Välismaised numbrimärgid Eestis
#41

Üks kollasel taustal mustade tähtedega Citroen seisab pikemalt Mustamäe tee alguses, ühe maja juures. Olen mõtlema jäänd, mis maaga tegu aga ära pole taband.
Vasta
#42

olen kuulnud sellist kõlakat, et esimene Hummer H1 mis mingi 99 meil ringi sõitis oli regatud mingi maksuparadiisi saarel kus tollal oli selline seadus, et omanik valmistab omale nubrimärgi ise, sel autol olid küll imelikud mustad numbrid, veel meenub üks kurioosum aastast 93-94, kui tallinnas sõitis ringi Ford probe millel olid vanad mustad nõuka numbrid
Vasta
#43

Regardman Kirjutas:Üks kollasel taustal mustade tähtedega Citroen seisab pikemalt Mustamäe tee alguses, ühe maja juures. Olen mõtlema jäänd, mis maaga tegu aga ära pole taband.

Jah seisab küll seal. See on prantsuse nummer. Ovaal BG ajab natuke segadusse.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#44

Maksuvabalt sai miskine aeg oma autosid regada Vanuatu saarel, kus ka see Hummer H1 oli arvel. Number oli pmslt mustal põhjal neli mingit läikivat tooni numbrit.
Paar kuud tagasi nägin Tallinnas Lootsi tänaval ka Monaco numbrit, kuid lolli peaga jäi see pilti võtmata.
Vasta
#45

smolin Kirjutas:Tartus Krooksu pubis WC-de esisel seinal ohtralt välismaiseid numbrimärke. Soome, Saksa, USA, Kanada ja Austraalia numbrite hulgas eksootilisemad Andorra ja Dominikaani.

Päris palju erinevaid numbreid (eriti just USA ja Austraalia omi) leidub ka Pärnus Aleksandri pubi seintel.
Vasta
#46

[Pilt: p41925818nr.th.jpg]
Hollandi vähendatud mõõtudega number. Nähtud Tallinnas.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#47

smolin Kirjutas:
smolin Kirjutas:
elideel Kirjutas:Kas see Liechtensteini nr-ga VW liigub Tartus suvaliselt ringi või on ka mõni kindlab majaesine kus seda kohata võib?

Aitäh.
Nägin toda korra ühe ehituspoe ees, rohkem pole kohanud.
Vist enam ei kohtagi. Nägin täna VW bussi (kahtlustan, et seesama), millel uhiuued kodumaised euronumbrid, kuid taga veel riigitunnus (ovaal) FL.

Mainiksin siinkohal ära, et Eestis on liikvel olnud rohkemgi selle kääbusriigi numbrit kandvaid autosid. Mina nägin umbes täpselt aasta tagasi Tallinn-Tartu maanteel halli Ford Mondeot FL-i numbritega. Aga ei hakand enda ja kaasliiklejate elu ihtu sedma, et seda pildilie püüda.
Tartus tundub olevat keegi kes neid autosid sinna transpordib aeg-agalt. Või on viimasel ajal väga vaikne? Peaks ARKi juurde valvepostile minema Smile

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#48

Neid USA ja muid numbred wõib Saksas Bundesautobhani Autohowdes lõpmatuseni osta.
Vasta
#49

Ja veel.

Kuna olen tänu automoto.ee foorumi heatahtlikele ja tähelepanelikele kasutajatele juba kahe uue riigi numbrid pilti saanud, siis küsin kas keegi on näinud Tallinna linna peal kruiisimas (veel parem kui parkimas) valget Corvette'i kollaste numbrimärkidega?

Sellisest masinast kah naljalt iga mees mööda ei vaata.

terv!

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#50

mrali Kirjutas:Maksuvabalt sai miskine aeg oma autosid regada Vanuatu saarel, kus ka see Hummer H1 oli arvel.

Olen küll sage postitaja siia topikusse, aga mainin, et ka Paraguay's saab (sai) autosid kas maksuvabalt või siis väga odavalt registreerida.

Ja teises riigis registreerides saab keeleoskamatust ära kasutades mis iganes jobutusi oma numbri peale panna. Olen näinud Tallinnas Alaska nummert millel soomekeelne JUOPPO (eesti k. joodik) peal. Autol Soome ovaal peal.

terv!

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#51

Nähtud Austraalia number Queensland-ist

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#52

kui kedagi peaks huvitama.

Oli plaan loendada aasta aega Eestis nähtavaid välismaiseid numbreid.
2006 novembri keskel saabki aasta täis, aeg lendab. Saab läbilõike Eestis nähtust. Andmeid nov 2005 kuni august 2006 (k.a.) näeb siit.

http://www.platepie.com/stat/stat.htm

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#53

Ise küsin, ise vastan Smile

Kas tõesti kedagi ei huvita välismaised märgid, mida Eestis näeb? Siia postitusse võiksite kirjutada, kui midagi märkate, sellest võib huvilisele palju kasu olla. Tahtsin öelda, et nüüd ka Serbia number minu poolt Eestis nähtud.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#54

Oktoobri Auto Bildis on lahe pilt Saksamaal asuvast kahekorruselisest majastmille kõik seinad on üleni igasugu erinevate numbritega kaetud.
Vasta
#55

Suvel Rocca Al Mare-s tööl olles veeres ühel hetkel parklasse 3 Tšehhi numbriga liikuvat suvilat.
Vasta
#56

Möödunud suvel tõi üks varjupaiga külastaja meile kingituseks ühe Virginia osariigi tuletõrjeautole kuulunud numbrimärgi 63 - 032 FIRE FIGHTER
Vasta
#57

Lõpuks on ka Serbia numbritega veokid hakanud jõudma Eesti pinnale, selle kuu jooksul olen juba kolme näinud ja loomulikult ka pildistanud ja ka vaatamiseks välja pannud, keda huvitab: http://www.platepie.com/serbia/SRB.htm
Serbia ja Montenegro hakkavad varsti mõlemad uut tüüpi numbrimärke välja andma.
Rääkisin oma kolleegidega Serbiast (rahvusvaheline firma) ja mulle tuli üllatusena, et nendel vaja enamustesse Euroopa riikidesse pääsemiseks viisat.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#58

GB-nridega masinaid liigub siin ikke aina rohkem ringi, kuid Tartus on üks kindel koht kus peatuvad ainult GB nridega masinad.


Kas Eestis vöid omada teise riigi autonumbrit vöi söita teisest riigist ostetud autoga Eestis, nii, et nrid jäävad alles, mis seal riigis kasutusel on vöi midagi sellist.
Toungue

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#59

Midagi tõeliselt huvitavat! Mis teeb asja veelgi põnevamaks on asjaolu, et tegin selle pildi Koerus. Enam ei üllata mind miski...


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#60

oxygen Kirjutas:Suvel Rocca Al Mare-s tööl olles veeres ühel hetkel parklasse 3 Tšehhi numbriga liikuvat suvilat.

Möödunud reedel sai öösel kella 2 paiku Kopli liinides kohatud kahte Tšehhi numbriga maast laeni kola ja seltskonda täis Wartburgi, kes otsisid, kustkaudu nad Riia poole saavad. Smile

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne