Kuidas siis jääb selle ürituse asjaga?
#1

Võiks ikka sel aastal veel enne tõsist sügist midagi toimuma panna ju. Ma oleks küll käsi. Teeks kasvõi midagi tagasihoidlikumat, kui raffas muidu väga pidur on. Ühele ei meeldi üks aeg, teisele teine aeg - sedasi ei juhtugi kunagi midagi.

Nüüd peaks enamik puhkuseid ka läbi olema, ilmad ei ole veel liiga külmad - paneks mõnel nädalavahetusel asja hakkama, või mida keegi asjast arvab?

Mingi operatiivsem teavitussüsteem oleks ka abx, kui planeerimiseks läheb - mobiil näiteks... Mina seda augustikuu kokkutuleku teemat üldse ei juhtunud lugema, muidu oleks kohe kisanud, et olen olemas.

Tõstke nüüd kisa enne kui tali tuleb! 21. või 28. september oleks viimased ajad, oktoober kisub juba nutuseks kätte! Kaua ma siin garaazhis üksi õlut rüüpan...:???
Vasta
#2

Vabalt tulija ja õlletarbija Big Grin Keegi peab vaid vedamise enda peale võtma. Niisama ei juhtu siin ilmas midagi Smile
Vasta
#3

muidu olex viimane kord täitsa kokku tulnud, aga olid \"väikesed\" pereprobleemid lahendada vaja... see nädalavahetus jällegi ei saa ise midagi orgunnida või siiski :eureka annan teada...
Vasta
#4

Nojah see nädalavahetus ma pean laupäeval oma sünnipäeva, aga järgmine sobiks ideaalselt... Või noh, sobivad kõik õhtud peale selle nädala laupäeva Smile
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tim Thomson
Nojah see nädalavahetus ma pean laupäeval oma sünnipäeva, aga järgmine sobiks ideaalselt... Või noh, sobivad kõik õhtud peale selle nädala laupäeva Smile

Sama siin - olen see nädalavahetus Võrus Toungue, aga edaspidi Big Grin
Vasta
#6

Mis siis toimuma saab ja kas saab???Big Grin

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#7

Kuna paljudel on Kurtna laadale plaanis minna, siis võiks seal nö nägude kontrolli teha?

Big Grin

Ise olen 80% mineja.

Vasta
#8

Kui just midagi väga hullu ja minust olenematut ei juhtu siis Kurtnasse 100% mineja.
Vasta
#9

mul kah selline feeling that olen kah kohal... kui tervis lubab... Sad
Vasta
#10

Ma väiketegijana kah Kurtnas kohal.
Siinkohal kõvematele tegijatele ettepanek mingine äratuntav postament laadal püsti panna. Näiteks voodilinast lipp: AUTO-MOTO
:yes
Vasta
#11

ok saab tehtud! :lol:lol:lol

saame siis seal kokku!
Vasta
#12

Teade Tartu rahvale

Klubi Levateki liikmed lähevad Kurtna laadale Ikarus Lux bussiga, 06.10 kell 06:00 väljub buss Tarbuse bussipargist ning peatub veel Turuhoone parklas, vabu kohti veel on. Plaan on külastada veel Teearu tsikli muuseumi ning õhtul tagasi Tartusse tulla.
Pileti hind 100 EEk nägu
Info ja registreerimine: 050 74 690 Heino (klubijuht ning bussijuht)

NB! Suuri esemeid nagu tsikleid, automootoreid jne. palun mitte bussi kaasa võtta.

Vasta
#13

:lol tuleb vist auto talvekorterist välja ajada et Kurtnale logistada Cool
Vasta
#14

ega vist jääb tulemata siiski... aga veel kindlalt ei tea mõni tund on aega :keersilm
Vasta
#15

Nonii, Kurtnas käidud aga automoto postamenti ei näinud kahjuks Sad

Kas kokkusaamine toimus? Ja mida head leidsite? :bounce
Vasta
#16

Rahvast oli päris palju ja vähemalt grahv; Henry ning Aspelund olid üritusel ka kohal.

Müügil oli praktiliselt kõike, alates uhiuuest määrde sees olevast kahurimürsust lõpetades riietega. Kahjuks on aasta aastalt vähenenud müügil olevate komplektsete mootorrataste ja autode hulk, seekord oli saadaval vaid paar Jawat, Pannooniat ja mõni nõukogude toode. Varasemaga oluliselt vähem oli müügil ka tehnikaalast kirjandust.

Ise ostsin vaid paar raamatut ning Opeli tagasilla vastu vahetasin grahvilt endale pedaalidega lasteauto (see kuulub valdkonda \"automobiilia ehk muu tehnikaga seotud kraam\"). Seda lähemalt uurides selgus, et isegi sellisel masinal võib olla ketaspidur, mis sest, et plekist Smile

Õhtu lõpetas Kurtna muuseumi külastus, must have koht igale vanatehnikasõbrale. Kokkuvõttes tore ja meeldejääv nädalavahetus.

Asp.



Tsitaat:Originally posted by bom
Nonii, Kurtnas käidud aga automoto postamenti ei näinud kahjuks Sad

Kas kokkusaamine toimus? Ja mida head leidsite? :bounce
Vasta
#17

Muuseumist ma ei teadnudki, tuleb tagantjärgi üles otsida. See (sõidukorras) motosõidukite vähesus üllatas mindki aga kuna esimene kord laadal siis ei osanud võrrelda.

Aga Asp., kuidas hinnad tundusid? Külg külje kõrval soomlastega sisseoste tehes tekib paratamatult kahtlus, et hinnad võivad umbes neljakordsed olla..
Vasta
#18

Muuseum oli sealt viis minutit autosõitu, igatahes herr Teearu ennustas sinna nädalalõpuks umbes 500-t külastajat. Millalgi võiks sinna ehk ka auto.moto ühisdessandi teha?

Hinnatase on aga selline, nagu ta on. Kohati on mõni asi hirmus odav, kohati aga meeletult kallis. Viimase põhjuseks on eelkõige soomlased ja lätlased, kellelt üritatakse viimast võtta. On ka juhtumeid, kus kohalikele on üks hind, kõigile ülejäänutele aga teine, kõrgem. Kokkuvõttes on siiski hinnad kõrgemapoolsed, samas on tõenäosus vajalikku vidinat leida seal kõrgem.

Üks ligi 40 aastat asjaga tegelenud mees võttis selle kokku lihtsalt: asjad hakkavad otsa saama. Nii komplektsed masinad kui ka osad. Vidinaid/kraami tuleb küll juurde, aga vähem, kui neid tegelikult vaja läheks. See tekitab defitsiidi ja kõrge hinnataseme.

Asp.
Vasta
#19

Olin minagi sääl.
Kohtasin Aspelundi - kellele teen siinkohal sügava kummarduse.
Aga hinnatasemest -mh, nojah, nägin minagi kui vana taksomeeter leidis X ühiku eurode eest endale soomlasest peremehe. Mina poleks jõudnd
(üle)pakkumist teha
üldiselt olen nõus, et tõsine kraam hakkab otsa saama, või mõni ei viicind lihtsalt välja tulla.
Ma käin pidevalt sarnastel üritustel lahtiste silmadega ringi aga mida ei leia, seda ei leia. (pole auto-motoga seotud)
Aga hoian ikka silmad lahti.Cool

sai vist kõik öeldud
Vasta
#20

Kuulus pedaalidega liikur:
http://www.album.ee/?o=200144181
Hea pilt avatariks.
Leidsin isegi puuduolevat - vajaliku kraami.
Asp. - karbuss läheb täpselt õigesse kohta, krt olen ~4 a. otsinud.


Veel Kurtna mootorratta muuseumist pilte:

http://www.album.ee/?o=300010076
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne