AMF-i pildigalerii
#1

Andke mulle, vanale mehele, andeks,et ma arvutitest und internetust suurt muffigi ei jagaToungue - a tahaks teada kas selline asi oleks võimalik: nimelt teha oma pildigalerii - et noh projektide pildid ja väljasmaa-käigu-pildid (ise käisin just Skoklosteri Motormuseumis) ja muud vajalised pildid. Nende kuramuste tasuliste ja tasuta pildigaleriidega on alati üks suur jama,ikka ja jälle unustad mingit raha neile andmast ja nemad viskavad su pildid äraSad A oma foorumi pildigalerii poleks ju paha mõte - või kuidas!
Vasta
#2

mosumees Kirjutas:Andke mulle, vanale mehele, andeks,et ma arvutitest und internetust suurt muffigi ei jagaToungue - a tahaks teada kas selline asi oleks võimalik: nimelt teha oma pildigalerii - et noh projektide pildid ja väljasmaa-käigu-pildid (ise käisin just Skoklosteri Motormuseumis) ja muud vajalised pildid. Nende kuramuste tasuliste ja tasuta pildigaleriidega on alati üks suur jama,ikka ja jälle unustad mingit raha neile andmast ja nemad viskavad su pildid äraSad A oma foorumi pildigalerii poleks ju paha mõte - või kuidas!

On olemas selline asi, kuid hetkel uute ketaste tulekuni ei tööta see värk.
Vasta
#3

Soovitan seni kasutada:
www.pilt.ee
Vaja vaid ennast ära registreerida Ja saabki oma pildialbumi teha.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#4

see pilt.ee on üks igavene pidur ja samuti album.ee. Iseenesest on nende pakutavad võimalused küll head ja sugugi mitte kallid, aga kui on vaja sealt mõnda pilti vaadata,siis hakkab jama pihta: küll nad puhkavad ,või ei ole hetkel kättesaadavad või võtab pildi avamine nii palju aega ,et ei kannata oodata
Vasta
#5

Ega see piltide lisamine zone.ee-sse ka väga raske ei ole.

1) browserisse: ftp://KASUTAJANIMI@www.zone.ee
2) minna: http://data.zone.ee/ftp

Muidugi on vaja, ennast zone.ee kasutajaks teha aga kui said ennast juba foorumi liikmeks, siis ei tohiks raskusi tulla Wink

Igaljuhul asi on proovimis väärt. Kui tekib rohkem küsimusi võid minult küsida ja ma katsun aidata!
Vasta
#6

Erik Kirjutas:Ega see piltide lisamine zone.ee-sse ka väga raske ei ole.

1) browserisse: ftp://KASUTAJANIMI@www.zone.ee
2) minna: http://data.zone.ee/ftp

Muidugi on vaja, ennast zone.ee kasutajaks teha aga kui said ennast juba foorumi liikmeks, siis ei tohiks raskusi tulla Wink

Igaljuhul asi on proovimis väärt. Kui tekib rohkem küsimusi võid minult küsida ja ma katsun aidata!


A need (zone.ee) tahvad regimisel ju raha vist?! Ei taha teda anda - õieti põlegi teistBig Grin !
Vasta
#7

Seal on ka tasuta variant. Mine vaata ja uuri järgi.

Samas on tasuline teenus tihti odavam kui tasuta, lihtsalt kulutad vähem aega ja närve.
Vasta
#8

Kõige lihtsam viis (mida nymmik õpetas) on tõmmata endale JALBUM seda saab tõmmata SIIT ja kui see installitud teha omale zonesse kasutaja mis on täiesti tasuta. Kui JAlbum installitud siis on lihtne seda teha eestikeelseks (advaced vajuta ja seejärel preferences ning sealt languagest vali eesti). Kui eestikeel peal siis üldisealt võtad piltide kataloog ja valid kausta kus need pildid on ning vajutad koosta album ning piltide sidumisealt seal samas on too kohe valid teise ehk viidata originaalidele vähendatud piltidele. Muutmisealt saad kommentaare piltidele lisada ja pealkirjutu muuta (kõigepealt vajuta võta pildid albumist). Publitseerimine vajuta ja tuleb ette selline värk:
FTP serveri kasti läheb (zone korral)
kasutajanimesse kirjuta mis on sinu kasutajanimi näiteks zones
katalooginimi-kiruta näiteks album,pildid vms. [Ei tohi olla täpitähed.](näitex kui kasutajanimi on sul zones vello123 siis sinu album tuleks kui sa kirjutaksid sinna kasti pildid sellisele aadressile www.zone.ee/vello123/pildid).
paroolikasti kirjuta enda parool
WEB directory jäta tühjaks (mina jätan tühjaks lihtsalt ei tea milleks see vajalik onBig Grin).
WEB root URL sinna kirjuta (kui zones kasutaja siis www.zone.ee/vello123 ).
Kui kõik korras siis vajutad lae kõik ja kui sul kõik ok siis peakski sinu album olema sinupoolt soovitud kohas... Näide valmis albumist on Siin
Segane jutt aga loodan et saite aru...
Vasta
#9

Kuna hot.ee meiliaadressiga tuli nagunii väike hulk tasuta kettapinda kaasa, siis tegin endale ise lihtsa html-põhise pildigalerii. Midagi edevat ei ole, aga mulle sobib.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne