Kõige võimsam tsikkel millega oled sõitnud?
#1

Ise olen sõitnud naabri Yamaha Vmaxiga 1200ccm.Üli mõnus masin.Muidu sõidan oma jawa 638-ga.

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#2

vene 650cc
Vasta
#3

Kahtlemata Wehrmachti jaoks toodetud BMW R-75.

Kas just kuupide ja hobujõu järgi, aga kindlasti rattaga kaasas käiva aura ja imago järgi Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Tõstsin selle teema mootorrataste alt siia sest (ärge keegi solvuge) see teema sobib siia kõige paremini.

Ja palun ärge ajage võimsust segamini kubatuuriga.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

IZ jupiter 2,palju võrre,moppe,jawa638,ja k750
Vasta
#6

k 750
Vasta
#7

isa korviga ndepr mt9 ja mt 10
Vasta
#8

Harrika moodu 1600ccm S&S motoga custom.
Turbo Buell (väledaim, mis üldse vastu juhtunud) jäi testimata aga ega põleks vist julgendkiToungue

loll on loll olla.
Vasta
#9

isandpauk Kirjutas:Tõstsin selle teema mootorrataste alt siia sest (ärge keegi solvuge) see teema sobib siia kõige paremini.

Ja palun ärge ajage võimsust segamini kubatuuriga.

\"Võrri vabateema\" oleks veel parem olnd...Big Grin

loll on loll olla.
Vasta
#10

mootorrattad mootorratasteks, aga kõige seffim ülbem ja muidu karmim relv millega olen sõitnud on sõbra verhovina v-50 mootoriga, ta väitis et pani selle mootori kokku suvalistest juppides pulli pärast, ja et see koorelahutaja poleks tohtinud isegi käima minna aga... mina kaalun 68 kg, mopeedi omanik 75 kg, ja kolmas tuttav 75 kg ja me läksime sellega sõitma, ja sõitis aga mitte väga kaua.. üks taga amort polnud korralikult kinnitatud ja logises lahti, peale kinnitamist sai edasi sõidetud
Vasta
#11

dnepr m11
650ccm
Vasta
#12

Suzuki Bandit GSF 400 37kw 10 000 pöördest alates rebib nagu loom, kuigi ise pisike...
Muud pole proovindkiSmile
Vasta
#13

Tegelt tõmme tuleb baigil palju varem ....10 pöörde pealt hakkab juba tipp võimsus kätte jõudma ning võimsus kadu tulema Smile

Lauri Laanoja Kirjutas:Suzuki Bandit GSF 400 37kw 10 000 pöördest alates rebib nagu loom, kuigi ise pisike...
Muud pole proovindkiSmile
Vasta
#14

depends...
kuna 400ccm laias laastus \"vähevõitu\" siis minu tsiklil ei toimu kuni 6000 pöördeni mitte midagi.
sealt ülespoole tekib normaalne võimsus, kõik mis jääb ülespoole 10 000 on aga puhas rõõmSmile
jõud kaob neljasajasel ülevalpool 13 000...
Vasta
#15

s6bra w6rrrr mille<a me tgime p6rrrrrrrrr
Vasta
#16

Võimsam millega mina sõitnud olen, on JAWA 350 aga honda 125 oli tunduvalt parem millega sai just hiljuti proovitud. aga muidu vasoodide, võrrida, rollerite ja moppidega on kül sõidetud.
Vasta
#17

500cc Honda
K-750

Need nagu siis minu silma järgi võimasaimad...Smile

Cool
Vasta
#18

BMW-R12 Wehrmacht ja dneper
Vasta
#19

jawa 632 ja iz 56
Vasta
#20

puna Kirjutas:jawa 632 ja iz 56



Jawa 632 oled sa kindel ,pole eestis kohanudki sellist Jawat paberite järgi. Tean vaid sellel on 634 mootor, 638 raam ja tehti aastal 1988 kanti.
Oled sa kindel et just selline oli su masin?? TAhaks oma silmaga seda masinat näha.

Endal Hetkel kõige võimsam olnud Jawa 640. Muidu sõitnud küll Mt10 ga näiteks, kuid ma korvimees-- las see lol sõuab, ma trimpa õltsi kõrval.Big GrinBig Grin

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne