Avia ja RAF
#41

Pärnus eile nähtud väga heas korras Avia 21 957ABG (Euro)
Vasta
#42

Valge 2203 Põrguväljal Lukoili bensuka taga Pildikülas.Tundub olewat sõitev auto.
Vasta
#43

Trummi tn.-l ka üks valge 2203.
Vasta
#44

Paari 2203 olen veel näinud Õismäel sõitmas,mõlemad sellist pruunikas-beeži värvi,numbrid masinail seeriaist AAG ja AEC(?)
Vasta
#45

Tartus Tammelinnas kaks Aviat, üks kaubik, teine kastiga.
Vasta
#46

Täna Karu tn üks roheline 2203 ja teine sinine walge triibuga Tammsaare teel Grossi poe juures tolle punase tornmaja ees.
Vasta
#47

Lauluväljakul sees Oru värawate juures AVIA 21.
Vasta
#48

PETSS Kirjutas:teine sinine walge triibuga Tammsaare teel Grossi poe juures tolle punase tornmaja ees.

   
   
Vasta
#49

Täna nägin kunagist kiirabi autot RAF 2203 baasil.

       
Vasta
#50

Tartus liigub ikka ringi sinine, valge triibuga RAF, mis kuulus kunagi (rohkem kui 10 aastat tagasi) ELVI-le. Sama juht ikka roolis.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#51

Tartu külje all seisab üks kastiga RAF 977.Ma ei tea kas sellist seeriatoodangus on tehtud,aga sellel on tagumine osa vist lihtsalt maha võetud.Samuti Reola lähedal seisab üks roheline RAF 2203.
Vasta
#52

Kanamaal 2 RAF 2203 ja Pääskülas depoo juures 2 AVIA 21.Ühte on juba enne siin ära märgitud,toine seisab säälsamas aga hoovis.
Vasta
#53


Väga vägev kataloog. Mõned täiendused Tartust. Tamme gümnaasiumi taga seisab üks mahajäetu moodi 2203 ja teine samasugune õpetaja tänaval ja veel üks oli suvel 12 tooli-nimelise söömakoha hoovil võru tänaval. ELVI sinine on tõesti ka kasutuses, üsna hästi säilind teine. Eramajade hoovides seisab neid kah mõni, aga siiski harva.

Kummalisel kombel on 2203 üsna haruldaseks jäänud, veneaja lõpus oli neid ju lausa lademes igal pool...

____________

Karu
2203 \'86


Vasta
#54

bedford \"farmari malli\" äratab nostalgilisi tundeid. Oli teine 2. auto ajaloos mille õnnelikuks omanikuks olin. Kõva sõna tosin aastat tagasi.


Vasta
#55

al Kirjutas:bedford \"farmari malli\" äratab nostalgilisi tundeid. Oli teine 2. auto ajaloos mille õnnelikuks omanikuks olin. Kõva sõna tosin aastat tagasi.
Too ikka avolava, mitte farmari.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#56

Saaremaal olen näinud koguni kaks raf\'i , üks on mingi lillepoe auto , teine isiklik , , mingi keevitaja auto Cool , aga ma näen et sõidavad , see on tore , võrreldes kiluvarastega ( lollakad lätlased) , kes endale fafist teevad haagise , katus maha ja sisustus välja
Vasta
#57

paar fotot Riia Autotehasest, konveieril mikrobussid RAF-2203

Fotod Tartu ARKT arhiivist


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#58

Wäintz Kirjutas:Saaremaal olen näinud koguni kaks raf\'i , üks on mingi lillepoe auto , teine isiklik , , mingi keevitaja auto Cool , aga ma näen et sõidavad , see on tore , võrreldes kiluvarastega ( lollakad lätlased) , kes endale fafist teevad haagise , katus maha ja sisustus välja

Saaremaal ka see RAF 2203: http://www.pilt.ee/photo/237924/4577673/
Vasta
#59

jah , ei välista et neid rohkemgi oleks , aga need tõin isiklikult kuressaare linnast , muide andres , oled saarlane või lihtsalt reidil ümber eesti neid vanasid pildistamas ?
Vasta
#60

Wäintz Kirjutas:jah , ei välista et neid rohkemgi oleks , aga need tõin isiklikult kuressaare linnast , muide andres , oled saarlane või lihtsalt reidil ümber eesti neid vanasid pildistamas ?

Vastus U2Us,muidu kipub liiga OTks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne