Ikarus,osa 2...

Laurts Kirjutas:Keegi rääkis siin teemas vahepeal tulekahjus hävinud ja kõveraks vajunud bussist, ega pole mingeid pilte tehtud?
Pilte jah kahjuks ei teinud kuna ei tulnud selle pealegi et oleks vaja jäädvustada, praegu kahetsen. Seal läheduses oli veel ütleks et väga palju( parimal hetkel vedeles seal 5 bussi väljas: 3xLaz, Ikarus ja Scania), siis ära põlesid Laz ja Ikarus, mis olid garaazis, seega oli seal kokku 7 bussi mis oleksid olnud kõik pildistamist väärt. Viimane buss mis seal oli, oli Paz ja sellest ka pildid tehtud.
Vasta

Regardman Kirjutas:Ning kas Tabasalu ringraja ääres seisab veel Ikarus ?
Pole sinna kanti enam tükk aiga sattunud,kui mälu es peta oli Tabasalu omaga sarnane kewadel Kallawere kandis.
Vasta

pokk10 Kirjutas:Kas keegi teab midagi Ikarus M3 masinatest?
OÜ V.Alve Reisidel on üks selline, valimistamisaasta 1990.
Kas pilti on võimalik sellest saada?

Kõne all olev masin on tegelikult 250.95. Kusjuures olen u. 90% kindel et tegemist on mõne endise TAKi bussiga (võimalik 1306). See M3 on mingi Põlva maavalitsuse poolt kasutatav tüübitähis - ei ole infot, et seda ka kuskil mujal kasutatakse. Kui vaadata teisi V.Alve (või Põlva RV) busse, siis esineb ka tähiseid M2 ja M1, vastavalt siis mini- ja mikrobussidel. Pildi vaatamiseks suuna pilk u. poole ekraani jagu vasakule
Vasta

Tartus pidi kuulduste järgi alles olema lühemaks tehtud 620,pildid eespool olemas. Kas keski teab asjast rohkemb?Ette tänades.PETSS.
Vasta

M3 siis Eestis viimane liini sõitev Ikarus 250?
Vasta

Minu teada(wõin küll eksida sõidab Narva kandis )on sääl liikvel wähembalt 2 Ikarust 250 seeriast.Jõhvi auto vennad niimoodu mulle eelmine kolmapäiwa õdagu kõnelesid.Toda ma ei tea kellele nad kuuluwad,jutust sain aru ,et mitte kohalikule bussipargile.Oleks tore kui keski tollest paremini teab.Tänan ette kui keski aidata mõistab!
Vasta

pokk10 Kirjutas:M3 siis Eestis viimane liini sõitev Ikarus 250?

Smile jah, nii paistab olema küll.
Omal ajal kui Eesti Buss veel tegev oli, sai kirutud et liig palju noid saadanaid veel tegevuses. Praegu asi risti vastupidi.
Samas on ka juba olemas viimane 256 liinil ja viimane 255 liinil.
260tega on veel seis päris hea. Neid peaks tervelt 2 korda rohkem liikvel olema...
Vasta

PETSS Kirjutas:Minu teada(wõin küll eksida sõidab Narva kandis )on sääl liikvel wähembalt 2 Ikarust 250 seeriast.Jõhvi auto vennad niimoodu mulle eelmine kolmapäiwa õdagu kõnelesid.Toda ma ei tea kellele nad kuuluwad,jutust sain aru ,et mitte kohalikule bussipargile.Oleks tore kui keski tollest paremini teab.Tänan ette kui keski aidata mõistab!
Üks punavalge 256 käib aegajalt tallinnas, päiksesirmi peale on mingi värviga \"Narva\" plätserdatud. Numbrikombinatsioon oli vist mingi ???NAF, kindel ei ole. Ytra registris seda bussi ei ole, sest Narva linnavalitsus oma andmeid ei avalda.
Vasta

mustninja Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Minu teada(wõin küll eksida sõidab Narva kandis )on sääl liikvel wähembalt 2 Ikarust 250 seeriast.Jõhvi auto vennad niimoodu mulle eelmine kolmapäiwa õdagu kõnelesid.Toda ma ei tea kellele nad kuuluwad,jutust sain aru ,et mitte kohalikule bussipargile.Oleks tore kui keski tollest paremini teab.Tänan ette kui keski aidata mõistab!
Üks punavalge 256 käib aegajalt tallinnas, päiksesirmi peale on mingi värviga "Narva" plätserdatud. Numbrikombinatsioon oli vist mingi ???NAF, kindel ei ole. Ytra registris seda bussi ei ole, sest Narva linnavalitsus oma andmeid ei avalda.
See number ei pruugi praegusel hetkel enam täpset asukohta näidata, sest numberid ju ei vahetata üldjuhul kui tehakse ostu-müügi tehing. Isa ostis ka narvast veoauto ja reg.nr. oli ***NAF, seega numbri järgi narvakas aga tegelikult pole on hoopis hiidlaneWink
Vasta

Martti Kirjutas:See number ei pruugi praegusel hetkel enam täpset asukohta näidata, sest numberid ju ei vahetata üldjuhul kui tehakse ostu-müügi tehing. Isa ostis ka narvast veoauto ja reg.nr. oli ***NAF, seega numbri järgi narvakas aga tegelikult pole on hoopis hiidlaneWink

Number numbriks
See konkreetne Ikarus tegeleb kahtlemata sõitjateveoga, mida kinnitavad ka korduvad visuaalsed vaatlused. Kuna aga praegu seda bussi sõidukikaartide registris ei ole, siis on kaks varianti: registreeritud Kohtla-Järvel või Narvas. Vastavad linnavalitsused ei ole oma andmetega ytra baasi veel õnnistanud. Kes teab mis sealtkandist veel välja tulla võib...
Narva tundub tõenäolisem olevat just seepärast, et nii on ka bussi peale kirjutatud ning Kohtla-Järvel pole ma seda sõidukit liikumas näinud. Samas pole seal ka erilist vahet, kuna tavaeestlase jaoks on see Narva-Kohtla-Järve üks ühtne hämar piirkond niikuinii...
Vasta

Jutt jätkub siin.
Vasta

Potsataja103 Kirjutas:16.okt Pärnus nähtud Ikarus 250 (207AAP) vanem mudel (ühe uksega). Nostalgiline äratundmine!
Postitus 2004.aastast. Ka minul on äratundmise rõõm. See buss on tänaseks minu valduses.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne