Teema on suletud

videod enda masinast
#1

mõtlesin,et igaüks kellel on võimalus võiks enda tsikli,mopeedi või muust masinat video teha,kas siis mingi ketsimine,mats,tagarattalsõit,või lihtsalt trikk

minu meelega võrri matsud(retsimine) http://www.zone.ee/motovend/moto

http://www.zone.ee/motovend2/Moto2/

#2

üks vanem video minu izh\'ist ka, mille link kusagil varasemas teemas ka olemas on. http://akamai.kolhoos.ee/jyrka2002/stuff...drinas.mpg
nagu palutud- väike trikk ka sees ikka Toungue
kuidagi häbi seda siia panna, kui tegelt ratas praegu hoopis nagu uuestisüninud on. peakski millalgi uue video tegema..

Pots ja postivahe.


#3

see on savi milline masin välimuselt on,muidu kui uue video teed pane siia ka üles=)
#4

Ma ei saa aru mis selles naljakat on mis ressu on teinud... Minuarust oleks paras pexa anda sellistele Pededele (vabandan väljenduse pärast)
#5

Molotov51 Kirjutas:Ma ei saa aru mis selles naljakat on mis ressu on teinud... Minuarust oleks paras pexa anda sellistele Pededele (vabandan väljenduse pärast)
kes siin naljast rääkinud on,munni imeja,võta endalt suhu,kuradi türapea.keegi pole naljast rääkinudki,sittakott,gay,lakku enda munni,pederast
#6

Kas ainult foorumis julged siukest kangelast mängida ?

ressu Kirjutas:kes siin naljast rääkinud on,munni imeja,võta endalt suhu,kuradi türapea.keegi pole naljast rääkinudki,sittakott,gay,lakku enda munni,pederast
#7

Molotov51 Kirjutas:Ma ei saa aru mis selles naljakat on mis ressu on teinud... Minuarust oleks paras pexa anda sellistele Pededele (vabandan väljenduse pärast)

Sekundeerin.
Kui mõni ennast tõesti ainult lõhkumisega rahuldada suudab, siis võiks selle enda teada hoida, sda enam, et seda \'\'üliheas korras\'\' võrri siinsamas foorumis minu mäletamist mööda müüs.Ja ressu, sellise tekstiga oled ehk lasteaias kõva mees.

Sellele kõvale mehele kuluks \'\'aeg-maha\'\' ära...
#8

ressu Kirjutas:
Molotov51 Kirjutas:Ma ei saa aru mis selles naljakat on mis ressu on teinud... Minuarust oleks paras pexa anda sellistele Pededele (vabandan väljenduse pärast)
kes siin naljast rääkinud on,munni imeja,võta endalt suhu,kuradi türapea.keegi pole naljast rääkinudki,sittakott,gay,lakku enda munni,pederast

Okei ajame nüüd kõik oma masinad välja anname ketsi, peenestame hullult ja siis sõidame vastu puud siis vastu betoonseina, peksame kõik veel sodiks paneme põlema ja viskame sillalt alla ja siis paneme video siia üles ,selle nimel Big Grin Aga eks igaüks ise teab mis oma varaga teeb ,kuigi tuleb mainida ,et tegu on vana vene võrriga mida enam ei toodeta ,kuigi jah see näitab iga inimese arengutaset.
#9

PS pärast müüme \"üliheas korras\" mahaWink

Lugupidamisega Lune
#10

Saksa keeles on sääraste videote-esituste kohta hea väljend:Möchtegern-*****... (edasi võib ise sobiva sõna leida).
#11

Molotov51 Kirjutas:Ma ei saa aru mis selles naljakat on mis ressu on teinud... Minuarust oleks paras pexa anda sellistele Pededele (vabandan väljenduse pärast)

see on 1 võimalus. Kõige kasulikum/efektiivsem oleks arvatavasti see, kui see naksitrall mõne hüppe ajal sellise rebuka saaks et 2 nädalat ei saa normaalselt käia.

Cool
#12

ˇok,palun kõigikäest vabandus ,peale Molotov51,lihtsalt närvi ajas ta jutt,sest ta ütles mis siin naljakat on,aga ma pole naljast kirjutanudki.

#13

Mul on naabril ka selline lapselaps kellel on selline suhtumine... Rõve on vaadata kuidas ta nt oma jalgratast lõhub(laseb ise suurematel puuota visata jne) Kas see on mingi uus narkomaania või siis hullumeelsuse vorm?
#14

Molotov51 Kirjutas:Mul on naabril ka selline lapselaps kellel on selline suhtumine... Rõve on vaadata kuidas ta nt oma jalgratast lõhub(laseb ise suurematel puuota visata jne) Kas see on mingi uus narkomaania või siis hullumeelsuse vorm?

Kel on soov jalgrattaga igasuguseid ekstreemsusi teha, võiks selleks mitte standard-jalgrattaid lõhkuda, vaid osta mehaaniliselt väga palju tugevamate komponentidega trikiratta. Hind võib esialgu ehmatada aga... trikke tehes on vastupidavuse/hinna suhe igatahes trikiratta kasuks.

Inglane ei osta iial endale odavat ülikonda.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne