Nostalgia atribuutika

Heh... sakusment on nagu viina oma? Rolleyes

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Sakusment oli veel soe aga pudelis oli ikka sildile vastav originaalkraamCool
Nostalgiline kooslus ikka ning mekkis ..............
Vasta

Ma loodan, et sakusment kaheksakümnekolmandast ei olnud Big Grin
Vasta

no kroonus anti sõjaaegseid külmutatud lihakehasid ja polnud häda kedagi, isegi musulmanid sõid
Vasta

Nostalgiat pea tunni jagu: http://www.youtube.com/watch?v=d8NPOYX5qnk
Vasta

Mõned kinnised suitsupakid nüüdsest ka olemas. Nõukaaegsed loomulikult.

http://www.okidoki.ee/item/2078500/

[Pilt: 4361006_2.jpg]
Vasta

(18-02-2013, 00:15 AM)vipi666 Kirjutas:  Mõned kinnised suitsupakid nüüdsest ka olemas. Nõukaaegsed loomulikult.

http://www.okidoki.ee/item/2078500/

[Pilt: 4361006_2.jpg]
Ekstrat tõmbaks küll... jajah, kui selle pakk raamaturiiulist sai leitud.
Vasta

(18-02-2013, 00:15 AM)vipi666 Kirjutas:  Mõned kinnised suitsupakid nüüdsest ka olemas. Nõukaaegsed loomulikult.
Issand jumal, küll ikka tehti mingil ajal nii sitemat sitta, kui fekaal üks fekaal üldse olla sai! "Djubekk" Ajab praegugi veel iiveldama! Krt, olin tol ajal kõva suitsumees, ikka kaks pakki päevas! Aga "Djubekk"... Enne olin ilma, aga seda ei suutnud tarbida. Selge sõnnik! Eks see tehti vahest tubaka nendest kottidest, mis laos hallitama läinud ja aromatiseerimist vajasid... pesuvalgendiga vist!


Vasta

Tallinn oli kvaliteet. See vist oli suht defka tollal.
Vasta

(18-02-2013, 20:45 PM)zazik Kirjutas:  Tallinn oli kvaliteet. See vist oli suht defka tollal.

Defka ei olnud, aga oluliselt kallim oli.
Ma olin täielik poisike tooaeg, aga vanaema poolõde töötas "Leek" vabrikust ja nad said sealt pihta panna, pakist võeti 1 suits välja ja siis mindi väravast läbi, nagu oleks tegu oma pakiga. Ja nii iga päev vedasid kõik neid välja.
Vasta

[Pilt: leht_1.jpg]
Vasta

Pakk Tallinna maksis 40 kop.

Tervitab Veteran.
Vasta

(19-02-2013, 09:39 AM)Veteran Kirjutas:  Pakk Tallinna maksis 40 kop.

Kas ikka? Ma ei tea küll mis ajastust jutt, kuid mäletan 60 kopikat kui "luksklassi" sigarett, Rumba ja Leek ja muu sodi oli 40 kopikat.

Mingi aeg oli Tallinn ka tumepruuni filtriga liikvel, see oli juba päris luks.
Putkades oli akna peal avatud pakk sest müügimutid olid tüdinud küsimustest, et mis värvi filtriga hetkel müügil Smile

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

(19-02-2013, 09:39 AM)Veteran Kirjutas:  Pakk Tallinna maksis 40 kop.

40 kop. maksis 70-ndatel, siis panin selle ameti jäädavalt maha ning edasised hinnad pole huvitanud...

Tervitab Veteran.
Vasta

Seda ekstrat on mul veel 2 kinnist blokki alles Cool Kolmanda tegin kunagi lahti ja oli himu proovida.
Vasta

Vanaisa, kes töötab Leegis ekspediitorina, oli ilmselgelt ise ka suitsumees. Tavapäraselt toodi koju trükikojas tehtud praakpakendis suitsud. Lisaks pakid, mis mahtusid talvel kaabu või suvel soni alla. Pärnus elav sugulane, toona kaugsõidu autojuht, käis aeg-ajalt ikka külas. Vanaisal oli alati varuks pandud ikka head-paremat selleks puhuks.
Vasta

Ja mina, kurivaim, lasin 10konna aasta eest sõpradel avada ja ära proovida paki "Vana Toomast" nii 60-datest. Aga õnneks on süütu Psentisnaja pudel kapis alles, avamisele, proovimisele ja võõrandamisele ei kuulu.

Fotosüüdistus kah. Enamik pildilolevast (VA viinad - kahtlustan, et poest saab paremat) on igapäevaselt kasutusel.
[Pilt: 19609_584349348259041_2084100727_n.jpg]
Vasta

Vana Toomasé suitsud olid valge paberfiltriga ja ümbris paber oli kah valge. Peale selle olid suitsud paki sees tagurpidi...filter allapoole ja tubakas väljapoole.
70ńdatel raekoja platsis Vana Tooma restoranist tulnud purjune meesterahvas välja ja küsinud noortelt poistelt suitsu. Nood pakkunudki Vana Toomast Mees nigu pakist võttis, nii suhu ka pistis ja tuli otsa. köhis ja läkastas ja rääkis ikka, kui kanged suitsud noormeestel on ikka Big Grin Ja tõmbas selle filtri ära ja tubaka ka takka Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Vana Toomas hästi meeles, esimene sigarett mis proovitud, jäin (jäime vennaga) ka vahele ja saime oma esimesed triibulised isa käest, toimumispaik Ruila Smile

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Kuna siin foorumis on päris arvestatav kogus rändurmehi ,kes kunagise suure kodumaa avarustel ekselnud siis paneks ka mõned riistad meenutuseks.
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2201...et/240872/
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2201...et/240872/

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne