aidake asju määrata
#1

http://www.zone.ee/sygiste/detailid/

sinna panin pildid ülesse, mis mul üle on ja sümboolse raha eest ära anda. välja arvatud detail 31 32 33 ja 58. just nende detail 31-33 mis õhupuhasti see on ? Mul plaan see panna omal M104, aga paistab et see õhupuhasti M103 või M105 ? Ja detail 58 spidokas mille oma see tegelikult on, tal selline tagatausta paber teistmoodi ja kuna enda M104 taust oli valge aga plekk hävind seest vahetasin selle spidoka asemele. Kas ka tegu M103 M105 spidokaga ?

Ja kas need muud vidinad nagu kett, hammakas, ja see taga reduktor vist kus kett sisse jookseb on IZ56 või mingi muu oma ja klotsid?

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

Selline kett peaks sobima Motoplokile MB-1 igastahes vanaisal oli seda 10m varuks ja just selline topelt kett oli.
Vasta
#3

tegemist iz 56 siduriketiga, korv, klotsid, ja tagahammaka \"kosu\" kah.
kas see tühi esilaterna kest on suurem või väiksem võrreldes 58. pildil olevaga?

Olen huvitatud nendest iz 56 klotsidest, sõidan ise iz56-ga ning klotsid täitsa otsas...
Samas võin vabastada ka ülejäänud iz juppidest, olenevalt kui sümboolne hind on ja kus asjad asuvad.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

Olen huvitet kustunud sihverplaadiga spidomeetrist, mis on kujutet fotol nr 55.

Nagunii ei hakka keegi selle sihverplaati oma algses ilus ja säras taastama (tagasi maalima), see oleks kallim kui osta säilinud eksemplar, mida on veel küllaltki palju liikvel. Mina kasutaksin sealt ära odomeetri (kilomeetrilugeja) süsteemi elik numbrikettad, mis saaks ühel Pobi hävinud odomeetriga spidomeetril tervetega asendada. Et siis taastatud Pobi spido saaks kunagi uut omanikku pikalt õnnelikuks teha Smile

Vast on üleliigne mainida, et N.Liidu suure unifitseerimiskampaania tulemusena on odomeetri kettad paljudel tolle aja liikuritel olenemata rataste arvust identsed.


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne