igaühel omad söögid kaasas?

NB! otsin omale jätkuvalt reisikaaslasi

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#36

ASUKOHT:
Aegviidu poolt tulles läheb natuke (paarsada m) enne Jäneda poe juurde jõudmist tee paremale (kaardilt vaadates võib ehk olla viit Lehtmetsale). Seda teed mööda paarsada meetrit sõita ning pöörata vasakule, pinnas/kruusateele (natuke ENNE seda, kui \"Lehtmetsa-tee\" asfalt otsa saab). Mööda seda pisikest teekest tuleb otse liikuda, kuni paremale suur hobusekoppel jääb. Kopli lõpus jääb paremat kätt üks elumaja, sellle juures \"ristmikul\" tuleb vasakule hoida. Paarsada meetrit edasi ning oletegi omadega mäelSmile
2000/2001 Regio atlasel on asukoht enam-vähem lk 42 vasakus ülaääres Jäneda infopunkti sümboli all. Mainin veelkord mu taskus pesitseva infonumbri: 51 996 592.

moonakoti on seni jah miskipärast kõik isiklikuks teinud. Ma oleks eelistanud ühisemat värki, aga ega veel pole hilja! Ise liigun homme natuke enne 16:00 Tallinnast.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#37

et mul siis ka 1-2 kohta autos vabad ja täitsa laghkelt pakun küüti kui kellegil vaja,tallinnast siis stardin ja kõne on abiks:5049506

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#38

Nii nüüd pisut hädas kuna oma telgi järgi ei jõua nii, et ootan lahkeid inimesi kes pakuks ulualust kus mööda saata öö.
Auto tühi, kes soovib reede õhta umbes 19.00 Tallinnast startida ja laupäeva hommikul umbes 10.00 paiku linnas tagasi olla, siis võtan küüti. Või kui mõnel teisel lahingkaaslasel on analoogne ajagraafik ja autos vaba koht siis võiks koos minna. Seltsis segasem.
Nr. ka 50 878 03

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#39

North Kirjutas:Nii nüüd pisut hädas kuna oma telgi järgi ei jõua nii, et ootan lahkeid inimesi kes pakuks ulualust kus mööda saata öö.
oh sind, hädalistBig Grin
kui viitsid muistset presendist Poola telki püsti ajada (3inimese oma vist), võtan selle kah kaasa. Hää telk, palju õhku sees!

plaanis siis laupäeva lõunaks (lõuna on kell 12:00!) jõuda Järva-Jaani, kus \"Ivar73\" meile lahkelt pritsumeeste tehnoparki oli nõus näitama. Ehk jõuab Ivar isegi reedel meite sekka - kes sealt poolt tulevad, võiks ta kaasa haarata - oleks hiiglama hää (küsige mult nummerit).

kohapeal panen nahaalselt iga pööramiskoha juurde valge sildi püsti, mille nool kogunemispaiga poole juhatab. Pealinna poolt tulijatele üritan märgid paremat kätt sättida.

ahjaa - ja kel võimalik, võiks natuke lõkkekütet kaasa tassida. Kadetti ei mahu teda piisavalt, kuna seal veel muu hulgas 50l puhast vett on.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#40

Ise jõuan kohale reede õhtul 20.00-20-30. Kaasa võtan veel ühe sõbra ja kotitäie puid kah.

\"13 piisab\", kas \"ivar 73\"-l pole lihtsalt transporti et Jänedale saada? Kui ta tulla tahab, siis võin ta peale korjata. Saada mulle privasse ta nr. või anna talle minu oma-55 6000 89. Tulen paide poolt ja võin J-Jaanist läbi põigata.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne