Citroen H-van
#1

Teab keegi mõnd sellist kusagil kõdunemas? Äkki on mõni selline Perli-baasis sees?

[Pilt: h_van.jpg]

Aspelund
Vasta
#2

see masin on ka minu tähelepanu ennemki köitnud, aga vaevalt, et eestis?!? arvad, et sõjaajast (toodeti ikka neid vist siis kah?) ei usu hästi? aga best way to get it oleks [Pilt: thumbup.gif] prantusumaale ja sealt sellega tagasi... :bounce
Vasta
#3

Siin läheb info nüüd küll veidi sassi, tegelikult toodeti neid alates aastatel 1947-1981, seega sõja ajal neid siia sattuda ei saanud. Küll aga ENSV lõpus, kui soomest igatsugu vanarauda siia toodi.

Mulle tundub, et üks seisis kunagi Tartus Hiinalinnas, aga see võis olla umbes 5 aastat tagasi. Üks selline käis kunagi ka Viljandi Folgil. Prantsusmaa oleks muidugi õige koht nende otsimiseks.

Aspelund

Tsitaat:Originally posted by svenson
see masin on ka minu tähelepanu ennemki köitnud, aga vaevalt, et eestis?!? arvad, et sõjaajast (toodeti ikka neid vist siis kah?) ei usu hästi? aga best way to get it oleks prantusumaale ja sealt sellega tagasi... :bounce
Vasta
#4

Hommik!
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Teab keegi mõnd sellist kusagil kõdunemas?
Äkki on mõni selline Perli-baasis sees?

Mäletamist mööda nägin aastakest 4-5 tagasi sihukest elukat (vist punast värvi) Tallinna vahel ringi paterdamas.
:???

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#5

Ma olen ka nännu seda Eestimaal, aga tunduvalt lähemas minevikus, nii möödund aasta ehk.
Nii et küllap teda siis siit ka leida võib, kui sedavõrd mitu \"oma ihusilmaga näinut\" on.
Ja segi teda ka ju mitte millegagi ei aja, niivõrd jube näeb välja ikka! Wink
Vasta
#6

Nägin ükspäev sellisest taevakanalist, kui motors (mingi prantsuse-inglise segakanal) samasugust Citroeni, seda küll üliharuldases matkaauto versioonis (originaal 50ndatest??) ja seal öeldi selle massina kohta nii....

You like that car, or you dodn\'t - there\'re no other options..

enivei

selline matkakas oleks palju stiilsem ja üldse palju - palju ... saite aru küll

muideks me kunagi unuga unistasime sellest va tartu bussist (51 ninaga) midagi sarnast ehitada... matkabussi just...


ahh ideid on...
Vasta
#7

Sedasama bussi müüdi KuldsesBörsis ~aasta poolteist tagasi. Asub kuskil Keila lähistel. Omanik ütles et aasta enne seda ta veel sõitis, kuid vist olid mingid dok.-i jamad...
Vasta
#8

Kuskil Rootsi Citroen-fannide saidil oli just müügikuulutus. Piltidel paistis väga ilusas korras olevat. Matka-versioon. 25 000.- SEK. Sigabormaalne hind tegelikult, arvan ma - selliseid SIIN ringi ei sõida. Tähelepanu (kui keegi seda igatseb) garanteeritud!
Vasta
#9

Mis eestis on (citroen camionette D ) selle hinnaks küsiti 20K. Bussil on teha vaja kere kap. remont, kõrgsurvepump on läbi ning dok. on kellegi kolmanda isiku nimel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne