REX R-12
#1

Nägin autonäitusel kodumaist cobrat, Rex R-12 ja ütlemata ilus auto on ikka. Kas keegi ehitab/kavatseb sellist ehitada lähiajal?
Koduleht on neil http://www.rexer.ee
Vasta
#2

2001 detsembris müüdi Rex cabriot, millele oli Fordi V6-2.9 pealearetamine pooleli. Hinnaks oli 14000EEK. Tsigakahju oli, et pappi pold Sad 96 aastal sõitis selline Tartus vahel ringi ja ega jäi ikka kustumatu mulje.
Vasta
#3

ma mingi aeg käisin üht kollast REX-i vaatamas talna külje all.asi oli juba omaaegselt koostelt nii ropp,et igatsugu huvi kadus ostmise-ehitamise asjus.elu suurim pettumus,sest läksin kindla ostumõttega ja isegi proovisõitu ei tahtnud teha,asi oli nii sürrSad:o
Vasta
#4

Kas see oli see automess seal Pirital? Kui nii, siis oli see väga varjane versioon, millel olid liigendhingedega uksed, mis korralikult kinni ei läinud jne.
Tundub, et hiljem asi paranes.
Igatahes see Cobra kujuga REX on ikka väga kõva asi, nägin seda motorexil ja peab ütlema, et ma ei saanud sealt juurest ära Smile
Vasta
#5

Eestis on juba kaks Cobra replicat - esimene Rex R-12 ja Pilgrim Sumo, viimane alles küllaltki hiljuti valminud.
Vasta
#6

Need on juba ammu müügis. Sellise rahaga aga pole neile veel esialgu Maarjamaal ostjaid.

Asp
Vasta
#7

Päris kobedad masinda mõlemad.
Vasta
#8

millest need r-12 kere detailid tehtud on ja kuda nad on vormitud nii kumeraks (2rge hakake s6imama kui ma sellise tobeda kysimuse esitasin sest ma ei tea autodest mitte muffigi aga muidu huvitavad pillid)
Vasta
#9

Klaasplast materjaliks, kumerused saadud spetsiaalsete vormidega. Kui suuremat huvi, uuri Mati Kitse käest.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

See R 10 oli ikka suur asi 89-91 ajal. Mäletan seal Jaani kiriku vastas Pärnu mnt. oleva maja seinal olnut Rexi reklaamigi.

Just a man!
Vasta
#11

Aspelund Kirjutas:Klaasplast materjaliks, kumerused saadud spetsiaalsete vormidega.
Kusjuures EI OLE klaasplast!!!
Nende kodulehe www.rexer.ee andmetel väidan, et on hoopis süsinikfiiber
Vasta
#12

muuseas, nagu näha, on neil koduleht uuenenud ja lisandunud pildid raamist, kerest jne.
Vasta
#13

Süsinikfiiber? Carbonfiber? Kus Eestis selline autoklaav on, kus seda vaaritada?

Vat seda nalja tahaks ma näha. Igatahes kere, mis seisis kod. Kitse hoovis pikka aega, oli puhast klaasplast.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#14

Kits ise väitis mulle, et süsinikplast. See oli ka kodulehel kirjas, pärisin talt veel meili teel üle.
Et Eestis pidavat süsinikplasti tehnoloogia juba 25a. olema...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne