mis mootorsaag?
#1

tahaks teada, mis mootorsaag see mul keldris vedeleb...
tunneb keegi ära?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Pots ja postivahe.


Vasta
#2

Pakun välja et tegemist vene mootorsaega \"Taiga-214E\".
Mootori võimsus 3,5 hj (2,6 kw), kubatuur 75 cc, kolvikäik 38 mm ja silindri lm 50 mm.
Vasta
#3

Taiga neh. Nagu ikka, idee on neil hea, aga teostus...
Muidu hea saag, aga ainult garaazi all. nagu metsas puud nägi, nii seisma jäi. Kole ramp-raske niisama metsa ja tagasi tassida.


Vasta
#4

Olen kuulnud jutte,et Taiga olevat 1:1 Husqvarna pealt kopeeritud.Ning võib arvata,mis venelasel kopeerimisel välja tuli...:?
Vasta
#5

mõtlesin, et paneks teise müüki. tundub korras olevat. säde on igastahes olemas. bensu pole ise sisse valanud, et proovida. varajasest noorusest mäletan kuidas isa ja onu sellega maal võsa saagisid. siis töötas küll. kuigi jah, vahepeal tuli neil ikka saagi nii sõnade kui ka kruvikaga hellitada, et teda käima saada Toungue
palju muidu sellise saagi eest praegu raha saaks?

Pots ja postivahe.


Vasta
#6

Eh mul täpselt samasugune saag, kuid mina arvsin kunagi, et see ongi see venelaste kuulus \"Trusba\".
Ma üritan sellest teha nüüd jõhfiga heinaniidukit. Eks paistab mis sest kunagi väljatuleb, ehk hoopis kuulipiduja mis kuulide asemel kasutab enda juppe Big Grin
Vasta
#7

ei oska keegi asja väärtuse kohta vihjet anda?

Pots ja postivahe.


Vasta
#8

Nõukogude tehnika , viimane sõna. Hommikust lõunani käivitasid , siis tuli lõuna peale ja panid jälle seisma , peale lõunat akkas sama asi otsast pihta.

dumat nada a ne prõgat
Vasta
#9

see aint nii töötaski et tõmbasid ain kogu aeg starteri nööri
Vasta
#10

mul ka taiga olemas ja töötab normaalselt nendele meestele kes kiruvad et saag käima ei lähe soovitaks tihendid ära vahetada ja süüde õigeks panna ja ennäe imet läheb iga laks käima
Vasta
#11

ifffff Kirjutas:mul ka taiga olemas ja töötab normaalselt nendele meestele kes kiruvad et saag käima ei lähe soovitaks tihendid ära vahetada ja süüde õigeks panna ja ennäe imet läheb iga laks käima

eks ta ehk vriikide asi ole varnaga on siiski odavam ja mugavam aga uunikum muidugist ja ehk seetõttu põnevam Smile

loll on loll olla.
Vasta
#12

allah Kirjutas:venelaste kuulus \"Trusba\".

Družba üks konstruktoreist oli muide Boris Kabur - Eestimaa mees.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#13

Meie peres oli Taiga oma kümmekonna aastat ja pole taga erilisi probleeme olnud. Eks ta ikka tihemat hooldust ja timmimist tahtis. Raske raibe oli küll, aga jõudu oli ka ikka rohkem kui praegusel poolproff \"varnal\".
Sai teine 1500 eegu eest tuttavale maha müüdud.
Praegu on garaazis laua all ühe naesterahva poolt remondiks toodud Taiga mis ei võta pöördeid peale, tühikäigul käib normaalselt. Sai karbuss lahti võetud ja diagnoosiks sai - membtaan kutu. Ühel teisel Taigal oli ka paar aastat tagasi sama jama. Vahepeal oli ju fekaal bensiin, mis lõpetas paljudel saagidel ja muruniidukitel töö. Pole seda membraani ka saada ja ju see remondis olev Taiga ka edaspidi seisma jääb.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne