buglist (vead foorumis)
#61

See viimane probleem ei ole kuidagi seotud automoto foorumiga.
Vasta
#62

kuidas siis ei ole?


Vasta
#63

Pilt, mida sa kuvada üritad, ei asu automoto serveris. Vaata lehe source\'i - viide pildile kuvatakse korrektselt. See, kas tolle serveri omanik lubab sul pilte kuvada või ei, ei ole, vabandust väga, automoto foorumi bug/tegematajätmine.

See, kui mõne mehe infotehnoloogiline saamatus ei võimalda sellistele asjadele iseseisvalt jälile saamist, ei ole samuti automoto foorumi bug.
Vasta
#64

no minu avatar asub siin foorumis aga ikka ei kuvata... miks?
Vasta
#65

Jesper Kirjutas:Pilt, mida sa kuvada üritad, ei asu automoto serveris. Vaata lehe source\'i - viide pildile kuvatakse korrektselt. See, kas tolle serveri omanik lubab sul pilte kuvada või ei, ei ole, vabandust väga, automoto foorumi bug/tegematajätmine.

See, kui mõne mehe infotehnoloogiline saamatus ei võimalda sellistele asjadele iseseisvalt jälile saamist, ei ole samuti automoto foorumi bug.

hmm...tglt mingi jama ikkagi peab ju olemaSad Ei nimetaks ennast tglt just kõige lollimaks ka it osas. Aga. Foorumi serverisse pilt uploadida siis ei hakka tööle. Ja ma olen vähemalt 5-t erinevet muud aadressi proovinud...aga tulemuseta. Aga noh, see tegelikult selline iluvidin rohkem niisiis eriti ei nori selle kallalSmile

Cool
Vasta
#66

Kärnataja Kirjutas:
Jesper Kirjutas:Pilt, mida sa kuvada üritad, ei asu automoto serveris. Vaata lehe source\'i - viide pildile kuvatakse korrektselt. See, kas tolle serveri omanik lubab sul pilte kuvada või ei, ei ole, vabandust väga, automoto foorumi bug/tegematajätmine.

See, kui mõne mehe infotehnoloogiline saamatus ei võimalda sellistele asjadele iseseisvalt jälile saamist, ei ole samuti automoto foorumi bug.

hmm...tglt mingi jama ikkagi peab ju olemaSad Ei nimetaks ennast tglt just kõige lollimaks ka it osas. Aga. Foorumi serverisse pilt uploadida siis ei hakka tööle. Ja ma olen vähemalt 5-t erinevet muud aadressi proovinud...aga tulemuseta. Aga noh, see tegelikult selline iluvidin rohkem niisiis eriti ei nori selle kallalSmile

Oot-oot,mul on avatar hot.ee-sse alla laetud ja näha on,et töötab....seega kõige lihtsam oleks mingisse laialt kasutatavasse serverisse see üles visata Wink
Vasta
#67

www.imageshack.us on minu avatar, samuti ka mosseõli ja tamar99 omad.
Proovige ka sinna panna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne