Uunikud maksu alla?
#1

http://www.delfi.ee/news/majandus/majand...id=8271530

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#2

\"Päris\" uunikute omanike taskusse vaevalt et oma kätt ajama hakatakse.
Vasta
#3

Mis mina sellest vanade autode \"ülemaksustamisest\" arvan,on siin kommentaarides selgelt kirjas: http://news.hot.ee/postimees.php?id=140303

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#4

Seni on tegemist ju vaid üsna häguse uitmõttega, ei enamaga. Ka mina ei usu, et see realiseerumise korral uunikumisõpru valusalt lööks. Kui vaid uute autode müügifirmad ei tee suurt lobitööd (see kõik ju nende huvides!).

Vähemalt ma loodan, et musta numbri omanikud võivad rahulikult magada. Nii et - taastage oma haruldusi selle väärilisteks!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

valdo Kirjutas:Seni on tegemist ju vaid üsna häguse uitmõttega, ei enamaga. Ka mina ei usu, et see realiseerumise korral uunikumisõpru valusalt lööks. Kui vaid uute autode müügifirmad ei tee suurt lobitööd (see kõik ju nende huvides!).
Vähemalt ma loodan, et musta numbri omanikud võivad rahulikult magada. Nii et - taastage oma haruldusi selle väärilisteks!
Kuramus. Meie ametnikud on ju tuntud oma EL alate aktie üliagaras juurutamises. Seega olge valvasad!
Kahjuks ei saa k´uangi kõik unikaalsed autod musta numbrit (kuigi tahaks).
Minugi LR on eelmiste omanike poolt sedavõrd ümber ehitaud, et esialgsele kujule taastamine oleks suht mõtetu kulutus. Seega sai viimane remont tehtud originaali sarnane, kuid pregusi vajadusi arvestav.
Samas on tegu ikkagi 35 a. vana sõidukiga, milliseid on Eestis vaid 2 tk.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#6

Kuidas nad neid maksustada kavatsevad? Aastate pealt? See oleks ju diskrimineerimine, kui auto korras, ent vana. Kui probleemiks on ôhusaaste, peaks selle maksu kütusehinda suunama. Siis ei peaks ju seisvate masinate pealt maksma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne