Sügisene auto-moto kokkutulek 16.okt,edukalt lõppenud :)
#41

Tekkis tahtmine välja vabandada oma huvi nappust. Noh põhjus on lihtne 8-10 oktoober toimub pärnus TEN regionaal sessioon, kus ma pean ühe gruppi/meeskonna \"chairman\" olema, asi ette lubatud juba kuid.

Ja mitte et sellest veel vähe poleks on ka tüdrukul sünnipäev sellesse nädalavahetusse rihitud Toungue
Vasta
#42

Heakene kyll ...sina vabandasid ennast välja , sind me ei vii giljotiini alla Big Grin

pvr Kirjutas:Tekkis tahtmine välja vabandada oma huvi nappust. Noh põhjus on lihtne 8-10 oktoober toimub pärnus TEN regionaal sessioon, kus ma pean ühe gruppi/meeskonna \"chairman\" olema, asi ette lubatud juba kuid.

Ja mitte et sellest veel vähe poleks on ka tüdrukul sünnipäev sellesse nädalavahetusse rihitud Toungue
Vasta
#43

North kas sul on mingi idee koha suhtes? Äkki tahad täpsustada, kasvöi privas. No ja kui kuidagi rahvast ei saa liikuma siis vöib kangetame meestega revala körtsides kakelda ja lällata Toungue

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#44

Kui ööbimiskoht ja saun leitakse, siis mina ja minu õlle oleksime tulijad
Vasta
#45

Olemas kõik Smile
Kas õlle jagad ? =P

Keevitaja Kirjutas:Kui ööbimiskoht ja saun leitakse, siis mina ja minu õlle oleksime tulijad
Vasta
#46

Millal siis see püha üritus toimub?
Vasta
#47

Kuna enamusele ikkagi need väljakäidud kuupäevad ei sobi, siis iga korralik vanatehnikast lugupidav kodanik külastab sel nädalavahetusel Kurtna laata. Seega peaks nagu nädalavahetus muudest kohustustest vaba olema Big Grin Miks mitte teha mingi väike istumine-õlle päev enne Tagadile minekut? Smile
Vasta
#48

Sai eila räägitud Ivariga ja ning köik oleks olemas Järva-Jaanis v.a ööbimine aga kodanik korgits pakkus siin välja küttega telgi ööbimiseks nii et teoorias oleks nagu köik vajalik olemas ja toimuda vöiks siis 16. oktoober see. Et kes huvitet ja tulemas pressige aga PS-i nuppu ja andke teada

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#49

wax Kirjutas:Miks mitte teha mingi väike istumine-õlle päev enne Tagadile minekut? Smile

Mis sul täpsemalt plaanis wax?

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#50

ei midagi pole plaanis.
kuna nii vähesed on tulijad, mõtlesin lihtsalt idee korras, et võibolla nädal varem sobib paremini Smile et siis ühises kolonnis pühap. varahommikul Tagadile sõita Toungue
aga see lihtsalt idee, mis ka ideeks jääbki.Rolleyes

redeagle Kirjutas:Mis sul täpsemalt plaanis wax?
Vasta
#51

Jah kahjuks tundub et huvi on suht leige aga see kolonni möte pole üldsegi paha Smile Mina oleks käsi

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#52

Mina sätiks ennast sel juhul kellegi Tartust läbisõitja auto peale, kuna endal majanduslik olukord ei luba vist sel ajal (ülevaatus läbi) oma masinat liigutada Sad Teeme siis midagigi Smile
Vasta
#53

Nii lugu nüüd selline, et sügisese kokkutuleku jaoks on koht olemas ja Järva-Jaanis siis Smile Kuupäevaks oleks 16.10.04 ja ööbimiseks oleks kultuurimaja väike saal kus on soe ja pörandaruumi piisavalt, Chillida ja grillida saaks Ivari juures öue peal (seal kus autode väljanäitus) saun oleks ka seal.Ivar pakkus ka sauna vedamist ööbimispaiga juurde aga arvan, et seal ehk vöib kohalikke segama hakata ja mis seal platsipeal viga meil oleks, ning oleks ka kulutusi vähem ja selle 1000m suudab ikka ennast lohistada magalasse. Hinnad lubas Ivar mulle homseks öelda, seega rahvas aktiivselt ps-i nuppu pressima oma osalemissooviga. Mida rohkem meid tuleb seda odavam ka üür per face on!

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#54

redeagle Kirjutas:Nii lugu nüüd selline, et sügisese kokkutuleku jaoks on koht olemas ja Järva-Jaanis siis Smile Kuupäevaks oleks 16.10.04

Kuna varem väljahõigatud 9-10.okt on millegipärast muutunud 16.okt-ks (mis mulle enam kuidagi ei sobi), siis minuga kohtute järgmisel suvel. Teile aga - tulikuuma sauna ja jääkülma õllet!!! Big Grin
Vasta
#55

selgituseks et kahjuks on 9-ndal maja täis seal ja ööbimist pole.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#56

16 sobiks küll siis rahakoti sünnipäew ka alles olnud.Ainuke probleem sinnasaamisega.Muidu 99,89 %tulija.
Vasta
#57

No näiteks ma enda masinas leiaks 1-2 kohta tlnnast tulijatele ja kindlasti on teisigi kel auto päris täis pole, eelmine kordki 13piisab 3 inimest kaasa vöttis kui ma ei eksi. Seega ei näe probleemi Smile

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#58

Attentione!!!
Automoto sügisene kokkutulek toimub 16.10.04 Järva-Jaanis(kella 14-eks oleks paras koguneda kiriku juurde näiteks), osalustasu näo pealt 50.- (suured kummardused Ivarile hea hinna eest Big Grin)See sisaldab ööbimist kultuurimajas soojas ruumis ja Ivar73-e poolt on autosaun ja muud löbustused, grill ja chill.Limonaad ja muud joogid on igaühe enda valik ja ost. Söögi kohapealt vöiks kokku leppida et kas teeme ühiselt vöi igaüks oma moonakoti vötab?! Juhul kui ühiselt siis vöiks 30.- nägu söögiraha olla.

Edited....

Esimesse posti hakkan siis uuendama nimekirja osalejatest.(hetkel 5 inimest oma jah söna juba öelnud,kuid makset pole veel toimund sest alles nüüd sain selle info siia panna).Hea oleks kui need kes autoga tulevad ja vabu kohti omavad vöi vajavad küüti sellest teada annaks mulle, saaks abivajajaid kokku viia pakkujatega.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#59

Minuga Wax\'iga sarnane lugu - kuna minu ajagraafik on üsna tihe, siis reserveerisin endale oktoobri teise nädalavahetuse kokkutuleku jaoks, sest algselt sai see nii paika pandud. Kui nüüd äkitsi see nihkus nädalake hilisemaks, siis seal mul juba muud plaanid peal , st just üks teine tegevus sai 9. okt pealt 16. peale liigutatud Sad

Ehk siis kahjuks te mind 99% tõenäosusega 16. okt Järva-Jaanis ei näe Sad

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#60

Kle. vast olen ka tulija, kuna eelmisest korrast aint positiivsed mälestused, ja tänud Redeagle, et märku antsid, ma pole hetkel suurem asi foorumlane (töö-öö-töö)

Terv. ja kõiki Suure-Jaani kutsudes!!!








PS. Juba selle autosauna pärast tasub teisest Eesti otsast tulla!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne