Vene tähestik
#1

Uunikumide Gaz-veoautode teemast:

mrali Kirjutas:Tähed on kõik vene tähestiku transkriptsioonid.

Tegelikult toetab foorum muuhulgas ka vene tähti, nii et vene klaviatuuri omanikud võivad neid julgelt postitada.

Русскйй язык
حذشططهي
jne.

(vabandust, ma ei oska araabia keelt, nii et see seal üleval on suvaline sodi)
Vasta
#2

No tegelikult pole kirillitsaga klaviatuuri olemasolu üldsegi mitte vajalik, et kirillitsat kirjutada. Selleks tuleks oma arvutisse lisada vene keel (Control Panel --> Regional Settings ... Add Language). Kui see on tehtud saab lihtsa nupukombinatsiooni abil (Alt+Shift) valida parasjagu soovitav keel. Jääb vaid üle meelde jätta milliste ladinatähtede nuppude all asuvad \"need õiged\" vene tähed.

упал, очнулся — гипс…
Vasta
#3

No seda eelnevat tuleb nagunii teha, lihtsalt see tähtede otsimine on juba siis ka üsna tülikas, kui nad klahvidele trükitud on, ilma ma ei kujuta eriti ette. Mina näiteks toksisin kogu klaveri läbi ja kopeerisin selle Русскйй язык üksikutest tähtedest kokku Smile Põhimõtteliselt muidugi võib ka hiina klaviatuuril kirillitsat kirjutada, ega arvuti ei tea mis sinna peale on trükitud.
Vasta
#4

Ted Kirjutas:No seda eelnevat tuleb nagunii teha, lihtsalt see tähtede otsimine on juba siis ka üsna tülikas, kui nad klahvidele trükitud on, ilma ma ei kujuta eriti ette. Mina näiteks toksisin kogu klaveri läbi ja kopeerisin selle Русскйй язык üksikutest tähtedest kokku Smile Põhimõtteliselt muidugi võib ka hiina klaviatuuril kirillitsat kirjutada, ega arvuti ei tea mis sinna peale on trükitud.

Seda hiina klaviatuuri tahaks näha ,kus 1500-3000 sümbolit peal.
Vasta
#5

Üldiselt ma üritasin seal küll kildu rebida, aga kus on probleem, on ka lahendused inimestel varnast võtta:

http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_inp..._computers
Vasta
#6

See Hiina värk on küll lahe, kuid keeruline. Aga siiski on hea teada,et AUTOMOTO.EE omab erinevate tähestike supporti!! On palju websaite kus on vaid ühe inputi support. Eriti Aasia saitidel.
Kuid õnneks on ka palju tõlke vahendeid olemas!Smile

Kunagi tahaks WINDOWS XP seto murdes näha!Big Grin

Just a man!
Vasta
#7

Ära kutsu kurja välja, kui Atonen Eesti riigist Microsofti diileri teeb, siis kes teab, äkki näedki Big Grin

Welcome to Estonia, where do you want to go today?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne