Homme Kurtna üritus!!!
#41

Jumal küll, võta mõlemad. Kas sa ei ole kunagi siis Rahvusraamatukogus käinud? Koju sealt laenutada ei saa, aga koopiaid saab küll teha.
Vasta
#42

stretch Kirjutas:Jumal küll, võta mõlemad. Kas sa ei ole kunagi siis Rahvusraamatukogus käinud? Koju sealt laenutada ei saa, aga koopiaid saab küll teha.

olen käinud küll aga mul on see boonus, et ma saan ühe raamatu koju võtta... tuttav töötab seal ja saladus katte all võin öelda, et töötajad saavad ka raamatuid koju Toungue Cool
Vasta
#43

nüüd pole see enam saladuskatte all!!!
Vasta
#44

Erik Kirjutas:olen käinud küll aga mul on see boonus, et ma saan ühe raamatu koju võtta... tuttav töötab seal ja saladus katte all võin öelda, et töötajad saavad ka raamatuid koju Toungue Cool

Firma garantiikirjaga saab mõjuval põhjusel koju laenutada küll. Kui olen nt iseenda tööandja ehk FIE, siis saab erijuhul ka... nt osakonnajuhataja kirjalikul loal, kes su \"näo\" üle vaatab ja põhjuse ära uurib et mis ja milleks.

Mina olen saanud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#45

margus24 Kirjutas:Uus käigukast volgale (ilma kaaneta) - 500kr
Millise Volga käigukast see oli, kas vana või uue? Küsin selle pärast et endal ka üks uue Volga(gaz 24) kas koos kaanega aga ma ei oska seda kokku panna.
Vasta
#46

Martti Kirjutas:Millise Volga käigukast see oli, kas vana või uue? Küsin selle pärast et endal ka üks uue Volga(gaz 24) kas koos kaanega aga ma ei oska seda kokku panna.

24 kast - mis seal keerulist? Joonis ette ja kokku Smile

21 kastist (resp Pobi kastist = 69 kastist) niipalju, et mu kolilaos varjupaiga leidnud viimase selletüübilise isendi leidsin metsavisatuna, kaas miskipärast irvakil. Ja algselt sees mulksunud ollus sedakaudu loodust reostanuna väljavalgunud Sad

Ollus jäi minust edasi loodust reostama, kasti viisin aga tallele - pealtnäha oli terve ja korras Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#47

Martti Kirjutas:
margus24 Kirjutas:Uus käigukast volgale (ilma kaaneta) - 500kr
Millise Volga käigukast see oli, kas vana või uue? Küsin selle pärast et endal ka üks uue Volga(gaz 24) kas koos kaanega aga ma ei oska seda kokku panna.

Kast on 24 oma. Skeemi vaadates ei tundu seal küll midagi keerulist olevat...
Vasta
#48

iz350 Kirjutas:Ja mõned uued jupid Iz 350-le ka.

Ning mina otsin Kurtna laatadelt juba viimased 7 aastat tulutult IZ 350 esimese põlvkonna signaali, seda eboniidist korpusega ja keermega pealekeeratava eboniidist kaanega. Kui kellelgi pakkuda on, oleksin üliväga huvitatud.

Sama isend käid muide peal ka esimestel M-1-A Moskvatel ja ka mujal.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#49

Aga kõige suurem üllatus laadal oli see, et vanatehnika kõrval kaubeldakse ka näo- ja nahahooldusvahenditega, võib-olla oli see mõeldud kaaslannadele ajaviitmiseks. Eks ta õige ole, et ka oma välimuse eest peab hoolt kandma, mulle meeldiks aga rohkem kui platsi peal oleks vesi ja seep, et saaks vahepeal õliseid käsi pesta


Vasta
#50

Ettenägelikul inimesel on veekanister ja seep kaasas. Ning seekord ostsin laada jaoks ka veel uued töökindad. Sest väga ebameeldiv on õliste kätega pärast rooli istuda.
Vasta
#51

Sain oma Minskile tutika esikahvli (kuigi vist oma 25 aastat seisnud), 250 kr
Vasta
#52

Päris hea üritus oli!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne