Foorumi uuendused
#1

Tere hommikust!

Foorumis on nüüdsest kaotatud \"Tehnilise\" alune liigitus. Nii on ehk lootust, et sealne elu vaidi rohkem aktiviseerub Smile Kõik tehnilised teemad-küsimused on endiselt teretulnud, kuid sooviksin kõigile südamele panna üht asja: pealkirjastage oma teema võimalikult arusaadavalt. Ei tasu karta natuke pikemaid kui kahesõnalisi pealkirju. See on kõigi huvides.

Mootorrataste foorumis on uus alajaotus, Identifitseerimine. Sinna on nüüdsest oodatud kõik abipalved seoses tundmatute juppide päritolu selgitamisega, mida on motikafoorumis päris palju.

Kolmas uuendus on see, et tänu igasuguse tühja mula ja postituste korjamise jätkuvale populaarsusele teatavates foorumi osades evitasime hiljuti uue piiranguliigi. Nimelt saavad \"jutupaunikud\", kes on moderaatoritele ülalpool mainitud tegevusega silma paistnud, peale ööpäevase postituste arvu piirangu. Hetkel on see 3, kuid võib muutuda. Üldiselt see tavalisi korralikke kasutajaid ei hakka kunagi puudutama, lihtsalt on kuulda olnud juhtumitest, kus võrriteema moderaatorid on suure töökoormuse tõttu kas väsimusest kokku kukkunud või hullunult soiguma hakanud, kergendame nende saatust natuke ja hoiame end natuke tagasi, eksole Wink

Praeguseks kõik.

Jesper
Vasta
#2

Jesper Kirjutas:Kolmas uuendus on see, et tänu igasuguse tühja mula ja postituste korjamise jätkuvale populaarsusele teatavates foorumi osades evitasime hiljuti uue piiranguliigi. Nimelt saavad \"jutupaunikud\", kes on moderaatoritele ülalpool mainitud tegevusega silma paistnud, peale ööpäevase postituste arvu piirangu.

Hinnata tuleks minu arvates siiski mitte postituste arvu, vaid nende sisulist taset. Igasugune taustinfo jagamine, töövõtete/-nippide tutvustamine, ajaloo selgitamine, isendite tuvastamine jms on minu arvates ainult teretulnud, olenemata postituste arvust päevas/kuus.

Mina mina ei tahaks näha, on sama teema masspostitamine mitmesse teemasse korraga (keegi otsis niiviisi võrri pedaaliketti nt) ja sisutühjade segaste kirjade tekitamine siia.

Mina soovitaksin enne postitamist/vastamist reeglina mõelda, kas Su sõnum võib kellelegi kasulik olla või ei. Kui ei või on kuri kahtlus et ei, siis mitte foorumit risustada.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

valdo Kirjutas:Mina mina ei tahaks näha, on sama teema masspostitamine mitmesse teemasse korraga (keegi otsis niiviisi võrri pedaaliketti nt) ja sisutühjade segaste kirjade tekitamine siia.

Justnimelt seda me üritamegi piirata. Mõistlikku, kaunilt vormistatud, informatiivset, huvitavat ja sisutihedat juttu viskaks pigem sisse kui välja Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne