Nostalgia atribuutika

Muide..ära hakkavad kaduma telegraafi liinid raudteede ja maanteede servast. Postid saetakse maha, traadid metalli..nii need lähevad.

Tallinn-Viljandi raudtee ääres on jõutud juba koristamisega pea-aegu Sakuni.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Aspelund Kirjutas:Muide..ära hakkavad kaduma telegraafi liinid raudteede ja maanteede servast. Postid saetakse maha, traadid metalli..nii need lähevad.

Tallinn-Viljandi raudtee ääres on jõutud juba koristamisega pea-aegu Sakuni.

Enamike maanteede äärest on nad ammu juba kadunud. Üks koht, kus nad veel alles on, on Viljandi-Õisu maantee vana siht Õisu mõisa poolsest otsast. Selle tee ääres muide veel alles mõisa rehi (varemeis) ning arvatavasti 1930ndatest aastatest pärinev maanteesild koos vanade piiretega. Uus maantee muide on juba paar aastakümmet lääne poole eemale õgvendatud...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Olid ka sellised madalad (sõjaväe telefon,-graaf,vms.) liinid vene ajal Kakumäel ja mujal mere ääres olemas.Millalgi kadusid ka need ära. Mäletan et sai neid liine vahest poisikesena lõhutud...

Just a man!
Vasta

Kas see just atribuutika on, kuid leitsin kapinurgast tutika UNICu klubi tikupakkide ploki. Igal pakil on ühe masina pilt, kokku siis 7 masinat (6 pakki+suur).
Vasta

Tikupakkide plokk, kokku sul seega 100 toosi jah? Oleks ühst kompelktist huvitatud!
Vasta

mossepower Kirjutas:Tikupakkide plokk, kokku sul seega 100 toosi jah? Oleks ühst kompelktist huvitatud!

Mina ka, ära mängi nüüd петух'i Regardman Big Grin

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

100 toosi kohe mitte, 6 toosi Wink Muud väljendit ei oskanud öelda lihtsalt. Jagamisele see nüüd küll ei lähe Big Grin.
Vasta

OT: Tikupakkide plokk koosneb 10 toosist.
Vasta

Kas keegi on kuskil näinud kaljavaate? Ise nägin ca 5 a. tagasi ühte karjamaal seismas, kasutati loomade jootmiseks. Tagantjärele tõusevad küll ihukarvad püsti, kui mõelda nende (ja ka gaseeritud vee automaatide) hügieenilisuseleBig Grin Absurdne, et superriik ei suutnud toota ühekordse kasutusega papp- või plasttopse, vaid pesti külma veega klaasnõusid. Kali maksis muide 12 kop/l ja oli väga maitsev. Praegustest poekaljadest sarnaneb sellega Linnuse kali, aga ta pole ikka päris seeSad Varjupaik vääriks kindlasti sellist adribuuti.
Vasta

http://www.zone.ee/ficc/masinad/Kvas.jpg

muuseumipapaga ka arutatud

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

fic Kirjutas:http://www.zone.ee/ficc/masinad/Kvas.jpg

muuseumipapaga ka arutatud

Kust linnast see pärit võiks olla? Tartu omi mäletan 70date teisest poolest. Need olid tumepunase raami, tiisli ja velgedega. Sama värviga oli kirjutatud ka KALI. Kui mälu ei peta, siis oligi ainult eesti keeles, või oli ühel pool KALI teisel KBAC.
Vasta

Kaljavaate veel ikka leidub, Antslas 2tk kõrvuti, küljel KALI.
Vasta

Mäletamist mööda vist Jaama tänavas oli Tartus 80.-tel territoorium, kus neid kaljavaate lademes oli...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Ma lugesin ära, mul on maal umbes 25 erinevat nõuka-aegset vimplit nii kodu- kui ka välismaalt.

Maamees linnast.
Vasta

Oltsberg Kirjutas:Tagantjärele tõusevad küll ihukarvad püsti, kui mõelda nende (ja ka gaseeritud vee automaatide) hügieenilisuseleBig Grin Absurdne, et superriik ei suutnud toota ühekordse kasutusega papp- või plasttopse, vaid pesti külma veega klaasnõusid.
Kui umbes aastat 15 tagasi minu kodu lähedal asuva poe juures veel gaseeritud vee automaat oli, siis mina tassisin alati kodust oma klaasi kaasa. Tihtipeale seal automaadi juures üldse ei olnudki klaasi, ju kellelgi läks neid tarvis pidevalt.
Ja kalja sai ka tavaliselt oma anumaga ostetud. See oli muidugi mõned aastad hiljem, siis kui juba plastpudeleid lademetes liikuma hakkas.
Vasta

Oltsberg Kirjutas:... superriik ei suutnud toota ühekordse kasutusega papp- või plasttopse, vaid pesti külma veega klaasnõusid.

Tollal polnud jah ühekordselt kasutatavaid nõusid olemas. Arvatavasti ei pidanud NSV Liidu juhtkond (loe: plaanikomitee koos madalamate "jupijumalatega") selle valdkonna arendamist otstarbekaks muude asjade kõrval. Niikuinii jäi ju tsiviilvaldkonda suunatud tootmisvõimsustest "tänu" üle-militariseeritusele pidevalt kuskilt puudu...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Aga mina mäletan,et jäätist müüdi küll papptopsides koos puupulgaga.Järelikult olid siiski võimalused olemas.Kuid vaadake asja teist külge.Peale vabaduse ja papptopside saabumist on rämpsu rohkem.Vanasti oli piim ka lisaks kolmnurkpakkidele ja kilepakile klaaspudelis.See on globaalprobleem mille üle ammu arutletakse,et korduvkasutusega taara risustab vähem.(P.S.läks veidi teemast vist mööda....).
Vasta

Regardman Kirjutas:Kaljavaate veel ikka leidub, Antslas 2tk kõrvuti, küljel KALI.
1 neist selline. Teine on hulga tuhmima värviga.
[Pilt: p62414456vs.th.jpg]
Paraku saadaval nad ei ole, neid kasutatakse iga-aastasel Hauka laadal.

See on aga Tallinnas. Saadavuse kohta mul küll andmed puuduvad.
[Pilt: p41325110uo.th.jpg]

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta

Garaazist tulid välja sellised Nõukogude aegsed kemikaalid: pildid.
Vasta

Võrumaal ühe maja seinakatete eemaldamisel tulid välja vanad kalendrid, kolm kalendrit üksteise peale, aastat vastavalt 1965; 1964 ja 1963, pilt.
Ja huvitav oli see et 1965 aasta kalendrisse oli kirjutatud, millal seda tuba remonditi- 7. juuli 1965, pilt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne