50cc peale deltade, zidide, minide jms
#21

ma tean üht herculesi kolm käsikäiku,läheb välja mingi 43-45 saksas toodetud
Vasta
#22

Honda tootis mitmeid 50 ccm 70-ndate lõpus.Ka mina olen ühe omanik nimelt siis Honda CB50J.Masin ise täitsa asjalik,suuruselt on sihuke keskmine,deltast ikka suurem,kaks kohta millega kaasna mugavalt suur iste,kande võimet on 178 kg,käike 4,ees ketas pidur,kiiruseks on 50 km/h. masin on siis toodetud 1978 a.
Vasta
#23

Samamoodi on ka näiteks Jawal olemas 50-ne ratas, mille tippkiirus 100 km/h kanti jääb. Nimeks on sel Jawa 50 Minarelli. Kui street legal vaja, siis Jawa 50 Robby igati asjalik mopeed, 4 takti jne.
Vasta
#24

jawa poolt on ka tehtud jawa555 (50ccm) mootor kuskil 1960 juures (ei ole kindel)
kui odavalt head 50 aparaati osta siis isegi soovitaks ATMi (endal olemas)
kui tagumine hammakas mini oma vastu vahetada siis sõidab 100km/h ja peale. ainuke probleem on selles et on natsa ohtlik see asi.
Vasta
#25

Mina soovitaks isiklikult Honda Wallarood. 49cc, kiirust ilma froseerimata on kuskil 45-50 km/h, kui hästi hoitud, sissesõit on korralikult tehtud ja korralik õli on sees siis jookseb stockis välja 60 km/h. 2 takti, ehitus on lihtne ja korralik (loe= vastupidav). Katki pole veel midagi läinud, omanud olen masinat pea 3 aastat. Suvel sõidan iga päev vähemalt 100km. Tööle läheb esimesest vända löögist(olemas ka starter, kuid eelistan vänta),ka -30 kraadi juures. Rooli tunnetus on üli hea võrreldes rolleriga. Ainuke halb asi on see et paaki läheb õliga segatud bensiin. Kütust võtab üksinda rahulikult sõites (ei ketsita, ei tõmba nokka üles) 2l/100km .Korraliku isendi saab kätte 6000.- eest. Nende müügiga tegeleb tiffer: http://moto.tiffer.ee/index.php?act=shop&cat=17d66
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne