Välismaised numbrimärgid Eestis

Täna jäi Tallinnas silma Portugali numbriga masin. Selliseid külalisi meil veebruarikuus reeglina ei näe.
Lähtest läbi sõites nägin silmanurgast Hispaania numbriga rekkat. Hispaanlasi muidu on aga see oli vist kolmas sealt mailt pärit rekka mida 5 aktiivse jälgimisaasta jooksul olen näinud ja toredas väikeses kohas kah veel.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Umbes 2003. näinud Elvas Philadelphia numbrimärki. See ei pidavat neid olema esimene suvi seal.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

Elvas paikneb Kummix-i nimeline firma, kelle omanik tegeleb ka üsna suures mahus USA autode maaletoomisega - ju siis midagi sellega seoses.

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta

Lugupeetud kaasfoorumlased. Iga vihje Eestis liikuvatest (veel parem: parkivatest) eksootilisematest välismaistest numbrimärkidest vägagi teretulnud mulle privasse. Ja seda kogu suveperioodil.
Olen siit mitmeid vihjeid saanud ja need on ka sihile viinud.

www.platepie.com

Ette tänades.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Bosnia ja Hertsegoviina number juuni esimesel päeval Tallinnas. Ülimalt harukordne nähtus.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

tuttava graazi seinal märkasin mongoolia numbrimärki, kahjuks unustasin pilti teha
Vasta

Täna Tallinnas. Islandi numbrimärk. Äärmiselt harvaesinev mitte ainult Eestis vaid kogu mandri-Euroopas v.a. Norra. Smile


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Tartus jäi silma selline väiksemas formaadis number. Kellele kuulub?

[Pilt: number.jpg]
Vasta

Ðveitsi piiratud kehtivusajaga number. Esinumber on formaadilt palju väiksem kui tagumine.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Tartus Ungari numbritega VW [Pilt: 0514173776d724.jpg]

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Eile nägin ühes Võrumaa talus Hispaania numbritega Nissan Navarat ja täna tuli Valgas vastu Ahvenamaa numbritega Volvo universaal. Võrus oli eile ka üks Inglise numbritega valge Mitsu EVO.

JAN
Suzuki GV & VW Caravelle
Vasta

Täna Tartu kesklinnas rohelise numbriga mahtuniversaal Norrast.
Vasta

(22-07-2009, 12:46 PM)speedsta Kirjutas:  Täna Tartu kesklinnas rohelise numbriga mahtuniversaal Norrast.

Ühes Tartu vanalinna hoovis pargib Kreeka numbrimärkidega masin. Mitte see mida siin varem vihjatud kuigi ka see on alles, vaid ilma EL tunnusteta. Lisaks näein iga kord Tartus käies Luksemburgi numbrit.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Täna Tartus uuem E-klassi Mercedes valepoolse rooliga, musta taustaga nr, tähed olid üsna kandilise fondiga. Millega tegu?
Vasta

Eile Tallinn-Tartu maanteel Aserbaidþaani numbrimärgiga rekka!
Pildi sain, aga kehva ilma tõttu ebakvaliteetne Sad

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Paar päeva tagasi nägin Tartus, Narva mnt 89 ühika juures sõitmas Texase numbrimärgiga suuremat sorti bussi. Tea kas mõni bänd on tuuritamas?
Vasta

liikuv silmakliinik see!
Vasta

Täna õhtul Pärnu-Jaagupi lähedal, suunaga Tallinna poole nähtud kaks Türgi numbritega rekkat (suht uued Volvod). Peal kirjad TIRSAN ja pärit Istanbulist. Pilti paraku ei saanud. Igastahes varem mulle võõrad külalised Eesti teedel.
Vasta

(27-08-2009, 21:25 PM)mrali Kirjutas:  Täna õhtul Pärnu-Jaagupi lähedal, suunaga Tallinna poole nähtud kaks Türgi numbritega rekkat (suht uued Volvod). Peal kirjad TIRSAN ja pärit Istanbulist. Pilti paraku ei saanud. Igastahes varem mulle võõrad külalised Eesti teedel.

Mul on lehel neid Türgi numbrite pilte päris mitu. http://www.platepie.com/tyrgifiles/TR.htm .
2004 kevad -2006 kevad ei näinud Eestis mitte ühtegi Türgi rekkat, sõltumata sellest et kesk-Euroopa neid paksult täis oli. 2006 märtsis nägin esimest ja pärast seda pole need kuigi haruldased olnud. Olen näinud kümneid. Sel aastal ca 15. Olen ka sõiduautot Türgist näinud Tallinnas.
Kui sa juhtud nägema rekkat Küproselt (CY), siis anna vihje. Küprose rekkadest kubiseb kogu Euroopa, v.a. Balti riigid.
(13-08-2009, 09:49 AM)romulus Kirjutas:  Paar päeva tagasi nägin Tartus, Narva mnt 89 ühika juures sõitmas Texase numbrimärgiga suuremat sorti bussi. Tea kas mõni bänd on tuuritamas?

Kas oli kindlalt Texase number? Olen seda bussi Montana numbriga näinud.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Lauluväljaku parklas täna Ahvenamaa numbriga Peugeot.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne