Vanad bussid2
#41

Veel ГАЗ-baasil ehitatud busse: ГЗТМ (Горьковский завод торгового машиностроения )


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#42

Sai eile ja täna veidi Jõgeva- ja Virumaal reisida ning Paunvere kandis jäid mingi põllumajandusettevõtte aias silma:a) PAZ-672 b)pealtnäha täiesti komplektne PAG...Wink c)veel üks kahtlane kolhoosibuss,mille nina ei õnnestunud näha,minu arvamus kaldub teise PAGi poole.Kõigist kolmest lisan ka pildid.Täpsemad koordinaadid annan huvi korral privas.Lisaks ühes kohas Jõgeva lähedal ka LAZ-695 (uuem mudel),kuid viimane paistis üsna kehvas seisundis olevat.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#43

Eile oli Mustamäel Männi pargis mingi üritus. Ja sealt mööda sõites nägin Keset peomöllu seismas KUBAN\'it. Seda ei tea, mis funktsioon tal oli.
Vasta
#44

Kas see oli valget värvi.Paari näddali eest tuli mulle üks sääne vasta Sikkupilli Prisma manu.
Vasta
#45

Suvel,kui Haapsalu juubeliüritusi peeti,oli seal lastekarusselli teenindusmasin üks valge,pruunide triipudega Kuban.Võibolla siis see sama otstarve?


zazik Kirjutas:Eile oli Mustamäel Männi pargis mingi üritus. Ja sealt mööda sõites nägin Keset peomöllu seismas KUBAN\'it. Seda ei tea, mis funktsioon tal oli.
Vasta
#46

Valget värvi ta oli. Aga triipude kohta ei oska öelda, nägin ainult esiotsa ja sedagi hetkeks.
Vasta
#47

See mida mina nägin oli üleni valge.Ainult kardinad olivad rohelised.
Vasta
#48

Eelmisel laupäeval umbes poole kolme paiku oli Siimustis huvitav vaatepilt.Nimelt seisid kohaliku poe ees LAZ (VANA AGA KOBE),päris kobe PAZ ja nendest vuras mööda TA6-1.

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#49

Täna hommikul käisin Pärnus ,sai vaadatud ka toda ZISi.Paistab,et sääl ei toimu miskit liikumist.Present katab veel ainult tagaosa.Hea ,et ta vähemalt mingi valve all on.Säält veits edesi puna-valge 255.Lähedale ei saanud,värav oli kinni aga muidu tundus suht normaalne olewat.
Vasta
#50

PETSS Kirjutas:Täna hommikul käisin Pärnus ,sai vaadatud ka toda ZISi.Paistab,et sääl ei toimu miskit liikumist.Present katab veel ainult tagaosa.Hea ,et ta vähemalt mingi valve all on.Säält veits edesi puna-valge 255.Lähedale ei saanud,värav oli kinni aga muidu tundus suht normaalne olewat.

Kaesin ka pühapäeval aia tagant seda isendit (tänud Mossepowerile). Seis tundus kuidagi nukrakene... vähemalt säärase iluduse jaoks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#51

Tartumaal Reolas seisab üks heleroheline tagant kinnine Kuban.
Vasta
#52

Siin eespool oli jutt Võhmas seisvast ZIL-158.Kas too on veel alles või läinud loojakarja?Mind lihtsalt huvitab.
Vasta
#53

PETSS Kirjutas:Siin eespool oli jutt Võhmas seisvast ZIL-158.Kas too on veel alles või läinud loojakarja?Mind lihtsalt huvitab.

Alles.
Masin on ZIS-155.
Toda plaanitakse taastada.
Vasta
#54

Koeru lähedal seisab üks Laz 695.
Vasta
#55

Midagi väga vana siis (ei ole võibolla õige teema aga...):
[Pilt: pavelson.jpg]
Vasta
#56

Täna siis üks UUNIKUM leid !

Vana õhuavadega linnaliini LAZ e. LAZ-695E.

Lisaks ka mitu PAZ bussi.
Vasta
#57

mrali Kirjutas:Sai eile ja täna veidi Jõgeva- ja Virumaal reisida ning Paunvere kandis jäid mingi põllumajandusettevõtte aias silma:a) PAZ-672 b)pealtnäha täiesti komplektne PAG...Wink c)veel üks kahtlane kolhoosibuss,mille nina ei õnnestunud näha,minu arvamus kaldub teise PAGi poole.Kõigist kolmest lisan ka pildid.Täpsemad koordinaadid annan huvi korral privas.Lisaks ühes kohas Jõgeva lähedal ka LAZ-695 (uuem mudel),kuid viimane paistis üsna kehvas seisundis olevat.
Kas kahel viimasel pildil olevate busside mark on PAG? Ehk mrali valgustab meid veidi lähemalt seda marki busside osas!? Neid kahte pildistasin ka ise ning samas parajasti John Deere teraviljakombaini korrastanud mehhanisaatori sõnul olevat nende kered tehtud Pihkvas. Kurb ainult ,kui nende edasine ainuvõimalik saatus on EMEX...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#58

Sellest margist sain esmakordselt teada TAR-i lehelt,vt.ka
http://kodu.pri.ee/ta/index.php?sisu=TA-9A2b
Ning venekeelse googeldamise parim leid mul selle margi kohta:
http://www.automag.vrn.ru/98_16/mark35.html
Seda,kust nimi tulnud,ei oska täpselt öelda,PA peaks olema miski Pskovskogo Avto...

PS:Ühele siinsele foorumlasele said ka PAG-i täpsemad koordinaadid anda ning loodetavasti ei lõpeta see masin EMEX-is.Aga tol hetkel,kui ma neid busse pildistasin,ei liikunud seal õuel kedagi,nii et viimasel pildil oleva bussi esiosa jäi täpsemalt vaatamata.
Vasta
#59

klaabu Kirjutas:ka vähemalt üks vihuris ehitatud sikkel on miniseeriatootmises olnud, mis on täielikult kohapeal tehtud (seejuures ka mootor). tähis oli tal VM001 (250cc, 55hj, 11000p/min) ja aastaks 77. konstruktor Kalle Karbi eestvedamisel valmis 10 mootorratast.

ps meelde on jäänud ka see, et umbes 20 aastat varem valmis eelmine täielikult eestis valmistatud mootorratas (seega ka mootor). selle andmeid aga enam peast ei mäleta, kui võimalust on, siis uurin täpsemalt. ka seda ei mäleta, kas oli üks eksemplar või oli neid rohkem.
Tuli meelde sellega seoses et too Ikarus mis maal vedeles/mädanes kuulus varem Vihurile. Ja minuni on jõudnud sellised kuuldused et see oli varem ümber ehitaud tsiklite veoks ja hiljem kui müüdi siis ehitati tagasi reisijate veoks. Praeguseks on see buss juba 4-5 a. tagasi vanarauaks viidud. Kui ta seal veel seisis, ma näppasin ära tagumised tuled kuhu on kuumalt kirjutatud VIHUR.
Selle bussiga oli veel selline lugu: selle bussiga ma sõitsin(reisijana ikka) esimest korda maalt(Ida-Virumaalt) Tallinnase täitsa üksi, olin siis 5aastane. Pileti raha ma igatahes ei maksnud, ei tea ise ka miks, aga Tallinnase jõudsin küll. Ma ei oska öelda kas siis oli kindlad istekohad ka bussis määratud aga minu kõrvale tuli reisi ajal mingi vana mees istuma ja rääkis minuga midagi vene keeles, aga kuna ma aru ei saanud siis ma ei teinud väljagi. Ma ise küll arvasin et ta tahab et ma läheksin ära sealt et äkki on tema koht akna all aga ma olin seal kuni reisi lõpuni.
Ja veel sellest bussist;üks kord kui tulin koos vanematega maalt ära siis läks sõidu ajal või oli juba enne läinud katki üks tagumine vedru. Ma alles paar aastat tagasi sain teada et läks katki kuna ma ise ei mäleta midagi sellest. Aga kõik bussis olijad kamandati siis istuma sinna poole kus oli terve vedru et vähendada raskust katkisel vedrul. Ja siit ka üks küsimus: Kas pkamaaliini Ikarusel oli varem rauast vedrud mitte õhk vedrud?
Vasta
#60

Martti Kirjutas:Ja siit ka üks küsimus: Kas pkamaaliini Ikarusel oli varem rauast vedrud mitte õhk vedrud?
Ikarus 255-l olid terasvedrud (kas just kõigil, ei tea).

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne