Victoria -> Brennabor?
#41

Võtaks üle pika aja taas sõna ja küsiks, kas kellegil on olemas (või teab linki kuhugi lehele) Brennabori (väike-)mootorrataste raaminumbrite andmebaasi?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#42

Lõpuks õnnestus leida netiavarustest ratas mis vastab nii raami, paagi kuju kui ka värvilahenduste pooles kõnesolevale rattale. (ühe erinevuse leidsin - nimelt lenksu kinnitus esihargile on sel 1 klambriga, mul 2-ga). Kõik muu kuni viimse triibu, poldi ja kinnituskõrvani on sama. Tegu Brennaboriga millel 98 -ne Sachsi kickstarteriga mootor. Huvitav on et päring Brennabor IG-sse ehk huviklubisse andis vastuseks, et sellist ratast nagu too punane ei saa olemas olla, see pole Brennabor?! Cool Raaminumber ees porika peal läheneb ka 2 miljonile, huvitav kuhu need rattad kõik kadunud on või mis raaminumbri süsteemi Brennabor kasutas - kas kogu toodang alates titevankritest kuni autodeni jooksis ühe numeratsiooniga Smile )? Pildilolev ratas on üldse otsapidi USA-sse jõudnud.
Järgmisena sooviks saada näpuga katsuda Sachsi mootorit (kickstarteriga) ning selle üle mõõta - kes saab aidata palun lahkesti teada anda!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#43

Tere mehed.
Minu Maicol on peal kikstarteriga mootor,tsikkel asub Tsiklitalli  näitusesaalis ja Tsiklitall omakorda Tartumaal,Nõos.
Katsuge olla.
Jaaan Tsiklitallist.

Katsuge olla...
Vasta
#44

Mul ka paar sellist on olemas, ma mõtlen kickstarteriga mootorit. Ja üks enam-vähem komplektne raam sellisele mootorile, Meister-Sachs. Asuvad Ida-Virumaal, Iisakus. Võid tulla mõõtma.
Vasta
#45

(10-10-2015, 16:12 PM)Raudpats Kirjutas:  Mul ka paar sellist on olemas, ma mõtlen kickstarteriga mootorit. Ja üks enam-vähem komplektne raam sellisele mootorile, Meister-Sachs. Asuvad Ida-Virumaal, Iisakus. Võid tulla mõõtma.

Tänan info eest! Rolleyes

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#46

Tallinnas saab ka sellist mootorit käega katsuda. 

   
Vasta
#47

Jõudis siis õnn meite õuele ja materialiseerus järgmisel kujul:
Kui aega saab siis mingi hetk kaevame raami välja ja passitame prooviks ta sinna vahele.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne