krossi iz 2
#1

sai lõpuks ka endale krossi izi.mootor on tal lahti ja oleks vaja iz planeta spordi käigukasti skeemi.või siis on äkki selline inimene kes suudaks mul selle mootori korralikult kokku panna.veerenis küll pannakse aga küsitakse kirvest hinda.varsti tulevad ka pildid.
Vasta
#2

tal on käigukasti sisu TÄPSELT samasugune nagu izh jupiteril Smile
Vasta
#3

pildid


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#4

on siis kellegil skeemi või siis on kedagi kes viitsiks selle mootori korralikult kokku panna ja annaks mingisuguse garantii. olen nõus 500 eek maksma...
Vasta
#5

HAH.....kas selle 500 kr sisse peab ära mahtuma ...uued laagrid ja simmerid ning hammasrattad ?

Milline on mingisugune garantii ?


feliks85 Kirjutas:on siis kellegil skeemi või siis on kedagi kes viitsiks selle mootori korralikult kokku panna ja annaks mingisuguse garantii. olen nõus 500 eek maksma...
Vasta
#6

korgits Kirjutas:tal on käigukasti sisu TÄPSELT samasugune nagu izh jupiteril Smile
Minuteada ikka PLANETA käigukast Spordil sees. Igastahes kui mina oma Sordi kasti lappisin läks Planeta hammasratas sisse.
Vasta
#7

Nu jupiteril ja planetal on kindlasti yhiseid hammasrattaid =)

motamees Kirjutas:
korgits Kirjutas:tal on käigukasti sisu TÄPSELT samasugune nagu izh jupiteril Smile
Minuteada ikka PLANETA käigukast Spordil sees. Igastahes kui mina oma Sordi kasti lappisin läks Planeta hammasratas sisse.
Vasta
#8

kast ei tohiks sama olla. võibolla uuematel planetadel on kast samasugune aga vanadel mootoritel on minuteada võllid lühemad...
Vasta
#9

ja korgits miks sa arvad et neid simelringe ja laagreid mul pole?mootor on komplektne! vaja ainult kokku panna. aga ma arvan et saan sellega ise hakkama
Vasta
#10

feliks, kui sinu juures käisin, siis oli sul ju izh-i raamat olemas. seal on ka käigukasti joonised. ära ainult unusta neid seibe, mis seal näidatud on. üks on kindlasti selle hammasratta vasakul poolel, millele ketihammasratas kinnitub. ja õhemad reguleerimisseibid on siis kahvlite liigutamise võllil.

kuni planeta-2-ni oli sellel seerial erinevad hammasrattad hilisematega võrreldes. hiljem muutusid ülekanded samaks, mis jupiteri seerial. sama on ka planeta spordil.

aga käiguvahetusmehanism on jupiteridel ja planetadel erinev. VIST oli PS-il planetaga sarnane.
Vasta
#11

planeta ja jupiteri käigukastid on kindlasti erinevad, ma olen proovinud planetale jupiteri jubinaid sisse panna, ei õnnestunud.
sprt iz`i käigukastil peaks olema 1 ja 2 käik veidi kiiremad.
spordi käigukast peaks isegi 56`ele sisse minema.
Vasta
#12

just nimelt, vahetada tulekski terve komplekt, mitte ükshaaval jubinaid, sest ülekanded on ju erinevad.
ja PS esimesed käigud ei ole teistest erinevad.

loomulikult võib 56-le panna spordi hammasrattad, aga siis jällegi terve komplekt. jääd sellisel juhul spidomeetrist ilma (kui ka võlle vahetad), sest kiirus võetakse 56-l käigukastist.
Vasta
#13

rääkimata suuruste vahest, kokku/lahtilappamise joonised on planetal, jupiteril ja spordil samad?
Vasta
#14

proovisin siis selle mootori kokku panna. ei tule kohe kuidagi välja kasti sain enamvähem paika pandud aga karteripooled ei tahtnud kokku minna.jätsin siis pooleli asja.tegelt arvangi et parem on kui mõni spetsialist selle kokku lapiks.äkki leidub mõni selline?
Vasta
#15

muhkel Kirjutas:kokku/lahtilappamise joonised on planetal, jupiteril ja spordil samad?
Ei ole samad!
Vasta
#16

Kas sa kavatsed selle sama kohviks lastud väntvõlli sinna sisse panna ?
Vasta
#17

kuule mees ma sain nagu hoopis teise mootori selle krossikaga kaasa.ja pealegi sport krossil ei käi mootor kummipuksidel
Vasta
#18

kas planeta spordil ei käi käigukast samuti eraldi kaane all nagu planeta 4. kui on nii siis sa peaksid enne panema karteripooled kokku ja alles siis käigukasti sisse toppima.
Vasta
#19

ei, spordil on nagu jupiterilgi.

tõnn Kirjutas:kas planeta spordil ei käi käigukast samuti eraldi kaane all nagu planeta 4. kui on nii siis sa peaksid enne panema karteripooled kokku ja alles siis käigukasti sisse toppima.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne