buglist (vead foorumis)
#41

Ma ei ole Operatega kursis, kas on mingi spetsiifiline põhjus kasutada vana versiooni? Uusima Operaga peaks foorum küll töötama.
Vasta
#42

Vana versiooni kasutan seepärast et uus töötab vaid koostöös NT-ga. Mul aga 98 ja arvuti NT jaoks veidi vana. Peab vist uut riistvara soetama hakkama.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#43

Ok, uurin seda asja. Igaks juhuks küsin, kas cookied on ikka lubatud?
Vasta
#44

kalevpoeg Kirjutas:igatsus oleks teada saada kas manuse lisamine likvideeriti meelega või see taastatakse. Näiteks pildimängus võiks see ju eksisteerida, kasvõi mahu limiidiga.
jah, meie tõsisematele arvutimeestele/adminnidele ei meeldinud see, kuidas manused foorumi andmebaasi paigutusid... Eraldi pildimängu jaoks failide lisamist pole võimalik tekitada, aga käesoleva kuu jooksul mõtleme \"kruuga\", kas ja mis teha annaks.


väike-tom Kirjutas:Manused võiks taastada vähemalt liikmete projektide all, et saaks loo ja näitliku materjali korraga välja panna. Mina arvan nii.
see on hea mõte - ja ka teostatav. Kui adminnid väga vastu punnima ei hakka, tekib \"liikmete autode\" all selline võimalus! Lisaks ka \"Identifitseerimise\" all ja \"Liikmete rataste\" rubriigis.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#45

See värk on väga segadusseajav:

[Pilt: bug.png]
Vasta
#46

See ei ole viga, vaid foorumitarkvara eripära, iga postituse aeg sõltub kasutaja enda poolt määratud ajavööndist.
Vasta
#47

Jesper Kirjutas:See ei ole viga, vaid foorumitarkvara eripära, iga postituse aeg sõltub kasutaja enda poolt määratud ajavööndist.
Selge siis.

Ühe vea avastasin ka just: \"Uus teema\" nuppu vajutades on seal \"asukohapuus\" kirjas \"Uuus teema\".
Vasta
#48

Noriks siis ka mõne pisivea kallalToungue
Nagu siin juba eespool kurdeti, ei saa avatari kuidagi tööle. Proovisin mõlemat varianti - uploadimist ja linkimist, ent edutult. Nagu näha on mõned minust selgelt taibukamad kasutajad selle probleemi lahendanud, äkki pühendate mindki oma edu saladusse?
Lisaks ei õnnestu kuidagi pildi lisamine. Vastav link saab kenasti õigesse kohta sisestatud, aga pilti pole kusagil näha. Probleeme paistab olevat just zone.ee serveris asuvate piltidega (sama asi tuli ette ka ühes teises foorumis).

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#49

Avatari probleem minulgi

Cool
Vasta
#50

Zone.eest ei saagi pilti linkida, see on zone poolne piirang. Uploadi probleemiga tegelen.
Vasta
#51

Lypsik Kirjutas:Kui alafoorumis on kõik loetud, siis pealehel näitab selle väikse ikooniga ikka, et mul on lugemata teemasid.
See viga on (väikeste eranditega) ikka alles. Erandid on alafoorumid \"Autod\" ja \"forum.automoto.ee\".
Samades alafoorumites on ka \"Uus foorumi versioon\" teemas räägitud noolte ([Pilt: jump.gif]) asi korras.
Vasta
#52

ei õnnestu \"parklavandalismi\" topicus ei vastata, ei muuta, ei tsiteerida...
lukus kah nagu teema ei ole?

kOll ei ole arvutispets Sad

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#53

Teema ON lukus, kuna pesapallikurikatega inimeste peksmise teemaline jutt pole nagu eriti foorumi suunitluse alla käiv.
Vasta
#54

Ikka ei saa avatari käima.
Vasta
#55

Jesper Kirjutas:Teema ON lukus, kuna pesapallikurikatega inimeste peksmise teemaline jutt pole nagu eriti foorumi suunitluse alla käiv.

See on õige muidugi, aga miks ei õnnestu saata personaalteadet ega ka kirjutada teemasse AMF liikme \"pudrunui\" sõnumile GAZ 51 osade müümisest.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#56

Mul kül sellist errorit ei ole ja pilte näitab ka kõiki
Vasta
#57

Mul sama mure mis kod. eberhard-il: Minagi ei saa Turuplatsile Nymmiku Zaz-i ilukilpide teemasse postitada Sad
Vasta
#58

mossepower Kirjutas:Mul sama mure mis kod. eberhard-il: Minagi ei saa Turuplatsile Nymmiku Zaz-i ilukilpide teemasse postitada Sad

Kas mitte turuplatsi reeglid ümber ei tehtud, et sinna teemasse ei saagi enam postitada. Kui on huvi siis PT. Loe reegleid.

Cool
Vasta
#59

Lypsik Kirjutas:
Lypsik Kirjutas:Kui alafoorumis on kõik loetud, siis pealehel näitab selle väikse ikooniga ikka, et mul on lugemata teemasid.
See viga on (väikeste eranditega) ikka alles. Erandid on alafoorumid \"Autod\" ja \"forum.automoto.ee\".
Samades alafoorumites on ka \"Uus foorumi versioon\" teemas räägitud noolte ([Pilt: jump.gif]) asi korras.
Enam ei ole korras. Sad
Vasta
#60

küsimus selline et miks avatari asamele tekib mõne aja möödudes punase ristiga kastike


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne