minu ATV
#21

Ilus masin eriti arvestades Sinu vanust.
Sain aru, et masinal on T200 mootor, mis Sa arvad, kui oleksid sinna paigutanud \"sandisimmi\" mootori, sellel ka sundjahutus ja luksuse mõttes võimalik kasutada starterit, samuti annab IŽ mootorist veidi mängides jõudu kõvasti rohkem välja pigistada ning töökindluselt kannatab ka \"piinamist\".
Vasta
#22

Vabandan, kui mõnda häirib, et avan suht vana teemat, aga nagu näha vajavad mõned päris asjakohased küsimused vastuseid ja masinaga on saanud nüüd umbes aasta sõita, nii et enam vähem on välja tulnud tema puudused ja nõrgad kohad.
Niisiis, põhiliseks huviallikaks on ikkagi see tagumiste rataste võll. Õnneks siiamaani pole temaga midagi juhtunud (sülitan kolm korda üle õla).Sellega on isegi saanud rattad maast lahti, aga katki pole läinud.
Seda, miks ma pole neid laagripukke rohkem rattale lähemale viinud ei oska ma isegi öelda, ju mul oli siis mingi põhjus. Ma tean, krossis tehakse quadraceritle neid võlle massi poolassist ja kui mul juhtub see purunema, siis teen endale ka sellest.
Teine asi on see mootor.Invaka oma sobiks küll, aga siis jääks see praegune võll küll kindlasti lahjaks.
Ainuke suur puudus mis praegalt on on esikummid. Võiksid olla parema mustriga, kuna talvel oli suht halb sõita.
Aga muidu niisama kulgeda on temaga hea küll.
Vasta
#23

Palju velgedel tolle? Ehk saab talvel naelkummid või isegi ketid alla panna?

Maamees linnast.
Vasta
#24

Nii ees kui taga on 10 tollised veljed (taga 6 tolli laiad, esimeste täpset laiust ei oska öelda)
Naelkumm oleks päris hea asi, aga kardan et 10 tolliste naelkummide hankimisega on raskusi. Tegelikult arvan, et kõige parem oleks osta korraliku mustriga atv kummid, kas või kasutataud. Nii saaks neid suvel kui ka talvel kasutada.
Keti varjant mulle eriti ei meeldi ja need veljed on ka sellised kuhu kette suht raske paigaldada, pealeselle esimeste ratastega tekiks ka porilaudadega probleeme.
Vasta
#25

võtan siis vana teema ülesse...kas sellest atv-st rohkem pilte on kuskil üleval..just sellest esisillast.
ja jälgides soovi kuulutusi siis on nagu see masin müüa.kas masin vahetab esimest korga oaniku või juba mitmendat korda?
ja kuidas tagasild vastu pidas?
Vasta
#26

Väga kena töö !
Huvitavat ja adekvaatset juttu kirjutad tegevusest Smile
Ehk teed ka mõne video ?

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#27

Jõudu.Tahks teada et kuidas on lahendatud tagurpidi käik ja kas diferentsiaali ka on,muidu on raske pöörata.
Vasta
#28

Xandrilt pole vist vastust loota sest tema Viimane külastus oli 05-11-2006 12:09
Vasta
#29

Piltidelt ju näha, et tagasikäigu jaoks ei ole mingit KASTi vahel. Sama lugu difriga.
Vasta
#30

tegemist küll hiigelvana teemaga aga mõtlesin et postitan siia sellest atv-st edasi atv jõudis minu kätte oktoobris algul oli plaanis lihtsalt siit sealt kõpitseda aga nüüd kus osutus saada uus mootor üliodavalt siis pidi seda projekti alustama präeguseks olen paigaldanud uue amordi taha ja see laupäev peaks mootori kätte saama ja saab hakata tegema küsimusi oli ka et millest teha atvle uus tagasild präegune ei pea ikka 600cc mootorile vastu
liiga õhukene teine
laupäev tulevad uued pildid ka
Vasta
#31

Võllile keevita toru peale ning kett ja hammakas mõnelt krossi rattalt.

Ostas müüakse 10" naelkumme.

http://www.osta.ee/mootoratta-ms-naastre...31912.html
Vasta
#32

600ccm- see annab ikka tipus 60 hp ja 50 Nm väänet 7000-8000 pöördega. Kui sel mootoril ka pool alles...
Vasta
#33

Tervist.

Paistab, et minust on saanud selles teemas peategelaseks oleva atv järgmine õnnelik omanik. Aeg on oma töö teinud, ning suurem osa ilust on tema küljest kaduma läinud, ka mootor on omale mingi muu ülesande leidnud. Kuid päris lootusetu lugu ei ole. Plaanis on siis olemasolev algosadeks võtta, ning pisut kohendatult uuesti kokku panna. Juhul kui on veel huvi esisilla konstruktsiooni vastu, siis võin enne laialilammutamist pilte teha.


   
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne