Iz Planeta Sport
#41

mul on ka paar raamatut kus spordi elektri skeem.ja netis on see ka kindlalt olemas.proovin hiljem linki lisada..
Vasta
#42

http://www.motoizh.ru/modules.php?name=N...cle&sid=70
Vasta
#43

tore sain elektrisysteemi korda ja kõik oli hea. Proovisin siis käima panna ja algul ei tahtnud minna kuid pärast läks.Siis oli selline mure mul et sidur ei töötand ja libises jne.Siis hakkasin käima panema ja mingi vänt jäi kinni. Võtsin mootori lahti ja siduri ka ja mis ma sealt nägin Smile kõik sidurikettad olid katki(pooleks). Ja mingisugune kaval vend oli pannud hästi kokku et nagu (ketas,plaat,ketas,plaat,ketas,ketas,plaat jne).
Võtsin mootori lahti et ära puhastada ja nyyd lahti.
Plaju maksab umbes mootor või siduriosa vähemalt
Vasta
#44

Töötava mootori hinnad jäävad umbes 1000 krooni kuni 1500 krooni sisse. siduri kettad on täiesti tavalised izhi omad. Mis maksid (võibolla veel maksavad ) 30 krooni ketas ....kloostrimetsa poes.

Katkise mootori võid mulle myya Wink Et kui myygi huvi on siis saada email !

kristen100 Kirjutas:tore sain elektrisysteemi korda ja kõik oli hea. Proovisin siis käima panna ja algul ei tahtnud minna kuid pärast läks.Siis oli selline mure mul et sidur ei töötand ja libises jne.Siis hakkasin käima panema ja mingi vänt jäi kinni. Võtsin mootori lahti ja siduri ka ja mis ma sealt nägin Smile kõik sidurikettad olid katki(pooleks). Ja mingisugune kaval vend oli pannud hästi kokku et nagu (ketas,plaat,ketas,plaat,ketas,ketas,plaat jne).
Võtsin mootori lahti et ära puhastada ja nyyd lahti.
Plaju maksab umbes mootor või siduriosa vähemalt
Vasta
#45
Question 

emm...
ma arvan et vast parandan ära.
saan mootori ja siis teen asja tõmbepilliksSmile
aga tahan panna ka izile tahomeetrit. Ei tea millist panna kas elektroonilist või siis mehaanilist(soovitage midagi ja ka tööpõhimõtet)
Aga kuskilt kuulsin et Iz planeta spordi sidurikettad pidid natu suuremad olema?
Vasta
#46

kristen100 Kirjutas:Aga kuskilt kuulsin et Iz planeta spordi sidurikettad pidid natu suuremad olema?

kuuldu ei vasta tõele.
Vasta
#47

mul nyyd selline jama, et kenekaga või midagi taolist.
slline asi, et aku ei lae. milles võiks olla asi????
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne