ESIrattaVEOGA M
#21

Paaraastat tagasi oli Kiviõli mäkketõusul ka kaheratta veoga tsikkel kuid see ei kuulunud eestlasele. Ei mäleta kas oli rootslane või norrakas.
Vasta
#22

Steelrider Kirjutas:Külgkorvi veoga tehti kindlasti K-750 militaarversioone ja Urale, mõlemat leidub Eestis mitu tükki ...
Tehti ka Dnepreid külka veoga. Olen näinud saarel mitut isendit (tsiviilvärvides). Küll neid ikke hulga rohkem on.
Soovipoes olen näinud ka müügis külgkorvi veokomplekti.
Vasta
#23

Esi ratta veoga emmist ei tea midagi aga korviveoga emmist küll ,näiteks neid tehti nii nimetatud NSV liidu Fbi jaoks  , korvi ratast paneb vedama tsikkli taga ratta küljes olev reduktor mida isegi üks vahe müüdi börsis ja maksis ta vist minu mälu järgi 5000 krooksu.

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#24

vilkar. Kirjutas:Esi ratta veoga emmist ei tea midagi aga korviveoga emmist küll...

täpsustaks siinkohal et tegemist on tsikliga MV-750, see oli esimene külgkorviveoga vene tsikkel mis läks seeriatootmisesse, hiljem lisandusid juba
Dnepr MT-12?! ja MT-16?! vist aga need juba uuemad ja pole nendes markides päris kindel... Mõned pildid siis ka (MV-750 det. kataloogist)

[Pilt: 5go7.jpg]

[Pilt: 78ks8.jpg]

[Pilt: 79wy2.jpg]

[Pilt: 84qz2.jpg]

militaarmootorrattur
Vasta
#25

Ilmselt aastast 1977 ilmus tsiviilkäibesse MT-12 mis oli 1973-l aastal ilmunus armeeratta MB-750M tsiviilvariant ehk siis püstklappidega 750-se mootoriga, ilmselt 1986 aastal ilmus MT-16 mis oli MT-11 mootoriga ,riipklappidega 650-ne. Kas hiljem on korviveoga masinaid Kiievist veel tulnud, ei tea.
Vasta
#26

http://www.oldtimergarage.szn.pl/katalogi.html

Selle lehe lõpus on MV-750 detailide kataloog, kus on märgitud ka küljekarbid jne. Kui kellegil on äkki vaja.
Vasta
#27

60 ndatel aastatel oli Kanadas ja Põhja-Ameerikas tootmises laiade kummidega mõlema ratta veoga kaherattane mootorratas.See oli mõeldud sõitmiseks teedeta aladel.Rattaid pööras kardaan.kui leian pildi,riputan üles.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne