Belarus traktorid.

Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?
Vasta

(12-09-2017, 23:31 PM)labtec4 Kirjutas:  Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?

Neid kabiine on vähemalt 5-6 erinevat varianti. Otsisin oma kabiinile tagaklaasi ja olin lootuse kaotanud. Isegi kabiini müüja Nordamus laiutas käsi. Tegin raami veits ümber ja panin Zetori klaasi.
Vasta

(13-09-2017, 13:18 PM)Meistrimees Kirjutas:  
(12-09-2017, 23:31 PM)labtec4 Kirjutas:  Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?

Neid kabiine on vähemalt 5-6 erinevat varianti. Otsisin oma kabiinile tagaklaasi ja olin lootuse kaotanud. Isegi kabiini müüja Nordamus laiutas käsi. Tegin raami veits ümber ja panin Zetori klaasi.

Võta raam kaenlasse ja mine klaasifirmasse. Seal lõigatakse sobiv klaas.
Vasta

(13-09-2017, 13:21 PM)landmb Kirjutas:  
(13-09-2017, 13:18 PM)Meistrimees Kirjutas:  
(12-09-2017, 23:31 PM)labtec4 Kirjutas:  Kas selle poola kabiini jooniseid vms leidub ka kuskil? Oleks vaja klaaside mööte aga pole kuskilt mööta ega vaadata. Ehk on möni kataloog/ manuaal koos möötudega olemas ja saadaval ?

Neid kabiine on vähemalt 5-6 erinevat varianti. Otsisin oma kabiinile tagaklaasi ja olin lootuse kaotanud. Isegi kabiini müüja Nordamus laiutas käsi. Tegin raami veits ümber ja panin Zetori klaasi.

Võta raam kaenlasse ja mine klaasifirmasse. Seal lõigatakse sobiv klaas.
Õigus! ksf Luik lasi enda hööveldisele sedasi klaasid teha ja sai täitsa hakkama. Hind ei olnud ka nii hirmus.

Almost Again
Vasta

Kes väitis, et russi tagarummu lahti saamiseks on vaja momendikordistit? Saab ka ilma. Tõsi 150 cm toruga Big Grin . Natuke leegiga soojaks ja lahti olidki (märkuseks: ma 70 kg ja 16 vana) Wink . Aga no see selleks.
Järjekordne viga jälle. Kuna eelmine aasta kevadel käisid pihustid tegemises ja no kurat, ei tea mina mis otsad sinna peale pandi, ilmselt hiinakad. Lisaks ei regullitud neid, nagu selgus kodus neile peale vaadates. Kahjuks ei saanud ise juures olla. Aga nüüd suitseb jälle päris palju ja vahest viskab ühe pihusti lambist tagant minema. Vanade otstega sellist pulli ei olnud. Ja kui pihusti tagant läind, ole mees ja proovi see uuesti järgi saada (enamasti peale kõva gaasitamist tuleb jälle järgi).
Mida arvate praegu pmkaubamajast saada olevatest D50 otstest? Kas ka hiinakad? Lisaks kui ostan uued otsad, oleks plaaninud viia need Türi-Allikule Siemanni kätte. Kas teeb kohe ära või pean minema hiljem järgi, sesmõttes et pole just kõige lähemal. Edasi- tagasi nõks üle 200km.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

Ma arvan kui Türi-Allikule ette helistad siis saad kokkuleppida aja teeb kohe ära ja reguleerib ära.Ma arvan,et tal on omal uued korralikud otsad olemas.Ma lasin russi otsad vahetada ja reguleerida läks max pool tundi.
Vasta

Siemann saadab Su "head otsad" kohe utiili Big Grin 

Võta tema pakutavad - täitsa mõistlik hind ja garantii ka.
Vasta

(18-09-2017, 23:33 PM)v6sa Kirjutas:  Siemann saadab Su "head otsad" kohe utiili Big Grin 

Võta tema pakutavad - täitsa mõistlik hind ja garantii ka.

see siemann saadab autod ka kõik utiili, oli vaja turborõhu muundur vahetada nende poolne diagnoos oli autole, et 5 aastat vana auto on juba nii pann, et see tuleb viia otse joones vanarauda või teha kapitaalremont kogu mootorile Big Grin
Vasta

Neid seal mitu sama perekonnanimega,nooremaga on mul väheke negatiivne kogemus.
Vasta

(19-09-2017, 07:03 AM)maisalup Kirjutas:  see siemann saadab autod ka kõik utiili, oli vaja turborõhu muundur vahetada nende poolne diagnoos oli autole, et 5 aastat vana auto on juba nii pann, et see tuleb viia otse joones vanarauda või teha kapitaalremont kogu mootorile Big Grin

Vale mehe peale paugud, Türi-Alliku Siemann minu teada autodega ei tegele. Cool

Misasi on turborõhu muundur?
Vasta

neid päris palju jah, ise olen käinud oisu ja türi siemanni juures türi-allikul ka veel keegi?? Edaspidi tuleb täpsustada keda täpselt mõeldakse Big Grin
Vasta

Tere. Kas russi tagahüdrosilindris käib sk-tihend? Küsimus sellepärast, et tuli sedamoodi poolik tihend välja.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

(27-09-2017, 07:37 AM)52mees Kirjutas:  Tere. Kas russi tagahüdrosilindris käib sk-tihend? Küsimus sellepärast, et tuli sedamoodi poolik tihend välja.

See hoopis tolmutihend, mitte simmer.
Aga nüüd ülisuur mure. Sai tehtud silindrile ja jagajale remont. Vahetasin tihendid. Kuid nagu selgus, ei taha enam üles tõsta, ainult siis kui tõstad ise jõuga üles. Alla laseb korralikult. Tavaliselt tõmbas mootori pöörded ka alla , aga nüüd mitte. Kas viga võib olla selles klapis, mis asub hoobade kõrval kahe poldiga kaane all. Sesmõttes, et proovisin kätte saada, ent tulutult. Ligipääs ka kuskilt karupe**est.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

(29-09-2017, 12:58 PM)52mees Kirjutas:  
(27-09-2017, 07:37 AM)52mees Kirjutas:  Tere. Kas russi tagahüdrosilindris käib sk-tihend? Küsimus sellepärast, et tuli sedamoodi poolik tihend välja.

See hoopis tolmutihend, mitte simmer.
Aga nüüd ülisuur mure. Sai tehtud silindrile ja jagajale remont. Vahetasin tihendid. Kuid nagu selgus, ei taha enam üles tõsta, ainult siis kui tõstad ise jõuga üles. Alla laseb korralikult. Tavaliselt tõmbas mootori pöörded ka alla , aga nüüd mitte. Kas viga võib olla selles klapis, mis asub hoobade kõrval kahe poldiga kaane all. Sesmõttes, et proovisin kätte saada, ent tulutult. Ligipääs ka kuskilt karupe**est.

Kui kuskilt miskit ei liigu mitte ühegi sektsiooni alt siis tolle klapi viga.
Vasta

(29-09-2017, 20:00 PM)huvi5 Kirjutas:  
(29-09-2017, 12:58 PM)52mees Kirjutas:  
(27-09-2017, 07:37 AM)52mees Kirjutas:  Tere. Kas russi tagahüdrosilindris käib sk-tihend? Küsimus sellepärast, et tuli sedamoodi poolik tihend välja.

See hoopis tolmutihend, mitte simmer.
Aga nüüd ülisuur mure. Sai tehtud silindrile ja jagajale remont. Vahetasin tihendid. Kuid nagu selgus, ei taha enam üles tõsta, ainult siis kui tõstad ise jõuga üles. Alla laseb korralikult. Tavaliselt tõmbas mootori pöörded ka alla , aga nüüd mitte. Kas viga võib olla selles klapis, mis asub hoobade kõrval kahe poldiga kaane all. Sesmõttes, et proovisin kätte saada, ent tulutult. Ligipääs ka kuskilt karupe**est.

Kui kuskilt miskit ei liigu mitte ühegi sektsiooni alt siis tolle klapi viga.

Teinekord on juhtunud, et mõõdukas koputamine jagaja pihta päästab klapi valla.
Vasta

Tee või tina, aga ei tööta. Võtsin uuesti lahti, et ehk olin midagi valesti kokku pannud, aga ei. Vaatasin ka silindri uuesti üle, polnud sealgi midagi valesti. Võtsin siis tagumise rippsüsteemi küljest lahti, et silinder saaks ilma koormuseta liikuda. Liigubki aga seda ka ikka väga aeglaselt, ka täisgaasiga. See klapp liikus kruvikaga surudes küll, aga ei saa ma ta toimest ikka aru, et mille jaoks seda vaja on. Pumpa ei usu sest üleöö asjad ei kustu ära.
Praegu liiguvad mõtted uue jagaja poole. Kui see ka ei aita, siis ei teagi mida teha.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta

(30-09-2017, 19:10 PM)52mees Kirjutas:    ei usu sest üleöö asjad ei kustu ära.
Usu ikka,kõik ei käi üleöö vaid lihtsalt kohe ja naksti. Big Grin Hädad võivad tulla ka hulgikaupa. Vea otsimine ongi kõva töö. Välistada ei tohi midagi. Kõike tuleb kontrollida ja kui vaja siis ka mitu korda.
T.
Vasta

(30-09-2017, 19:10 PM)52mees Kirjutas:  Tee või tina, aga ei tööta.  See klapp liikus kruvikaga surudes küll, aga ei saa ma ta toimest ikka aru, et mille jaoks seda vaja on.
Praegu liiguvad mõtted uue jagaja poole.

Uue jagajaga hakkab kindlasti tööle. Odavam oleks muidugi klapp välja võtta ja see auguke ära puhastada, mis klapi sees on. Panen pildid ka klapist ja august klapi sees. Kui kasutasid hüdrosüsteemis silikooni või muid liikuvaid materjale, siis saad korduvalt puhastada seda augukest.
https://www.youtube.com/watch?v=Hv7cIEMf...27.2164754
Sellest videost on pildid, temal uuem versioon, kahe poldi asemel kuuskantvõtmega kork.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(30-09-2017, 19:10 PM)52mees Kirjutas:  ...
aga ei saa ma ta toimest ikka aru, et mille jaoks seda vaja on. 

Võta lahti suvaline eestikeelne traktoriraamat ja loe: seal seletatakse hüdrosüsteemi tööpõhimõte kenasti ära, muu hulgas ka surveklapi ülesanne ja toimimine. Vihjeks: kui see ei sulgu, siis töörõhku ei teki.
Vasta

Võtsin klapi lahti ja panin sinna kuuli sisse. Sellega hakkas tõstma, kuid haakeriista ei tõsta. Kuuliga surve küll tõusis, aga mitte piisavalt. Praegune otsus on see, et läheb uus jagaja ja kui see ei aita, siis ka pump.

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne