Automoto suvepäevad: 6-8 august, Jäneda
#41

Ole hea Teet võtta jah see Poola katusealune kaasa. Jään võlgu.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#42

Kõik ei lähe alati nii nagu tahaks Sad Saan teiega liituda alles laupäeva ennelõunal.
Vasta
#43

Mul sihuke küsimus kaua te Järva-Jaanis saate olla kas paneme sauna kaa kütte?Smile
Vasta
#44

ivar73 Kirjutas:kas paneme sauna kaa kütte?Smile
niiet kummipardid-muu saunavarustus kõigil kaasa! Ivar ähvardas (Fordi ilmselt) keema ajadaWink
Tsitaat:Sõidukitest:

Sauna tuletõrjeautos Ford

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#45

ei ford jäi vanaks no muidugi selle võime ka keema ajada aga nüüd teeme uues saunas bedfordis see palju suurem ja võimsam ja lähen praegu kümblus tünni vett laskmaSmile nii et ootan mõnuga teie saabumist
Vasta
#46

ilge jama, kuna eelmine nädalavahetus kaotasin rattal numbri ära ja auto pole ka töökorras, siis seekord jääb tulematta... lisaks pean veel omme tööl ka olema Sad

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#47

Kurb aga tõsi on see, et sel aastal ka minu füüsiline kohalolek jääb ära mõningatel riiklikel ja isiklikel põhjustel. A kui te tunnete, et õlu libiseb hästi ja meel on röömus siis teadke, et ma olen sel hetkel mõtetes teiega. Tervitan kõiki tublisid kes ennast kohale vavad ja ka neid kes seda ei tee.
Vasta
#48

Njahh. Tervisid kõigile. Ivar-poiss äsja reisust tulnd, nädalijagu ja rohkem trallind põhjamaa motikate seltsis ja lauba omiku autokooliSmile Vanust juba niipalju küll, et piaks ükskord ju need loadki enesele nõutamaBig GrinBig Grin Aga virtuaalse pilsneri tõstan koos teiega!!

loll on loll olla.
Vasta
#49

Käisin kokkutulekul ära . Väga mõnus seltskond oli ning juttu jätkus kauaks. Kellel homme aega on võiks nende inimestega kampa lüüa. Ilusat jätkuvat koosviibimist!

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#50

Sai samuti nii eile kui täna üritusel osaletud ja kõik oli väga tore!
Külastasime Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumit ja kaesime üle kogu nende tehnika. Siinkohal Suured Tänud noorperemehele kes meile kõike näitas ja tegi välja ka selle supersauna tuletõrjeautos, sai isegi leili võetud ja kogu pakketti nauditud(mullivann, dušš tuletõrjevoolikust jne.) Igaljuhul Ülikõva, lihtsalt kahju oli antud kohast lahkuda!!

Siinkohal tervitused kõigile nii siin kui sinna Linnamäe otsa!
Vasta
#51

Väga mõnus oli Big Grin lahe seltskond ja juttu jätkus piisavalt, minugi poolt suuured tänud ivarile muuseumikülastuse ja supersauna paketi eest, teinekordki käsi kaasa lööma sellistel üritustel.

Milvi ruulib Toungue

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#52

Üritus oli lahe ja juttu jätkus tõesti väga kauaks Big Grin .........nii ,et läbi une oli veel kuulda kuidas automoto foorumi teemaline jutt käis Smile

Suured tänud ivarile ....kes näitas vana eesti multikat ning tuletõrje autode kolektsiooni =)
Vasta
#53

Jõudsin isegi just kokkutulekult tagasi. Moskiito pidas end kogu tee korralikult üleval ja viis meid ilusti kohale. Oli igavesti mõnus ja meeleolukas üritus ning sai juurde ka palju uusi tuttavaid. Minu ja mu sõbra poolt suured tänud kõigile kohaletulnuile.
Eks siis umbes aasta pärast on uus nägude ülevaatus ja koosviibimine.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#54

OKI

automoto 2004 kokkutuleku ametlik hymm Big Grin

kliki lingi peale ja tymps põhja ......

http://www.aednurm.ee/milvi.mp3
Vasta
#55

Väga hea korgits, mõte jooksis meil samas suunas aint sa olid kiirem Big Grin

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#56

kahju vaid, et laupäeva pärastlõunaks jagus kohalolijaid vaid veerandi jagu reedeõhtusest. Jõmisesime siis vaikselt edasi, kuid isegi automoto-jutud hakkasid otsa saamaRolleyes
aaaga reede õhtu ning laupäeva hommik olid kokkutulekule kohased.
Järva-Jaanis kohatud külalislahkus oli tasemel. Suur tänu Ivarile. Nüüd tuleb tagantjärele tegeleda \"suveniiri(de)\" otsimisega. Kel kasutult seisva pritsumeeste vara kohta andmeid, pressige palun PS nuppu!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#57

juba ainuüksi selle multika pärast läheks kohe tagasi.

ja saunast pole mõtet rääkidagi...
Vasta
#58

Aah, mulle tuli kah meelde, et tegin paar pilti Big Grin AutoMoto pildid siis alguses Smile
http://www.zone.ee/waxtmp/kirde/index.htm
Vasta
#59

Eh ma just mõtlesin, et keegi pilti ei teinud.
Endal juhtus võrdlemisi tobe juhus reede õhtusel lahkumisel.
Sõitsin siis vaikselt , pisar silmas kuna pidin vara lahkuma, Raasiku poole kui nägin teeääres võsas välgatas midagi. Võtsin hoo pisut maha kuna mina sa neid metsloomi tea. Järsku hüppasid teele 3-4 laigulises vormis, maalitud nägudega mehed.
Vat seda ei mäleta kas mõnel kuuliprits ka ühes oli või mitte.
Igatähes vajutasin automaatselt gaasipedaali põhja ja vaatasin et neist mööda saaks (äkki autorööv nagu Poolas popp). Hetke pärast mul ajus midagi plahvatas - käimas ju Erna retk. Pärast oli enda üle pisut häbi...

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#60

minulgi oli tore et te järva-jaanis käisite ja sain ikka foorumlased ära näha.
to north: aga kust sa tead ääki ikkagi võis autorööv ka olla neid laigulisi mundreid ikka liigub päris paljuWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne