IŽ-56 1959

19/3,25 rehve koos sisekummiga vöid leida ka Tondimotost talinas. Ise hiljaaegu sai talinas käidud ja seal neid nähtud. Aadress on Tondi 44 ja tel 677 3030. Kindluse möttes helista enne ette et tühja minekut poleksCool

K-175/1957, Iz Jup4/1981,Iz Jupiter(1)/196?, Iz49/195?, Pannonia T1/1962, Jawa 634/1973 , K-58/1959, Dnepr-MT11/1985, IZ 56/195?, K-650/1969, Jawa 353/1962
Vasta

TheShadow49 Kirjutas:19/3,25 rehve koos sisekummiga vöid leida ka Tondimotost talinas. Ise hiljaaegu sai talinas käidud ja seal neid nähtud. Aadress on Tondi 44 ja tel 677 3030. Kindluse möttes helista enne ette et tühja minekut poleksCool
Tänud Smile
Vasta

Omalt poolt oleks Sulle pakkuda uut Birkat.Võta privas ühendust.

:I M Back
Vasta

Uus elektrisüsteem peale (juhtmed jne). Köik toimib!
Rattad alla ja tuld. Nüüd on ta niimoodi seisnud miski oktoobrist vöi nii. Pole aega olnud, pean uued veljed ja rehvid veel ostma.

Kahjuks on aga mu vanaisa on meie hulgast nüüdseks lahkunud Sad

[Pilt: 042292913638d0.jpg]

Head uut aastat!
Vasta

kena! ise hakkan ka millalgi elektrit panema ja kokku laduma, siis võtan sinuga ühendust ja küsin nõuToungue

Tormi.
Vasta

tubli töö! mul kõik see veel ees!

Korstnapühkimistööd
Tartu
58050201
Vasta

torms Kirjutas:kena! ise hakkan ka millalgi elektrit panema ja kokku laduma, siis võtan sinuga ühendust ja küsin nõuToungue
Seal pole rasket midagi, aitan meeleldi. Smile

mesimees Kirjutas:tubli töö! mul kõik see veel ees!
Varu kannatust ja vöta asja rahulikult. Pole mötet kohe laiali lammutada ja siis ajanappuses seisma jätta vms.
Edu sulle! Smile
Vasta

Üht-teist IZ-e ja ka teisi rattaid idanaabrusest:
http://photofile.ru/users/str1ker/3702560/
Vasta

Pilte alati pönev vaadata Smile
Kellelgi rehve on pakkuda mu Iþ'ile? Nii sise, kui ka välisrehve oleks tarvis.
Peaasi, et korralikud.
Üks suurem projekt hakkab kohe valmima, ARK veel jäänud. Siis vöiks motika kokku panna ja söita Wink

Märt
Vasta

Kusagil 1m sai lükatud ja ta juba tuksus Smile
[Pilt: 053207657f3915.jpg]

Ajutiselt said mingid rehvid alla, üritan uued leida lähiajal.
Vähemalt on see pikale veninud projekt koos. Ehk lähen isegi millalgi ark'i ja saab tee peal ka pöristada kenal suveöhtul Smile
Vasta

Nüüd siis uued rehvid all. Panin massilüliti igaksjuhuks ja meisterdasin korraliku akukinnituse. Kuna jalaraudade kumme pole mul uusi, siis löikasin need voolikust ja täitsa kenad jäid. Piduritule tegin ka töötavaks.
Nüüd jäänud esiamortide simmerid.
Kus neid saaks, kas keegi mööte ka teab ning kui palju amortidesse öli läheb ja millist öli?
Täna lähen ARK'i uurima mis teha täpselt tuleb, et arvele saaks uuesti ja siis vaatame edasi Smile

Märt
Vasta

Ei ole asja unarusse jätnud, pisidetaile nokitsenud ja möni aeg tagasi vötsin arvele. Smile
Nüüd tuleb ainult söita!

[Pilt: 01028435691c78f.jpg]
Vasta

Sellisena ta eelmise suve löpus seisma jäi:

[Pilt: 0105750235985d5.jpg]

[Pilt: 010575023748014.jpg]

Nüüd vötan uuesti pulkadeks, korrastan ühtteist ja muudan värvitooni. Vanasti olin nii vaimustuses "elektri" sinisest, aga nüüd vaatad puhas Belarussi sinine Big Grin

Üldse on huvitav endal teema algust lugeda, tegin selle aastal 2004 Smile

Kui kellelgi on pakkuda akupoolset küljekarpi kolme triibuga (sobib ka ainult kaas), esitule võru, 6v signaali, vöib märku anda.

Mida keegi süütelukuga/vötmega teinud on, et pesas püsiks?
Vasta

Võti on liiga "siledaks" kulunud - äkki aitab võtme hammaste sügavamaks käiamine.
Vasta

(26-02-2014, 21:16 PM)Raigo Kirjutas:  Võti on liiga "siledaks" kulunud - äkki aitab võtme hammaste sügavamaks käiamine.
Seda kindlasti ja nii ka toimetatud, mötlesin pigem mida veel?
Keevitasin isegi tsipa peale ja viilisin maha. Tundub, et siis sisu (kuulid?) kulunud.
Mida restaureerijad teeksid...
Vasta

Kas võti hüppab täiesti välja või jääb sisse, aga süüde kaob ära?

Kui võti sisse jääb, siis mina tegin kolme asja:
1) Võtme metallosa kasvatasin keevitusega natuke pikemaks
2) Võtme hambad viilisin nii, et võti istuks sügavamale
3) Painutasin süüteluku kontakte üksteisele natukene lähemale, et suurem ping oleks

Mingi aja töötas, aga siis tuli välja, et süüteluku nn alumine (mitteliikuv) klemm oli murdumise äärel. Kui selle klemmi korda tegin, siis probleemid kadusid.
Vasta

(27-02-2014, 09:13 AM)Prii Kirjutas:  Kas võti hüppab täiesti välja või jääb sisse, aga süüde kaob ära?

Natukene hüppab vibratsiooni töttu välja, praegu on kummi vits peal, mis teda pesas hoiab. Eks pean lahti vötma ja asja kaema Smile
Vasta

(27-02-2014, 11:54 AM)mrt36 Kirjutas:  praegu on kummi vits peal, mis teda pesas hoiab.

60-ndatel palju nähtud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Uue võtme saab poest, pole vaja keevitada ega viilida Smile
http://www.osta.ee/suutevoti-45674408.html
Vasta

(28-02-2014, 21:29 PM)Myrka Kirjutas:  Uue võtme saab poest, pole vaja keevitada ega viilida Smile
http://www.osta.ee/suutevoti-45674408.html
Kahjuks vöi önneks pole tegu sama vötmega Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne