MIS mootoratta velg?
#1

Niisis hakkasin kodus´t emexi jaoks rauda koguma ja leidsin mingi velje.Kas keegi teab mille oma see on.Võimalus see endale saada(muidu viin emexisse)
pildid veljest http://www.pilt.ee/view/233509/
Vasta
#2

ressu Kirjutas:Niisis ... leidsin mingi velje.Kas keegi teab mille oma see on.

Esiteks terminoloogiast. Pildid on kujutatud palju enamat kui vaid paljas VELG - on olemas ka rumm ning veel 36 kodarat ja samapalju kodaranipleid pealekaubagi. Ja tagatipuks on kõik eelnimetet detailid veel lausa RATTAKS kokku pandud kahh Smile

Mis puudutab mõistatamist, millise terastäku all nimetet ratas on oma kiiresti pöörlevat elukest elanud, siis on asi selgemalt selgem - tegemist on olnud võrrilise ehk siis moskvalisega. Täpsemalt - DKW RT 125 ja M-1-A \"Moskva\" derivaatide ja/või edasiarendustega. Näiteks Moskva M-1-A, Minsk M-1-A M-1-M, K-125, K-125M, K-55, K-58 jne...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

kui ta kõver ja roostest tingituna paberiks muutund pole,siis olen huvitatud.Kuusakoski viimine oleks lollus,seal ta eest võibolla 1.50 saad....
Vasta
#4

Tziklivend Kirjutas:kui ta kõver ja roostest tingituna paberiks muutund pole,siis olen huvitatud.Kuusakoski viimine oleks lollus,seal ta eest võibolla 1.50 saad....
peal on rooste,rooste lohke pole,muid sile pind,ma annan seda ju tasuta ära
Vasta
#5

pakun 50.- ,kui kunagi viljandi kanti juhtud tulema.
Vasta
#6

Tziklivend Kirjutas:pakun 50.- ,kui kunagi viljandi kanti juhtud tulema.
Nõus,aga ma lihvin ja krundin velje ära .
Vasta
#7

valdo Kirjutas:Esiteks terminoloogiast. Pildid on kujutatud palju enamat kui vaid paljas VELG - on olemas ka rumm ning veel 36 kodarat ja samapalju kodaranipleid pealekaubagi. Ja tagatipuks on kõik eelnimetet detailid veel lausa RATTAKS kokku pandud kahh Smile
Seda VELGE nimetatakse muuseas ka ratta pöiaks.
Vasta
#8

Sean ka oma kandidatuuri selle ratta omandamiseks üles. Ehitan Kievljanini kolmerattalist invaliidi versiooni ning parasjagu on puudu rataste nö välimised vitsad. Neid on kokku vaja 4, kaks on olemas. Olen valmis ka maksma, kuid selle ratta välimine vits on kasutatav.

Indrek
5136991
Vasta
#9

indreksirk Kirjutas:Sean ka oma kandidatuuri selle ratta omandamiseks üles. Ehitan Kievljanini kolmerattalist invaliidi versiooni ning parasjagu on puudu rataste nö välimised vitsad. Neid on kokku vaja 4, kaks on olemas. Olen valmis ka maksma, kuid selle ratta välimine vits on kasutatav.

Minuteada on Kijevljanini rehvimõõt 26x2\" (oman ise üht komplektset isendit + 1940. aasta Wandereri), samal ajal kui fotol on \"moskvalase\" 19\" ratas. Kardan väga, et Sa ei saa seda kasutada.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne