küsimus motomeestele 2 harulduse kohta!!!
#1

et tegu on sõjaegsete siklitega, nimelt 1 silindrilise harleyga ja zündnapiga, millel korv vasakul pool ja korviratas peaks vedama.
sain teada, et mees kelle talus me elame(kahjuks teda enam pole)käis mõlemas maailmasõjas.ta oli mootorataste fanaatik ja tal peaxsid olema ülal nimetatud siklid. siis veel kui ta oli noorem, jäid tal need siklid keila tuletõrjesse. ta oli ka kõva kõri, alati, kui ta neile järgi läks, hakkasid nad seal jooma ja siklid jäidgi keila tuletõrjesse. olen uurinud, kuid selle kohta puudub igasugune info....kui keegi teb nendest siklitest midagi, või on kuulnud, võiks siis kriblada..
tahax lihtsalt neid sikleid nähagi....
arvatavasti on nad kuskil muuseumis, või hoopis mere taga....
Vasta
#2

Nuuh..ütleme, et suht lootusetu juhtum. Kui omanik oli \"kõri\" ja rattaid jäid lihtsalt vedelema, siis on nende allesjäämise tõenäosus minimaalne.

Muide, Zündappi korv asus vedava rattaga isendil siiski paremal poolel.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Igal aastal kui Eesti vanamootorrattaklubi \"Unic-Moto\" on oma väljapanekuga olnud MOTOREX-il on käinud tuhanded inimesed rääkimas, et neil on olnud kunagi Harleyd, Zündappid ja BMW-d, kõikidel veel korvirattad vedanud ja kuulipildujad pritsinud. Peale mõningaid kontrollküsimusi on tulnud mul alati meeldivalt naeratada ja jätta inimestele see rõõm unistuste kohta alles. Las nad usuvad, et kõik mida nad on elus kuulnud või näinud on olnud nende oma. Ja pealegi on minu tuttavad tuletõrjujad sama jutukad mehed nagu kanged kalamehedki.
Korvid olid paremal ainult Inglise ratastel, Zündapp oli aga Saksa toodang. Katsun siia panna ka pildi ühest Eestis asuvast ühesilindrilisest Harleyst.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

Mismoodi olid korvid paremal ainult Inglise ratastel? Pigem olid Inglise ratastel korvid ikke vasakul.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#5

Sorri, korvid vasakul jah. Lubatud pildi panemine mul kahjuks ei õnnestu, ilmselt on tegemist liiga mahuka või liiga huvitava pildiga. Igastahes oli selline riistapuu mälu järgi 2000 aasta Unic-Moto kalendri peal.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne