Server aeglane
#1

Millise toru otsas automoto server füüsiliselt asub? Igatahes metsikult aeglaselt töötab see.
Mul server Zones ja sitax kiirem on

Vahest käib see uimamine nii närvideleSad
Vasta
#2

On jah ilgelt aeglane, kuigi kasutajaid on imevähe sees.
Vasta
#3

Mina küll aru ei saa! Mul kõik normaalne ja ise istun 56KBs dial up peal. Kuidas teil temp int cache jm. neti tuuningud on? Vahest tulevad (eriti viimasel ajal) BHOd sisse või muud jamad mis ka valikuliselt takistavad netis olemist. Mul ühel päeval Õhtulehte raske vaadata ja teisel ei saa Googlisse sisse jne. aga õnneks on seda harva!

Just a man!
Vasta
#4

Hetkel ei puhu pilli mitte internetiühenduse kiirus (mis on eeldatavasti standartne 100Mb/s, igatahes piisav), vaid serveri võimekus lehekülgi kokku arvutada. Kuna tulemas on tarkvara uuendused, siis vast hetkel ei hakka seda vana enam kohendama, loodetavasti on uus kraam kiirem.
Muidugi kui keegi rikas ameerika onu (Wink) soovib automotole riistvara, näiteks karbitäie HP ProLiant Blade\'e vms mõnusat võimsat kraami saata siis palun Big Grin
Vasta
#5

No kui sa 56 k otsas istud, siis sul tõepoolest vahet pole. Mul megane nett ja umamine on kohe aru saada.
Enda foorum: http://foorum.clubmb.ee on tükk maad kiirem. Mitte et eputaksin, kuid lihtsalt ei viici kogu aeg sellist uimamist taluda, ehkki vahest oleks vaja ka seda foorumit lugeda
Vasta
#6

tegelik põhjus on see, et hektel sööb enamuse jõudlust ära mailiserveri spämmifiltrid... serverivanake on aga suvepuhkusel ja kui ta sealt varsti tagasi tuleb tõstab ta mailiserveri teise kohta ja meil on siis jälle lõbus elu! niikauaks soovitan teistelgi sooje suveilmasid täiega nautida ja vahel ka käed õliseks teha!
Vasta
#7

vastikult uimab jah! clubmb foorum toimib aga silmapilkselt nagu 4mbit ühendusele kohane..
Vasta
#8

Lugege palun svensoni postitust. Mingit vahet pole, kas on 0,4, 4, 40 Mb või minupoolest 4000 Gb ühendus, kui serveril jõudlust pole et lehti kokku panna, pole ka midagi seal hiiglalaias torus liigutada.
Põhimõtteliselt võiks kasutada puhverdamist, aga foorumisse kirjutamise muudab see ebamugavamaks, te ei taha seda, ausalt.
Vasta
#9

Pole siin häda midagi!Cool
Vennikesed on ära hellitatud, oleks taas NSVL kooli vaja vennikestele vajaBig Grin siis on kõik taas rahul olemas olevaga!Smile

Just a man!
Vasta
#10

Tegelikult mingi jama peab ikka olema.....Ku*at küll, ajab ikka närvi küll kui ühte postitust postitab 2 minutit.

Cool
Vasta
#11

Loodetavasti on asi nüüd korras.
Vasta
#12

on veits väledamaks läinud jahh.
Vasta
#13

eliit Smile
Vasta
#14

päris hea juba jahSmile keep on going(y)

Cool
Vasta
#15

Kommentaariks veel nii palju, et serveripoistel võttis vea kõrvaldamine vähem aega, kui minul selle teate kirjutamine Toungue
Aga mis teha, puhkuste aeg.
Vasta
#16

no ei tea kas ta nüüd nii väga palju kiirem ongi. minul ikka suht aeglane veel aga saab hakkama üldiselt!
Vasta
#17

Üldiselt praegu peaks serveri poolelt küll blazing fast olema. Võibolla on viga selles, et ühes threadis on päris palju graafikat ja kogu selle asja ekraanile manamine võtab aega.

Sul oli postitamisega ka probleem, äkki paigaldad endale FireFoxi või Opera ja proovid sedakaudu? Ma ei tea hetkel, kui tugev see vanemate browserite tugi on, teated tegelikkusest on minu ps-postkasti vägagi oodatud!
Vasta
#18

Serveri kiirus on ikka kohe tunduvalt suurem. Üks hetk siin liikusin lehelt lehele ja ühe lehevahetuse hetkel oli mu pilk suunatud mujale ning hetke pärast vaatasin tagasi, ning jäin vaatama ja mõtlema, et kas ma nüüd ikka vajutasin seda linki või ei. Big Grin
Minu pika ja kohmaka lause mõte oli see, et leht vahetus nii kiiresti, et ma ei saanud arugi (vaatasin ju hetkeks eemale ka).
Vasta
#19

No mina olen kõik serveri aeglused nõnda rõõmsalt üle elanud, et:
* Teen lahti lehe \"vaata t
naseid postitusi\"
* järgmisena avan järjest uues aknas 15-20 lugemata teemat
* kui see tehtud, siis hakkan esimesest otsast lugema ja seni kuni ma loen, tulevad kõik teemad lahti ja ootamist praktiliselt pole.

Sama trikki sai kasutatud weebi lehitsemiseks 96-97 aastal ühes õppeasutuses, kus 28,8-sase modemi taga oli 15 arvutit.
Vasta
#20

Siiski eelmist teksti postitades oli postitamise aeg väga pikk ja eelvaadet avas ka kaua. Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne