soovitage autot
#1

niisiis plaan osta esimene auto. rahakest napib nigu ikka õpilastel. auto võiks olla vastupidav eesti teedel ja vähese bensiinikuluga ning millega võiks vabalt ka pikema otsa ette võtta. soovitage midagi
Vasta
#2

Soovitan Fiat Uno \'83-90 a.:
*Hinnad alates paarist tuhandest,
*Korras mootori puhul ökonoomne,
*Mugav ja vastupidav võrreldes mõne teise sama hinnaklassi autoga,
*Juppe leidub odavalt igas romulas,
*Näeb hinda ja vanust arvestades ilus välja...

Paar linki ka, juhuks kui ostusoov tekib:
* Fiat Uno \'85, 3500.-
* Fiat Uno \'90, 7000.-
Vasta
#3

aga need koledad jutud fiati rostetamise kohta. muide kas 85da aasta fiati kere on sama mis 90da omal
Vasta
#4

Kere kohta jään vastuse võlgu, aga võin öelda, et tuttav omas 87 aasta mudelit, see oli 1.1 mootriga vist, minek oli piisav, tippkiirus jäi küll natuke väikeseks aga selle mootori puhul on see vabandatav.Istmed olid mugavad.Roostega polnud kunagi probleeme, aga paar aastat tagasi jooksis mootor piinamise tõttu kokku.Mul sellest autost veel mõned jupid alles, kui kedagi huvitab.Ise soovitan osta 4-ukselise ja 1.3 mootoriga variandi.Valmistatud on ka 1.3 diiselmootoriga Unosid, aga nende leviku kohta eestis ei tea.Uno Turbosid on küll mõned liikvel.
Vasta
#5

Rahvas mis te vaidlete?
Siin on selged kategooriad ees:

Raha napib= 1000 - 3000 EEK
Ökonoomne= ~7 l/100km
Vastupidav= <500 EEK / aasta ekspluatatsioon
Pikemad reisid= istumis mugavus + suurem auto

Soovitaks mõnd korras Passatit (vanemat) või ka vana korras diisel MB.

Just a man!
Vasta
#6

hetkel juba kaalukauail 3 autot see fiat uno, MB diisel(huvitav palju ka maksab) ja sierra 2 ukseline kindlasti.
Vasta
#7

See Fiat Uno on hea auto, kuid pikemad reisid on valusad! Mul oli Ritmo ja see oli nii enam vähem. Kuid kui reisida meeldib siis alla Audi 80/Passati/Sierra klassi autot ei soovita!
Kui reisid umb 100 km raadiuses siis Uno on normaalne.
Samas inimesed on erineva mugavus astmega harjund ja võibolla ühele meeldib reisida paar päeva Fiat Panda(vanema) roolis ja teisele Citroen CX roolis.Smile

Just a man!
Vasta
#8

ma soovitaks golf 2 mu isa sõidab sellega juba kaua tegi mootori ka ära ja minekut on nii mis jube 1.9 bensukas peal võtab 7-8 litra sajale mugavusega on kuidas on aga sõitmisel see sind alt ei vea
Vasta
#9

ma soovitaks audi 80/90 alates 85 on need osaliselt tsingitud minu teada mugavad, erksad ja ökonoomsed.

Ja üks stiilne 100 praegu hea hinnaga müügis: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=7481
Vasta
#10

Kui MB diislit soovid, siis arvatavasti W123.
Endal selline olemas, aastast 82 ja 2,0 diisel. Kütet võtab max 8 l sajale, kohutavalt mugav ja eesti teedel vastupidav.
Hinnaklass on suhteliselt keeruline, kuid mingi 12 k peaks juba enamvähem isendi saama.
Mina olen igatahes enda omaga rahul.

PS! ja kui huvi pakub, siis võin aidata ka otsingul


marx350 Kirjutas:hetkel juba kaalukauail 3 autot see fiat uno, MB diisel(huvitav palju ka maksab) ja sierra 2 ukseline kindlasti.
Vasta
#11

myygimees Kirjutas:ma soovitaks golf 2 mu isa sõidab sellega juba kaua tegi mootori ka ära ja minekut on nii mis jube 1.9 bensukas peal võtab 7-8 litra sajale mugavusega on kuidas on aga sõitmisel see sind alt ei vea
Mis tingimustel see auto võtab 7-8 liitrit sajale? Linnas või mnt-l?
Vasta
#12

mina soovitaks ka mersut w123 kerega ja dislat,hea mugav masin ja 2l ei võta kütet ka üle 8l eriti aga muidugi 2,4l dislamootor oleks hoopis mineku poolest hea!

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#13

pritsimees Kirjutas:Ja üks stiilne 100 praegu hea hinnaga müügis: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=7481

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=6840
Wink

Bangernomicsi-leht tasuks ehk ka odavate liikurite otsijatel silmaringi avardamiseks läbi vaadata...
Vasta
#14

kas alla 12k ei saa kindlasti mersut. oleks võimalus isegi keretõid teha(värvida, keevitada)
Vasta
#15

marx350 Kirjutas:kas alla 12k ei saa kindlasti mersut. oleks võimalus isegi keretõid teha(värvida, keevitada)

Noh, kui keretöid ise ei pelga ja oskus ning võimalus olemas on, siis usun, et saad ühe mootori poolest korraliku disla isegi 10 K kätte.

Ja kytuse kulu poolest nii palju, et üle 8 l ei võta ta kunagi, isegi linnas mitte. Talvel muidugi on iseasi, kui ratas enamus ajast ringi lasta. Kuid kui sõita oskad, ei võta siiski rohkem
Vasta
#16

Ma olen ka ikka mersudega sõitnud ja mina ei saa aru mispärast nende hind teiste autode kõrval niipalju suurem on...

Vasta
#17

audifan Kirjutas:Ma olen ka ikka mersudega sõitnud ja mina ei saa aru mispärast nende hind teiste autode kõrval niipalju suurem on...


Kvaliteet, mugavus, vastupidavus - esimesed kolm sõna, mis koheselt meelde tulid.
Samas turg määrab ka hinna, kui sellega ostetakse, siis miks mitte müüa.
Vasta
#18

soovitaks ka GOLF 2 osta sest saksast tuuakse neid pidevalt juurde ja hind langeb,ja remonttööd on ka väga odavad ning lihtsad,bensu võtab ka vähe,ühesõnaga eelista pigem ökonoomsemat ja eestis laialt levinumat automarki.
Vasta
#19

oleks võimalus saada golf1 diisel mootor hea aga kere tahab tegemist. dokidega 500 kas tasub ära. sõitev masin muidu
Vasta
#20

oleneb,kui palju tegemist ta vajab,sest vanadel autodel on jah see jama veel et neid töökodades ikka odavalt ei keevitata (kui üldse keevitatakse) ,noh kui tal on klaasid terved,tuled terved ma usun et selle vana golfiga annab veel mingi hooaja ära sõita.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne