MINI V8
#1

võtab sõnatuksBig Grin
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_cid=11045&pob_action=show_post&pob_sort=&pob_sorto=A&pob_evt=onpost&pob_filter=&pob_pid=2490102&pob_class=&pob_sel_pages=3&pob_sel_onpage=25&pob_sel_pagesb=3
Vasta
#2

Mind ei võta sõnatuks .......RÕVE ju ........oleks lyhem mootor vahel ,et esiots oleks normaalselt paista autol siis oleks jah huvitav ........ja see taguots sellel autol .....see ka ikka väga rõve !
Vasta
#3

mootor on jah nõmedalt välas,aga muidu küll karm asi
Vasta
#4

Oijummal. Lapsed, ärge sööge tundmata seeni... tagajärjed on ettearvamatud...Big Grin

loll on loll olla.
Vasta
#5

ma ei saa aru mis eesmärgil selline vigur valmis ehitati

Vasta
#6

sass Kirjutas:ma ei saa aru mis eesmärgil selline vigur valmis ehitati

ülikerge kere + 850HP võib anda hea veerandmiili aja...
seda aga juhul, kui kõik sõlmed on korralikult välja ehitatud.

aga mini on nad selle mootoriga küll totaalselt ära rikkunud. Fantaasiavaesus või -üleküllasus?
Vasta
#7

norm on ta küll,kui selline asi võtab pena ka sitaks,ning kui raha olex siis mina seda küll ei ostaks
Vasta
#8

ressu Kirjutas:norm on ta küll,kui selline asi võtab pena ka sitaks,ning kui raha olex siis mina seda küll ei ostaks
Ma siiralt kahtlen, kas selline auto oma 850 hobujõuga üldse suudaks tänaval liigelda, nii et bensiinikulu võib küll kõrvale jätta.
Vasta
#9

ma ei mõelnud seda,selle masinaga tehakse kiirendus võistlusi,ja siis läheb küll pena plajju,tänavale pole jh küll mõttet selliega minna
Vasta
#10

minu loll aju hakkas mõtlema, et kas selline üldse suudab teel püsida. kui vaadata mis teevad meie suured usakad rajal, kes on ikka kõvasti raskemad ja ka laiemate kummidega rajal ja ikka probleemid pidamisega

BMW 321-1939
Vasta
#11

Ilus auto on ära lõhutud...

naerma aga pani see, et seda müüakse sõiduauto pähe... okei auto... mõningaste tugevate mööndustega aga SÕIDU... mittemingil juhul :S
Vasta
#12

Üsna tõenäoliselt on see FAKE kuulutus.

Müüjaks on e-maili järgi vaadates meie foorumi moskvich237 ...
Vasta
#13

Kuulge, mingi hetk levis video v8-ga mootorsaest ka. Igasugu hulle leidub.

See kuulutus on samas mingi tõenäoliselt 12-aastase tati, kellel on liiga palju vaba aega netis tuhnimiseks, \"kild\", nii et pole vast põhjust pikemaks aruteluks.

Aa ja seda ka, Minit on toodetud sama palju või rohkemgi kui mosset, seega pole väga vaja muretseda, neid on üle maailma piisavalt palju alles Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne