Belarus traktorid.
Olnud ja on 3 vene  kolmnurka,kõik kasutatud ja erineva nurgaga,arvan et raske tööga deformeerunud.Kõiki lukustan tippu keevitatud M24 mutriga ja poldi-seibiga.
Vasta
Läänes puudub ühine standard kiirhaakeseadmetele. Igaüks tegi oma. Väidetavalt on Fendt sama nurgaga, kui venelane. Ei oska kommenteerida, andmeid ei ole.
Vasta
Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?
Vasta
(13-09-2017, 00:31 AM)labtec4 Kirjutas: Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?

Neid kabiine on vähemalt 5-6 erinevat varianti. Otsisin oma kabiinile tagaklaasi ja olin lootuse kaotanud. Isegi kabiini müüja Nordamus laiutas käsi. Tegin raami veits ümber ja panin Zetori klaasi.
Vasta
(13-09-2017, 14:18 PM)Meistrimees Kirjutas:
(13-09-2017, 00:31 AM)labtec4 Kirjutas: Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?

Neid kabiine on vähemalt 5-6 erinevat varianti. Otsisin oma kabiinile tagaklaasi ja olin lootuse kaotanud. Isegi kabiini müüja Nordamus laiutas käsi. Tegin raami veits ümber ja panin Zetori klaasi.

Võta raam kaenlasse ja mine klaasifirmasse. Seal lõigatakse sobiv klaas.
Vasta
(13-09-2017, 14:21 PM)landmb Kirjutas:
(13-09-2017, 14:18 PM)Meistrimees Kirjutas:

Võta raam kaenlasse ja mine klaasifirmasse. Seal lõigatakse sobiv klaas.
Õigus! ksf Luik lasi enda hööveldisele sedasi klaasid teha ja sai täitsa hakkama. Hind ei olnud ka nii hirmus.
Almost Again
Vasta
Kes väitis, et russi tagarummu lahti saamiseks on vaja momendikordistit? Saab ka ilma. Tõsi 150 cm toruga Big Grin . Natuke leegiga soojaks ja lahti olidki (märkuseks: ma 70 kg ja 16 vana) Wink . Aga no see selleks.
Järjekordne viga jälle. Kuna eelmine aasta kevadel käisid pihustid tegemises ja no kurat, ei tea mina mis otsad sinna peale pandi, ilmselt hiinakad. Lisaks ei regullitud neid, nagu selgus kodus neile peale vaadates. Kahjuks ei saanud ise juures olla. Aga nüüd suitseb jälle päris palju ja vahest viskab ühe pihusti lambist tagant minema. Vanade otstega sellist pulli ei olnud. Ja kui pihusti tagant läind, ole mees ja proovi see uuesti järgi saada (enamasti peale kõva gaasitamist tuleb jälle järgi).
Mida arvate praegu pmkaubamajast saada olevatest D50 otstest? Kas ka hiinakad? Lisaks kui ostan uued otsad, oleks plaaninud viia need Türi-Allikule Siemanni kätte. Kas teeb kohe ära või pean minema hiljem järgi, sesmõttes et pole just kõige lähemal. Edasi- tagasi nõks üle 200km.
Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta
Ma arvan kui Türi-Allikule ette helistad siis saad kokkuleppida aja teeb kohe ära ja reguleerib ära.Ma arvan,et tal on omal uued korralikud otsad olemas.Ma lasin russi otsad vahetada ja reguleerida läks max pool tundi.
Vasta
Siemann saadab Su "head otsad" kohe utiili Big Grin 

Võta tema pakutavad - täitsa mõistlik hind ja garantii ka.
Vasta
(19-09-2017, 00:33 AM)v6sa Kirjutas: Siemann saadab Su "head otsad" kohe utiili Big Grin 

Võta tema pakutavad - täitsa mõistlik hind ja garantii ka.

see siemann saadab autod ka kõik utiili, oli vaja turborõhu muundur vahetada nende poolne diagnoos oli autole, et 5 aastat vana auto on juba nii pann, et see tuleb viia otse joones vanarauda või teha kapitaalremont kogu mootorile Big Grin
Vasta
Neid seal mitu sama perekonnanimega,nooremaga on mul väheke negatiivne kogemus.
Vasta
(19-09-2017, 08:03 AM)maisalup Kirjutas: see siemann saadab autod ka kõik utiili, oli vaja turborõhu muundur vahetada nende poolne diagnoos oli autole, et 5 aastat vana auto on juba nii pann, et see tuleb viia otse joones vanarauda või teha kapitaalremont kogu mootorile Big Grin

Vale mehe peale paugud, Türi-Alliku Siemann minu teada autodega ei tegele. Cool

Misasi on turborõhu muundur?
Vasta
neid päris palju jah, ise olen käinud oisu ja türi siemanni juures türi-allikul ka veel keegi?? Edaspidi tuleb täpsustada keda täpselt mõeldakse Big Grin
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne