soviet cars in usa
#1

sovietcarsinusa milliste hindadega müüakse vene päritolu autosid usas, pealegi pole nad just 100% originaalid.
Vasta
#2

Isegi Trabant on seal soviettide autoks tembeldatudBig Grin
Vasta
#3

Venelased on lolliks läinud! UAZ = 6500 USD ja Mosse = 5000 doltsi, hahahaa....
Need kärud pole isegi USAs vaid veel venemaal, vähemalt piltidel olevad.
Kui kohalikud tahavad vene autosid, siis lähevad üle põhja piiri Kanadasse ja ostavad 100 dollariga kuna keegi neid ei taha! seal on enam vähem sama valik mis lääne euroopaski vene autodest.Olen ise Vancouveris näinud pea igat üld levinud vene autot ja paari vähem levinut nagu sapakas (muhk) ja Tsaika.
Ega neid enam palju liigu aga vedelamas neid ikka näeb.
USAs olen oma silmaga näinud Washingtoni osariigis punast Lada Samarat USA numbritega (see oli 3 aastat tagasi).

Siin Lääne rannikul elab jõhkralt palju Ukraina usklikke (kõik nad tulnud mingi usureaga viimase 14 aasta jooksul) ja eks neil ole see nostalgia raskelt sees, enamus ei oska keeltki. See Lada mida nägin võis olla mõnel venkul kolimise käigus kaasa võetud (kolides võib võtta kaasa ka auto) venemaalt. Nad kolivad kambaga ja kamba peale konteiner.Tuletage meelde kunagist Balti Jaama!

Just a man!
Vasta
#4

Ahsoo, neid külkorviga Dnepr motikaid venelased müüvad üle USA
uutena ja need on saanud siin ka tüüpkoodi ja kunagi isegi olid Costco poes müügil. umb hind siin ongi 3-4 tonni. Olen paari isegi sõitmas näind.

Just a man!
Vasta
#5

Vaatsin ühe juhusliku taevakanali pealt Ameerika politseinike poolt tehtud filmikesi liiklusavariidest. Ja ennäe imet, ühel kiirteel pani helesinist värvi VAZ 2102 teeserva vallist hooga üles. Ameerilastele omaselt ei süüvitud sügavamalt sisusse vaid näidati kohe järgmist pilti. Seega ei saanudki mina kui televaataja peale südant soojendava ahhetuse suuremat naudingut. Aga abiks seegi!!!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne