Teema on suletud

Toyota Celica Supra
#21

Ega ta jah just eriti odav pole aga egas see 240.- ei tapa ka Muideks olekski sobiv hetk küsida, et kes oskab soovitada asjalikku kohta/venda kes pead natuke näpiks (mootoril), et kui juba tihendite vahetuseks läheb vöiks ta töesti üle vaadata/käia, ehk annab natuke paremaks teha ja küttekulu suurendada Toungue
PS Teet see aasta kokkutulekul siis paneme tösisemalt joonele? Ehk tuleb seekord vördväärsem Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#22

Kuule, ole kallis ja hea, räägi kuidas kereplekk on. Rooste möllab? Küsin kuna tuttaval plaanis ka Supra osta, järgmine mudel oli vist.
Kui kunagi mahti saan ja sulle sobib, siis viskan ka su liikurile pilgu peale.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
#23

Üldiselt minu masinal seda roostekraami minimaalselt aga no mul masin ka üle värvitud eelmise omaniku poolt millalgi, eks vist oleneb ikka masinast konkreetselt, minu oma ei ole teadaolevalt talvel söitnud ka.Ülevaatamine sobib ikka, kuid kuna praegu masin talveunes siis kevadel töenäoliselt sest auto pole tallinnas.Kui mitte enne siis suvisel kokkutulekul ikka Wink
Lisaks sai ka üks tjuuning vidin ühe doonori pealt maha kistud Toungue pilt

174 Jaapanlast kapoti all
#24

Masin on kyll ülikõva eriti värv ja armatuur ja hinda on ka (Y)
#25

redeagle Kirjutas:PS Teet see aasta kokkutulekul siis paneme tösisemalt joonele? Ehk tuleb seekord vördväärsem Smile
noh, proovida ju võid...
vihjeks siiski, et 100km/h tuleb mul üle sekundi kiiremini kätte... Nää-nännän-nää-nää!Big Grin

teet,
\"kõvatab\"
#26

Jah Teet aga sa unustad et mul suurem auto ja seega parem rammida Big Grin

Enamus juppe nüüd masinale olemas mis algselt plaanis oli osta, mootoririhmaga oli väheke jama et saada aga lõpuks ikka jõudis kohale, imelik on et Elkest saadud info põhjal pole üheski toyota autom.kasti hooldus programmis sees filtri vahetust Rolleyes


174 Jaapanlast kapoti all
#27

redeagle Kirjutas:imelik on et Elkest saadud info põhjal pole üheski toyota autom.kasti hooldus programmis sees filtri vahetust

Äkki on sellel õlifiltriks samasugune \"sõel\" nagu mu invakal? Lased asja lihtsalt suruõhuga puhtaks ja valma...
#28

Kusjuures see elke vend jah seletas midagi sõelataolisest asjast, eks ta ilmselt siis on ka nii Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#29

Hea meel, et oled saanud midagi teravamat kätte, sõida siis korralikult, et ka järgmistele põlvedele jätkuks.
#30

Vahepeal siis lobiseks paari sõnaga oma masinast jälle:
Sai nädalavahetusel ärevus südames mindud maale käima panekut proovima, soenduseks sai mõned liitrid värskemat kütet valatud paaki ja siis avastatud pettumusega, et akuga on vist ühel pool sest puhta suss teine ja laadimisest ka kasu polnud egas midagi üks diisel putukas körvale ja täkku ning üle ootuste peale gaasi tallamist vöttis hääled sisse mis igati positiivne, mootor ilmselt päris hõre veel pole Toungue Algselt oli küll plaanis masin alles 8.ndal ära tuua aga kuna kärsitus nii suur siis täna sai uus aku ostetud ja homme kindlustus ka ning reedel lähen ära tooma, ning kuna juppe on koju seinaäärde juba üksjagu kogunenud siis tuleb hakata neid otsast vahetama, sest egas ülevaatuski enam mägede taga pole. suvisel kokkutulekul kõigi plaanide kohaselt kohtume Smile
Natuke pildimaterjali ka juurde:
1
2
3

174 Jaapanlast kapoti all
#31

Jälle natuke edasi liikunud:

Vahetusse läks mootoririhm, rullik, termostaat, jagaja, rootor, esiamordid, esimesed piduriklotsid, õli, tosool ja pidurivedelik mis ei meenutanud kuidagi enam algset väljanägemist Toungue Üleeila sai tõstuki peal käidud ja avastatud et üks tagumine stabikapuks/polt puruks
Seega lähevad järgmisena kõik stabikapuksid vahetusse nii ees kui ka taga ning ilmselt saab ka differ laiali kakutud sest oht on et küljesimmeritel kummiosa lahti roostetanud (sai ühe 85.a celica peal seda nähtud just).
paar pildikest ka vahelduseks:

1
2
3

174 Jaapanlast kapoti all
#32

Tere kotkas.

Sai nagu täna sinu järgi pisut sõidetud ja vaatasin, et sumpsist tuli kuidagi palju suitsu. Kas mingi jubin läbi või peab nii olema...samas võis see suits mulle tunduda ka.
Auto teeb pisut kadetaks, aga ikkagi edu soovides.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
#33

Hello põhjamaa meesWink

Sellega on jah see lugu et klapisääretihendid on vanaks jäänd ja egas väljalaskest ka suurt alles pole. Eks ta ilmselt sellepärast suitseb natu rohkem. Häda selles et seal kus ma remondis käin läks vidin millega klapivedrusi kokku suruda jalutama, seega oleks vaja kohta kus saaks vahetada neid Rolleyes

PS: Ära kade küll ole, kogu mu raha läheb selle masina allaToungue Puksid kõik vahetatud nüüd ja nati keevitatud ning rooliotsad ka vahetatud välimised. Esmaspäeval diagnostikasse siis vaatab kas tuleb terve pea maha kiskuda mootoril või mitte.

174 Jaapanlast kapoti all
#34

Vahepeal siis natuke oma tegemistest: Klapisääre ja kaane tihendid vahetatud, taga uued klotsid, tagumised amordid sai paigaldatud, seguklapp puhastatud, k-kasti õli ja filter, väljalaske kollektori tihend uus ja alates pükstest uus väljalase Toungue Hetkel veel jäänud tagadiffris õli ja simmer vahetada ning esimesed pidurikettad ka vaja uued panna millaski siis hakkab juba looma, igatahes võib öelda et nüüd on autosse samapalju sisse pandud kui ta soetamisväärtus oli Rolleyes

Üks pildike ka nädalavahetuse ürituselt: pilt

174 Jaapanlast kapoti all
#35

Tartus ka üks Celica Supra . Pilt sõidu pealt tehtud.
#36

Tnx andres22, kui kunagi juhtud lähemalt sellest masinast pilte tegema siis oleks huvitet nende nägemisest Wink

174 Jaapanlast kapoti all
#37

See Tartu Celica Supra tundus suht korralik, paar korda sattund sealt mööda kõndima.

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
#38

Tere,mis autost saand ja kuhu jäänd mul huvi sellise auto vastu kui keegi näeb kellelgi kuskil põõsas sellist komplektset pilli mädanemas siis huvi oleks ära osta ja taastama hakata.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
#39

Vaata Eesti Toyota klubi foorumisse seal on tegelane Resident17, tal peaks olema kaks masinat. üks nendest oli müügis, teise masina kere seisukord oleks v6ibolla sammuti taastatav.

Varuosad, uued ja kasutatud rehvid! maario@carbox.ee 5659502
#40

Veidi infot omavana tean, et endine Redeagle sinine auto hetkel müügis ei ole(mis muidugi ei tähenda, et omanikule pakkumist ei võiks teha Smile ) ja teise, beezhi värvi auto kere seisukord on selline, et sõna "taastamine" pole asjakohane, pigem sobiks väljend "uuesti pea nullist üles ehitamine", mistõttu läheb auto lammutamisele varuosadeks.
Tean veel üht isikut, kel samasugune auto hetkel lammutamisel, tal peaks kere üle jääma, jutt siis sellest autost (auto avastamise eest tänud kaasfoorumlasele Kadarile): http://www.toyotacelica.ee/photos/main.p...ica_Supra/
Soovi korral omaniku kontaktid PS-i.
Kui aga kõlbab ka sama aastakäigu "niisama-Celica", siis võin veel paar kontakti anda.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne